18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narzędzia tortur z Algierii

DestructionMen • 2012-04-19, 10:44
Fernanda Meyssonniera, ostatni kat z Francuskiej Algierii. W jego prywatnej kolekcji znalazło się sporo przyrządów, które umilały mu prace. Niestety do czego niektóre służyły nie wiem, ale w większości można się domyślić ;) .

















Więcej w komentarzach.

.:...........:.

2012-04-19, 10:48
DestructionMen, nie dawaj na raz tyle fotek.






















































DestructionMen

2012-04-19, 11:12
Spoko zapomniałem się jak wstawiałem te zdjęcia :)

niedzwiadu

2012-04-19, 11:42
chłopak miał fantazję ...

kserolol

2012-04-19, 11:46
Przed ostatnie wcale nie musiało służyć jako tortura :D

MortiCRX

2012-04-19, 12:07
@donwas1899 widzę podążasz ślepo za internetową modą na bycie cool ateistą i sraniem na wiarę innych, hehe, pewnie nie masz kolegów i chociaż w ten sposób próbujesz się dowartościować. Przyjmij jednak do wiadomości, że tortury wszelkiej maści były stosowane dla korzyści konkretnych osób. To zawsze człowiek miał interes w zgnojeniu drugiego człowieka. W tym temacie zresztą nic się nie zmieniło, tylko metody już nie tak ostentacyjne. Jak nie wiesz nic o historii to się nie wypowiadaj bo tylko pajaca z siebie robisz.

j2m2

2012-04-19, 12:51
do czego służyła pozycja 206?

solek1

2012-04-19, 13:56
Urządzenie nr 252 widziałem wczoraj w Grze o Tron, miało podobno służyć do wkładania w usta lub w odbyt, a potem można było powoli rozwierać.

@MortiCRX
Tak, tylko co było przeważnie pretekstem do tego wszystkiego?

hi...........ja

2012-04-19, 14:08
kserolol napisał/a:

Przedostatnie wcale nie musiało służyć jako tortura :D


:homer: Jak kto lubi...

MortiCRX

2012-04-19, 15:33
solek1 napisał/a:


@MortiCRX
Tak, tylko co było przeważnie pretekstem do tego wszystkiego?



Jak jutro ktoś wyjdzie na miasto i zastrzeli 50 osób z okrzykiem na ustach, że robi to w imię Solka1 to ty będziesz odpowiedzialny czy on?

jcoob

2012-04-19, 16:27
Największa zbrodnicza organizacja, która patronowała wielu tym wynalazkom, i która z zapałem z nich korzystała, nadal istnieje i ma sie nadzwyczaj dobrze. Mało tego, ta sama organizacja jest w 100u procentach legalna, szanowana, i obejmowana swego rodzaju immunitetem. Ta chora sekta od wielu lat wpływa na życie publiczne w naszym kraju, definiuje, k***a jej mać, w mniejszym lub większym stopniu nasze życie. pie**oleni kapłani wmawiają ogłupionemu narodowi co jest dobre, a co złe. Pedofile, oszusci, złodzieje, mają czelnośc nauczać innych o moralności, przywołują tzw. Słowo Boże, które musi być, i jest wymysłem sprzed tysięcy lat, i które interpretują tak, jak w danym momencie pasuje. j***na mafia, nastawiona na zysk, grube k***y bez szkoły z żądzą władzy, i k***a, uwaga, własnym pie**olonym nietykalnym państwem, z własną siwą głową tego państwa, za której obrazę czekają tortury w lochach głównej siedziby, i śmierć.... mógłbym tak w nieskończoność

MortiCRX

2012-04-19, 16:29
@up, hehe, pewnie sobie niezbyt w życiu radzisz, że musisz kogoś obwiniać za całe zło i niesprawiedliwość :)

Colossus

2012-04-19, 16:32
Tak jak to przedstawił świętej pamięci George Carlin

- Wierzysz w Boga ?
-Nie -> bang -> dead

-Wierzysz w Boga ?
-Tak
-Wierzysz w mojego Boga ?
-Nie -> bang -> dead
-Mój Bóg ma większego ku*asa niż twój!

Czy jakoś tak :D