18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Shaint

2013-02-25, 15:13
Skoro miałbym tolerować homoseksualistów to i pedofilii. Nie toleruje ani jednego ani drugiego.

raf-ret

2013-02-25, 15:38
żal mi was tyczy się wszystkich jakieś dziwne spiny o byle gówno jak chcą to niech się r*chają w dupę ja tam wierze w samego siebie i mam w dupie wszystkie religie na moje jak człowiek chce to niech wierzy sobie w kamienie

wolek112

2013-02-25, 15:49
Warto też zauważyć, że pedofil jest pedofilem zanim stanie się księdzem. Po prostu wybierają taki "fach" w którym mają kontakt z dziećmi tj. ksiądz, nauczyciel itp.

LICH0

2013-02-25, 16:05
„Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem – Polska jest Polską, a Polak Polakiem.”
A Mickiewicz

Ork.Fajny

2013-02-25, 16:31
Whiltierna napisał/a:

Ork.Fajny, nie przejmuj się aż tak tym, co ludzie piszą w necie. To był zwykły satyryczny obrazek, nie mający na celu nikogo obrazić, co nie udało się Tobie. ;-) Na przyszłość, więcej melisy i dystansu.


Nie mam nic wspólnego z tą wiarą i patrzę na wasze obie strony ze zdrowego dystansu. I niestety to anty-kler jest tutaj tą chorą stroną.
Po pierwsze zapominacie że każdy ksiądz o którym słyszeliście kiedykolwiek został ukarany za swoje zbrodnie, bo w sumie inaczej byście nic nie wiedzieli.
Po drugie, zarzucacie całej ideologii grzechy ludzi którzy ideologię tą wyznają mimo że ona sama coś takiego potępia.
Po trzecie, czasem potraficie zarzuć coś katolikowi i powołać się na protestancki przykład z USA czy UK.
Po czwarte, nigdy nikt z was nie raczy przedstawić jak to się sprawa ma ogólnie pośród obywateli danego kraju albo ogółem u ludzi świeckich.
No i nie wspomnę o tym że znając wasze możliwości to pełno świeckich pedofilii uniknęło medialnego rozgłosu bo jakiś podobnym wam dziennikarz uznał że lepiej poczekać na jakiegoś księdza...

dun

2013-02-25, 17:23
to ze zyjecie w kraju, w ktorym mozecie pisac w dowolny sposob o dowolnym temacie wynika rowniez z tradycji jakie zakorzenila kultura chrzescijanska. to ze zdecydowana wiekszosc juz dawno utrwalila sobie to co TVNy pieja od lat na temat kosciola, jako swoje wlasne poglady, jakims cudem wiekszosci umyka.
kosciol tradycyjny i jego wplyw na starszych ludzi tymi z zasadami i miloscia do ojczyzny, pisze o zasadach jako o pewnych ideach, ktorymi sa w stanie kierowac sie w zyciu, pod ich katem dokonywac wyborow zyciowych.
z drugiej strony widze napietych ateistow, reprezentujach bunt na kazdym mozliwym poziomie, glownie wyrazany poprzez nic nie wnoszace hejty, osoba taka juz dawno wypruta jest z wiary w idealy, bardzo podatny kasek do urabiania przez media, sa to osoby zbyt leniwe zeby co ciekawsze informacje zweryfikowac poprzez probe szukania innych zrodel a czasem mozna znalesc te niezalezne. przyklad np. ksiedza i jego piany na kolanach, media podrzucily prosta bo karygodna interpretacje, i przecietnemy wypranemu ogladaczowi nic wiecej nie trzeba. ogladacz wg. mnie to osoba, ktora pozbawiona zostala mozliwosci analizy i krytycznego przetwarzania informacji czytaj idealny obywatel.
nie bede pisal o wizji zalewu europy przez muzulmanow, bo o dziwo sporo juz sie o tym pisze tutaj. nie mniej jednak polecam wizje gdy nadal napieci pseudoateisci i krytycy korzystajac ze swojej anonimowowsci w sieciu, w ktorys sloneczny dzien przestana byc anonimowi. jesli do tego momentu tuskowi i jemu podobnym nastepcow uda sie wcisnac biedna Polske ostatecznie w struktury europejskie, to jedyna murem chroniacym wysmiewana polskosc w pojeciu patriotyzmu, wiary w chrzescijanskie idealy, zostana tzw. mohery, kibice, ludzie starsi - w przewazajacej wiekszosci, ludzie ktorym kosciol nie jest obcy. generalnie wlasnie takie wysmiewanie i lykanie medialnej papki sprzyja szybkiej integracji z unia.
co do problemu pedofilii, w kazdym srodowisku wystepuje, to ze pojawia sie rowniez wsrod kaplanow jest czyms przerazajacym ale taki jest swiat, trzeba ich chwytac, karac. tyle ze to wszystko sie dzieje, osobiscie nigdzie nie spotkalem sie z publikacja co robi kosciol aby temu zaprzestac, moze nie jest to nagminne zjawisko, wzglednie kosciol nie rozpoznal aby skala sie zwiekszala nie wiem tego, wiem natomiast ze tacy "ksieza" sa karania i skazywanii, losu w polskich wiezieniach jak juz zostana skazani im nie zazdroszcze - ale ciezko sobie na to zapracowali.
na koniec przydlugiego tekstu polecam poczytac o polityce socjalnej wzgledem dzieci w szwecji, jakie tam maja prawa i do czego od mlodych lat sa przystosowywani. na naszym gruncie zapewne skonczylo by sie tym, iz jesli dzieciak na komunie nie dostanie iphone to powie, ze tata go molestuje..

Ważne

2013-02-25, 18:01
Ataki na kościół katolicki zdają się być ważnym elementem procesu, który ma wyeliminować jakąkolwiek moralność z naszego życia. Mamy pracować i kupować. Moralność wymaga myślenia, po za tym uniemożliwia wykonanie różnego rodzaju działań - nie trzeba chyba tłumaczyć, że oba te zjawiska są w ustroju totalitarnym niepożądane;-)

cerastes

2013-02-25, 18:08
dun napisał/a:

to ze zyjecie w kraju, w ktorym mozecie pisac w dowolny sposob o dowolnym temacie wynika rowniez z tradycji jakie zakorzenila kultura chrzescijanska. to ze zdecydowana wiekszosc juz dawno utrwalila sobie to co TVNy pieja od lat na temat kosciola, jako swoje wlasne poglady, jakims cudem wiekszosci umyka.
kosciol tradycyjny i jego wplyw na starszych ludzi tymi z zasadami i miloscia do ojczyzny, pisze o zasadach jako o pewnych ideach, ktorymi sa w stanie kierowac sie w zyciu, pod ich katem dokonywac wyborow zyciowych.
z drugiej strony widze napietych ateistow, reprezentujach bunt na kazdym mozliwym poziomie, glownie wyrazany poprzez nic nie wnoszace hejty, osoba taka juz dawno wypruta jest z wiary w idealy, bardzo podatny kasek do urabiania przez media, sa to osoby zbyt leniwe zeby co ciekawsze informacje zweryfikowac poprzez probe szukania innych zrodel a czasem mozna znalesc te niezalezne. przyklad np. ksiedza i jego piany na kolanach, media podrzucily prosta bo karygodna interpretacje, i przecietnemy wypranemu ogladaczowi nic wiecej nie trzeba. ogladacz wg. mnie to osoba, ktora pozbawiona zostala mozliwosci analizy i krytycznego przetwarzania informacji czytaj idealny obywatel.
nie bede pisal o wizji zalewu europy przez muzulmanow, bo o dziwo sporo juz sie o tym pisze tutaj. nie mniej jednak polecam wizje gdy nadal napieci pseudoateisci i krytycy korzystajac ze swojej anonimowowsci w sieciu, w ktorys sloneczny dzien przestana byc anonimowi. jesli do tego momentu tuskowi i jemu podobnym nastepcow uda sie wcisnac biedna Polske ostatecznie w struktury europejskie, to jedyna murem chroniacym wysmiewana polskosc w pojeciu patriotyzmu, wiary w chrzescijanskie idealy, zostana tzw. mohery, kibice, ludzie starsi - w przewazajacej wiekszosci, ludzie ktorym kosciol nie jest obcy. generalnie wlasnie takie wysmiewanie i lykanie medialnej papki sprzyja szybkiej integracji z unia.
co do problemu pedofilii, w kazdym srodowisku wystepuje, to ze pojawia sie rowniez wsrod kaplanow jest czyms przerazajacym ale taki jest swiat, trzeba ich chwytac, karac. tyle ze to wszystko sie dzieje, osobiscie nigdzie nie spotkalem sie z publikacja co robi kosciol aby temu zaprzestac, moze nie jest to nagminne zjawisko, wzglednie kosciol nie rozpoznal aby skala sie zwiekszala nie wiem tego, wiem natomiast ze tacy "ksieza" sa karania i skazywanii, losu w polskich wiezieniach jak juz zostana skazani im nie zazdroszcze - ale ciezko sobie na to zapracowali.
na koniec przydlugiego tekstu polecam poczytac o polityce socjalnej wzgledem dzieci w szwecji, jakie tam maja prawa i do czego od mlodych lat sa przystosowywani. na naszym gruncie zapewne skonczylo by sie tym, iz jesli dzieciak na komunie nie dostanie iphone to powie, ze tata go molestuje..



Bardzo lubię takie teksy, widzę że przebrnąłeś prze wszystkie moje posty w temacie. a jak nie to proponuję replay...

Nawiązujesz do mojej osoby bo wrzuciłem zdjęcie księdza z pianą..
Człowieku, możesz mi wytłumaczyć w takim razie co takie zachowanie księdza w stosunku do dzieci może znaczyć ???
bo ja nie mogę racjonalnie tego zrozumieć.. może za głupi jestem !!

Nie mam zamiaru odpuszczać w tej kwestii, bo temat jak często się pojawia, tak często jest spuszczany w kiblu !!


To że przeszedłem Apostazje i jestem Ateistą o mocnych przekonaniach, nie cech*je w mnie ignoranta! Tak jak próbujesz to nakreślić. Ani też medialnego wywrotowca..
Poszukaj sobie jakie tematy wrzucam, poczytaj posty. Moje przekonania są bardzo pro narodowościowe.
Nawet mocniejsze niż niektórych Prawicowców z tego forum..
przykładowo:
http://www.sadistic.pl/prezydent-izraela-szymon-peres-wykupujemy-polske-quot-vt178199.htm


Albo jedziemy równo ze wszystkimi zbokami, pedofilami, transami, homo-debilami..
albo selektywnie wybieramy tych którym wolno bawić się w -filię za jakieś tam zasługi i tych którym nie wolno bo nie..

jak chce się mieć czysto na podwórku to się sprząta całe gówno, a nie udaje że swoje wmiecione pod dywan nie śmierdzi..


Ciekawe co byś powiedział mądrego dzieciom, faktycznie skrzywdzonym przez zboczeńców-degeneratów??

nie rozsądniej jest zapobiegać niż leczyć???

Zresztą z Watykanu ostatnio też dziwne doniesienia płyną.. ale to już nie mój placyk, ja się z niego wypisałem.

Tak więc czekam na jakąś mądrą odpowiedz, bo poświęciłem chwile na tego posta.
Pozdawiam

Ważne

2013-02-25, 18:30
up
Zgadzam się, że kościół katolicki potrzebuje fundamentalnej reformy , jednak zrozum, że często ciężko rozróżnić tępego hejtera od osoby świadomie piętnującej zło - szczególnie w kontekście kolejnego artykułu z prasy, która ma na celu pranie mózgu naszemu narodowi.

dun

2013-02-25, 18:37
jeden ch*j czy pedofilem jest ksiadz czy inny degenerat, nie ma to najmniejszego znaczenia. jaki sens ma mieszanie do tego kosciola?
to ze przeszedles apostazje, ma to jakiekolwiek znaczenie? w swoich opiniach kwatyfikuje udzial, "przewazajaca wiekszosc" nie uzywam sformulowac wszyscy i nikt, wystepuja wiec wyjatki.

nie rozumiem rowniez napinania sie ad. spuszczania podobnych tematow w kiblu...posluchales TV i przeczytales kilka artykulow w gazecie i juz poznales cala prawde o mafii pedofilii w kleru, tylko ty ich przejrzales?
hmm czy np. nie jest ich wiecej (%) wsrod wychowawcow w poprawczakach, albo szpitalach dla umyslowo chorych, tam przeciez zapewne mozna o wiele latwiej uskuteczniac takie dzialania.
latwiej jednak jest wytaczac dziala dla opaslych i leniwych ksiezy, ktorzy zarabiaja krocie nic nie robiac, a to przeciez tak boli, i trafia na podatny grunt.

ps. apostazja i ateizm z malej.

cerastes

2013-02-25, 18:43
@up.



w dalszym ciągu nie odpowiedziałeś mi na pytanie, nie zauważyłeś czy coś?


Możesz mi wytłumaczyć w takim razie, co robi ksiądz z pianą na kolanach i klęczące przed nim dziecko, które tą piane zlizuje ??? !!!???




dun napisał/a:

jeden ch*j czy pedofilem jest ksiadz czy inny degenerat, nie ma to najmniejszego znaczenia. jaki sens ma mieszanie do tego kosciola?



chodzi Ci o ten sam kościół co to mówi katolikom o wzajemnym pojednaniu, miłości do bliźniego, zaufaniu, dobroci... na którego czele na ziemi stoją księża jako ci którzy mają być wzorcem i mają się troszczyć o wiernych ???

to ja chyba się w złej bajce obudziłem :loldev:

kokroucz

2013-02-25, 19:40
Shaint napisał/a:

Skoro miałbym tolerować homoseksualistów to i pedofilii. Nie toleruje ani jednego ani drugiego.



poj***ło Cię?? jakim cudem porównujesz dwóch pajaców którzy robią to bo im sie tak podoba a sukinsyna który molestuje dziecko niszcząc mu dzieciństwo i reszte życia?

ogarnij sie

cerastes napisał/a:

Możesz mi wytłumaczyć w takim razie, co robi ksiądz z pianą na kolanach i klęczące przed nim dziecko, które tą piane zlizuje ??? !!!???



to niewiesz? kosciół sie wypowiedział, to była niewinna zabawa, taki niby "chrzest" jak na koloniach i sprawa ucichła bo kwestionują słowa kościoła jedynie lewacy albo agresywni ateisci, wiekszosc sie boi z obawy o nazwanie go wlasnie w taki sposob a tym bardziej rząd...
co innego gdyby tak sie zabawił wychowawca na kolonii, opinia publiczna by go zjadła a wymiar sprawiedliwości przykładnie ukarał

St...........el

2013-02-25, 20:25
cerastes - myślisz, że jak kolorkami nak***isz, to będziesz fajniejszy? :roll:

Pytanie:

Cytat:

Możesz mi wytłumaczyć w takim razie, co robi ksiądz z pianą na kolanach i klęczące przed nim dziecko, które tą piane zlizuje?! ?!? !???!? ??!?? !? !??!?????!??!??! (wjeb tu jeszcze z 200 pytajników)



jest zupełnie nieistotne i zamydla oczy na prawdziwy problem. Równie dobrze mogę powołać się na ateistę, co każe podobne rzeczy robić i tym samym "dowodzić" że to ateiści powinni być usunięci z tego świata.

Prosta odpowiedź, skoro się tak napinasz. Reprezentant KK który to zrobił okazał się być niekompetentny, nieodpowiedzialny i głupi. Powinni się go pozbyć, jako że psuje wizerunek instytucji i nie spełnia pełnionej przez nią funkcji.

Moim zdaniem onanizujesz się psychicznie tym hejtem i ateizmem, może leczysz swoje kompleksy albo próbujesz wzbudzić uznanie ziomków z podwórka, ale nie wygląda mi to na wypowiedź dojrzałej osoby.

Chcesz rzetelnie walczyć z pedofilią, lepiej poznaj pełny obraz problemu, bo to jest tylko hejt na osoby wierzące, w dupie masz inne przypadki pedofilii, więc zamknij dupę i przestań psuć ludziom nastrój w internecie, trollu.

cerastes

2013-02-25, 20:49
@up

po pierwsze jeżeli próbujesz ze mną konwersować to nie używaj wulgaryzmów, jeśli wyniosłeś takie wartości z domu to je tam zatrzymaj.

Twoja odpowiedz na moje pytanie, jest po prostu żałosna.


Widzę że czytałeś Mój temat o Trollach Internetowych, to wiedz też że nie podejmuje dalszej polemiki z Tobą. Szkoda mi na to czasu i nie odpowiada mi twój poziom merytoryczny.

St...........el

2013-02-25, 21:11
Widząc twój poziom intelektualny po prostu nie sposób nie przypomnieć sobie słów Bogusława Lindy "używam wulgaryzmów, żeby pokazać jakie to proste" w tym wypadku i tragiczne. Tak samo zatrzymaj swoją niechęć do świata i uprzedzenia gdziekolwiek mieszkasz (mam nadzieję, że daleko, bo twój post zalatuje słomą). Jak zwykle jak nie potrafisz się ustosunkować do odpowiedzi to powiesz "żałosne, nie mój poziom, spadam" (każda odpowiedź, która nie pasuje twojemu "widzimisię" będzie "żałosna"), bo nie potrafisz budować kontrargumentów, więc się wycofujesz w sposób, który z pozoru pokaże twoją "wyższość". Powiedz mi, czy jakiś ksiądz cię skrzywdził w zakrystii, że tak dupę spinasz na ich temat? :lol: