18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jackalski

2013-02-26, 17:19
Libertinus napisał/a:

„Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem – Polska jest Polską, a Polak Polakiem.”
A Mickiewicz



pisał naćpany i narąbany poeta na emigracji, trzymając na kolanach prostytutkę.

A inny, Słowacki pisał o Polsce:
Cytat:


Krzyż twym papieżem jest — twa zguba w Rzymie!
Tam są legiony zjadliwe robactwa:
Czy będziesz czekać, aż twój łańcuch zjedzą?
Czy ty rozwiniesz twoje mściwe bractwa,
Czekając na tych, co pod tronem siedzą
I krwią handlują, i duszą biedactwa,
I sami tylko o swym kłamstwie wiedzą,
I swym bezkrewnym wyszydzają palcem
Człeka, co nie jest trupem — lub padalcem.


lewanmich1

2013-02-26, 17:25
Przez dwa tysiące lat swojego istnienia kościół katolicki słynął z mądrości. Na tej mądrości zbudował swoją potęgę. Niestety na stare lata zgłupiał zupełnie. Ja na tym zdjęciu widzę dłoń mężczyzny na głowie chłopca. I nic więcej.

St...........el

2013-02-26, 19:57
Buahahaha cerastes, znowu dopisujesz sobie wypowiedzi, denny jesteś. Myślałem, że ateiści mają lepszych reprezentantów. Hitler może i przyjął katolickie sakramenty, ale później dążył do wyniszczenia religii i zabicia wszystkich wierzących (wrowadzając nową religię - Fuhrera) i do tego cię porównałem, gniocie.

I ch*j mnie obchodzi kogo mordowali twoi bracia. Morderstwo jest zbrodnią nie ważne na jakiej narodowości jest popełniane. Mimo że to zbrodniaże, nie wyobrażam sobie, jak biskup mógłby wykonywać samosąd i wymordować tych nazistów. W cywilizowanym społeczeństwie nie pielęgnuje się nienawiści i morderstw, więc nie oczekuj, że jakikolwiek rozsądny człowiek będzie to robił. Biskupi wykazali się niewyobrażalną dobrocią, że pomogli takiemu gównie, mimo strasznej przeszłości.

I udało się. W sposób genialny udało mi sie wykazać, jakim pieniackim, płytmim i problematycznym jesteś obywatelem tego kraju. Czepiasz się byle gówna, obrażasz wokół wszystkich (a niby takie maniery wyniósł z domu, phi!) i wykazujesz niski poziom intelektualny. Gdybyś był poważnym i rzeczowym człowiekiem nie dałbyś się prowokować, nie rzucałbyś mięsem, i przekułbyś tą niechęć do ludzi w coś konkretnego i konstruktywnego. Nie podałeś ani jednego normalnego i logicznego sposobu jak rozwiązać ten problem, tylko narzekasz. I czemu na plujesz na własną kulturę, której podłozem jest i była religia? Może twój ojciec okazał się być kapelanem? I trudno ci to zaakceptować?

Ja pierniczę, w Japonii jakoś współistnieje ateizm i religia, jakoś nikt na siebie nie pluje, żyją w harmonii, mają wspaniałe społeczeństwo, dobrą gospodarkę, niski poziom przestępstw. Ale nie, znajdzie się jakiś ch*j w Europie co musi leczyć kompleksy kosztem innych i utrudniać życie. Jakże prosty i dobry byłby świat, gdyby nie było takich ćwoków.

PS: Mam w dupie twój czas, to ty go marnujesz na sianie fermentu. Ja nim nie rozporządzam :roll:

cerastes

2013-02-26, 20:26
właśnie wykazałem twój głupi katolicki cynizm !!

dochodząc do konsensusu twoich wypowiedzi można zauważyć że,

Kwestia pedofilii w kościele to marginalna sprawa i nikt poza kościołem nie powinien tego rozgrzebywać. Za to popierasz działania watykanu w ukrywaniu nazistowskich zbrodniarzy przed TMW w Norymberdze, tłumacząc to miłością kościoła.. co za absurd


Zgiń matole

St...........el

2013-02-26, 22:53
Bzdura. Nie jest marginalną sprawą żaden przejaw pedofilii, ale będę się przeciwstawiał każdemu debilowi, który obwinia czy skupia się tylko na jednej grupie społecznej będąc ślepym na problemy w innych grupach, bo zakrawa to o szczyt idiotyzmu i nienawiści do tej grupy - nie o chęć pomocy w rozwiązaniu tych problemów. Ciekawe, że w USA sądy poradziły sobie z księżmi pedofilami, tylko u nas coś nie wychodzi, więc może problem leży gdzie indziej - w prawie i chęci jego egzekwowania w naszym państwie? Co do Norymbergi nie wiem po ch*ja rozgrzebywać stare gówna. Wszyscy ci zbrodniarze muszą się ukrywać przed światem, raczej do Niemiec nie wrócą - nie jest to wygodne życie, na uchodźstwie - w Norymberdze dostali dożywotni hotel, żarło i opiekę - pieprzę taką karę. Duchowny jak sam naucza nie sieje nienawiści i każdemu daje drugą szansę. Nie neguję winy nazistów, jednakże nie stawiam ich do kategorii podludzi - nie zniżam się do tego poziomu. Jeśli jednak uprzesz się na KK tłumacząc to pedofilią to poprzyj to dobrymi danymi z rzetelnych źródeł ile naprawdę jest tam przypadków i jakie ma to odniesienie do innych grup społecznych. Bo teraz to wygląda to na pretekst by kogoś zniszczyć, bo ma inne poglądy od twoich, a to takich trzeba głównie tępić w społeczeństwie.

beeveer

2013-02-27, 13:23
Slipp, widzisz jesteś typowym przykładem katolika schizofrenika. Uważasz się za katolika, a piszesz rzeczy które automatycznie dla katolika stanowią grzech, podważają doktryny i są niezgodne z kanonem kościoła kat, tudzież katechizmem kościoła kat. wiążesz katolicyzm a jakimś głupim patriotyzmem, choć kościół zawsze był wrogiem polski, i zawsze przez niego dostawaliśmy po dupie.