18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koperek

2013-02-25, 12:54
Ork.Fajny napisał/a:

Whiltierna, nie jestem za bardzo wierzącym. Ale co kuźwa do rzekomej nagminnej pedofilii księży ma sama wiara...?
Kolejna debilka której się wydaje że cokolwiek powie nawet sam papież musi obowiązywać chrześcijan...?


A no to to, że wszelkie religie pakują się w buciorach w racjonalne myślenie obywateli. To objawia się abstrakcyjnym podejściem do wielu ważnych tematów.

btw. Jeśli ktoś ma zdjęcia tego artykułu to proszę o wrzucenie. Nie chce mi się wierzyć ,że pie**olony newsweek podszedł do tego tematu w obiektywny sposób.

yoshi88-88

2013-02-25, 12:55
Już myślałem że będzie tutaj zlot kato-prawicy i szczebiotania jaki to Lis nie jest komuch i w ogóle , że n-k jest "be"
Swoją drogą polecam , zajebisty jest ten numer, szczególnie ten artykuł , jeżeli ktoś woli te 5pln wydać na browarka, to za parę dni pewnie będzie można już go przeczytać na ich stronie , także czill :)

Jedyna gazeta , która nie pie**oli się tak na prawdę z nikim(może są jeszcze jakieś ;p , ale sorka nie czytam każdej, jest to moja subiektywna opinia ;) ) Trzeba doj***ć Tuskowi- serio , piszą o nim , nie cackają się . Kaczafi ze swoją gawiedzią pie**olą, piszą o tym, ostatnio nawet w obronie Star*cha wsytępowali (byłem w lekkim szoku ;p ). Jak ktoś chce sprawdzić , niech urządzi sobie test , przez miesiąc go czyta, to przekona się otym na sam :) Nie ma tutaj wpływów KK, o tym , że pedzie są spoko. Wszystko jakoś piszą w stonowany sposób, fakt , czasami zdarzają się jakieś durne atykuły, ale to jak wszędzie.

Porównajcie sobie ją z tworami typu GPC, czy tygodnik ten Karnowskich .

P.S.
Polecam poszperać w archiwum, jak byl artykuł o pedofilii wśród kleru, jak jeden z redaktorów udawał pedzia i umawiał się z księżmi , mega mocny. Przytaczał smsy od jakiegoś proboszcza , mniej więcej tak to brzmialo "dobra to przyjdę , tylko kup prezerwatywy , bo na parafii żadnych nie ma , poza tym mogę się spóźnić, bo rano odprawiam mszę" :D

Takafura

2013-02-25, 13:09
@yoshi88-88
Cytat:

Polecam poszperać w archiwum, jak byl artykuł o pedofilii wśród kleru, jak jeden z redaktorów udawał pedzia i umawiał się z księżmi , mega mocny. Przytaczał smsy od jakiegoś proboszcza , mniej więcej tak to brzmialo "dobra to przyjdę , tylko kup prezerwatywy , bo na parafii żadnych nie ma , poza tym mogę się spóźnić, bo rano odprawiam mszę"



Artykuł którym się tak podniecasz ("mega mocny") podpierał danymi z czatu na którym siedziało pewnie więcej trolli i gimbusów niż tu. Wynik: 60 % księży ma kochanki, 40 % kochanków, a 110 % to pedofile.

hajen

2013-02-25, 13:14
A tak z ciekawości - zna ktoś z Was, albo widział ofiarę księdza pedofila? Wśród moich znajomych nikt nie znał, nie słyszał, nie widział, a jedynym źródłem takich sensacji jest telewizja.

Nie mówię, że nie ma fałszywych księży (bo o takich, którzy mieli dzieci lub jawnie mieszkają z rodziną słyszałem), ale nigdy nie widziałem, nie słyszałem, nie znałem księdza, który byłby pedofilem. To jakiś mit?


dolarinho

2013-02-25, 13:17
Newsweek - redaktor naczelny Tomasz Lis, facet który klęka przed Tuskiem częściej niż ministranci przed księżmi...

tool006

2013-02-25, 13:19
yoshi88-88 napisał/a:

Jedyna gazeta , która nie pie**oli się tak na prawdę z nikim



Niezależne media niestety nie istnieją. Bo albo robi się coś i pisze dla poglądów, albo dla pieniędzy. A co jest najlepsze w obecnych czasach, żeby sprzedać gazetę? Epatować kontrowersyjnymi tematami... To nie jest tak, że ja kogoś bronię, tylko jak niewiele potrzeba, żeby gawiedź kupiła pismo z artykułami na niewiele wyższym poziomie niż "Fakt"...

Takafura

2013-02-25, 13:19
hajen napisał/a:

A tak z ciekawości - zna ktoś z Was, albo widział ofiarę księdza pedofila? Wśród moich znajomych nikt nie znał, nie słyszał, nie widział, a jedynym źródłem takich sensacji jest telewizja.



Nagłaśnianie takiej sprawy nie jest w interesie wladz KK ani tym bardziej ofiary. Księdza przeniosą do Gwatemali, a dziecko musi z tym żyć w swoim środowisku. To straszne piętno...

endryoo

2013-02-25, 13:22
Treść tygodnika od dawna się zeszmaciła i jest na wybitnie ch*jowym poziomie, więc nadrabiają szokującą okładką, z nadzieją, że złakniony sensacji i tak kupi.

cerastes

2013-02-25, 13:22
hajen napisał/a:

A tak z ciekawości - zna ktoś z Was, albo widział ofiarę księdza pedofila? Wśród moich znajomych nikt nie znał, nie słyszał, nie widział, a jedynym źródłem takich sensacji jest telewizja.

Nie mówię, że nie ma fałszywych księży (bo o takich, którzy mieli dzieci lub jawnie mieszkają z rodziną słyszałem), ale nigdy nie widziałem, nie słyszałem, nie znałem księdza, który byłby pedofilem. To jakiś mit?



zastanów się chwilę ...

przyznał byś się przed kolegami że Ci ksiądz w dupalaka zapinał


... a później pewnie przy piwku opowiedziałbyś pikantne szczegóły

oozyxak0o

2013-02-25, 13:59
W Czechach to jarają na potęgę to co się dziwisz,że kościoły pozamykali?

Buchorolog

2013-02-25, 14:00
hajen napisał/a:

A tak z ciekawości - zna ktoś z Was, albo widział ofiarę księdza pedofila? Wśród moich znajomych nikt nie znał, nie słyszał, nie widział, a jedynym źródłem takich sensacji jest telewizja.

Nie mówię, że nie ma fałszywych księży (bo o takich, którzy mieli dzieci lub jawnie mieszkają z rodziną słyszałem), ale nigdy nie widziałem, nie słyszałem, nie znałem księdza, który byłby pedofilem. To jakiś mit?



Dobrze powiedziane, ja jeszcze dodam że zawszę kminiłem jak niby księża pedofile się ukrywają, co to ich prawo nie obowiązuje ? nie wyobrażam sobie że ministrant sprawę zakłada a ksiądz do innej parafi i ch*j, no nie wydaje mi się.

Kraj katolicki - temat ostry - media to nagłaśniają.
Szkoda że nie mówią nic że w Bułgarii ceny prądu podnieśli i rząd obalili a w Polsce lepiej o pseudo pedofili albo że Stasio wziął mariuhuaen i umarł.

zielonydarian

2013-02-25, 14:07
czemu nie publikujecie (Wy którzy wiedzą o księżach pedofilach) nazwisk i miejsca stacjonowania księży pedofilów?
swoją drogą zawsze można wziąć prawo w swoje ręce i wymierzyć sprawiedliwość po swojemu, odciąć narzędzie zbrodni....

cerastes

2013-02-25, 14:12
oozyxak0o napisał/a:

W Czechach to jarają na potęgę to co się dziwisz,że kościoły pozamykali?




ale argument .... :homer:

może ten lepszy.. Na świecie -w wielu poza europejskich religiach- często występuje ćpanie, powszechnie stosowane są środki odurzające w celu lepszego kontaktu z bogiem..
Myśląc statystycznie, to może wprowadźmy do nas narkotyki, żeby się naród nawrócił.

Czesi faktycznie dziwny.... kraj !

drogi zajebiste zbudowali, korona się umocniła przez 10 lat w stosunku do złotówki o prawie 35%...
Znam dużo Czechów, bo robię z nimi interesy. Może Tuskowych cudów nie mają ale mówią że pomału widać progres

hajen

2013-02-25, 14:49
cerastes napisał/a:



zastanów się chwilę ...

przyznał byś się przed kolegami że Ci ksiądz w dupalaka zapinał


... a później pewnie przy piwku opowiedziałbyś pikantne szczegóły



A teraz odpowiedz na moje pytanie.