18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie będzie niemiec pluł nam w twarz...

Milczus • 2014-03-14, 19:37
Oto jak rodak załatwia problemy z oszustami z zachodu:

hotken

2014-03-17, 21:17
Może i chcieli go wydymać na 5 zeta, ale po pierwsze pewnie by mu tę usługę wyłączyli po miesiącu a po drugie 25 zeta za 700 minut do wszystkich sieci to i tak w ch*j tanio. Podobnie miałem w playu, przez pierwszy miesiąć też dyche dopłaciłem za jakieś gówno, ale nie robiłem dymu bo sory ale 15 zeta za 400 minut do wszystkich i no limit w play, to jest tanioszka.

gudo

2014-03-20, 07:20
na nich skutkuje jedno hasło - "rzecznik praw konsumenta"

Resterwers

2014-03-20, 13:41
Pomijając te błędy językowe w filmie: włanczać, wyłanczać, załanczać itd. to materiał bardzo prawdziwy. Sam miałem abonament w t-mobile (podpisywałem pierwszą umowę jeszcze za czasów ery także były troszeczkę inne realia tej firmy) i pewnego radosnego dnia zadzwonił do mnie konsultant z ofertą, że przez 3 miesiące będę miał dodatkowo 100 minut bezpłatnie a po 3 miesiącach sami mi tą promocję wyłączą. Oczywiście jakbym chciał ją dalej kontynuować to jest jak najbardziej taka możliwość ale w cenie 9zł (albo coś koło tego, już teraz nie pamiętam). Także szczęśliwie dzwoniłem sobie przez te 3 miesiące, później usługa oczywiście sama się nie wyłączyła ale że jestem przewidywalny to nagrałem tamtą rozmowę i przez następne pół roku również sobie korzystałem z tych minut płacąc rachunek mniejszy o kwotę pakietu, którego nie powinienem już mieć. Po pół roku jak już zagrożono mi zablokowaniem połączeń napisałem stosowny list, złożyłem reklamację na piśmie, pilnowałem bacznie abym miał potwierdzenia obioru korespondencji z poczty, podpisy ekspedientek w biurze, które przyjmowały reklamację i po miesiącu pakiet został wyłączony a mi wszystkie niesłusznie naliczone pieniądze zostały zwrócone, tzn. saldo mojego konta w tym ich śmiesznym internetowym biurze abonenta zostało wyzerowane.
Jakby na to nie patrzeć to wygrałem podwójnie walkę z korporacją i jakby tego było mało to przez prawie rok miałem o 100 minut na miesiąc więcej :)
Dzisiaj już nie jestem w t-mobile, przeszedłem sobie do konkurencji, wziąłem ofertę na kartę i nikt mnie nie dręczy z "atrakcyjną ofertą" dzwoniąc kilkanaście razy w miesiącu :)

borlibobek

2014-03-26, 02:27
Kontynuacja tego tematu. Ciekawe jaki będzie wynik walki z T-Mobile..


kaktuz

2014-03-26, 04:22
wynik będzie taki że będą go mieli w dupie

urteusz

2014-03-26, 04:45
Chcę się wybić jako kolejny pseudo vloger czy tam bloger (nie znam różnicy między tymi pojęciami).
Dno i wodorosty, merytorycznie i te wstawki z pokazami ciosów. Co to k***a jest się pytam.