18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

za...........58

2013-02-25, 22:37
Mieszkam w małej miejscowości około 5000 mieszkańców. W mojej miejscowoście niestety jest tak że do kapłanów ma sie pełen szacunek i nigdy nikt by nie pomyślał że któryś z księży mógłby podjąć się czynu pedofili. Jednak gdy moje miasteczko obeszła wiadomość że jeden z księży został oskarżony o pedofilstwo nikt nie wierzył mimo zeznaniom ministranta który był molestowany przez 6 lat! Podobno takie pranie mózgu zrobił temu chłopakowi że nie powiedział o tym nikomu przez tyle lat
Mówił mu od samego początku że przecież to nie jest nic złego i żeby nikomu tego nie mówił bo będzie karany przez Boga, a że chłopiec był bardzo religijny to wierzył takiemu obsrańcowi.

krzysiek0909

2013-02-25, 22:54
A czym różni się pedofil ksiądz od pedofila np. nauczyciela? Jeden i drugi powinien dostać dobre kilkanaście lat więzienia i dożywotni zakaz pracy z dziećmi. Nie wiem dlaczego ostatnio mówi się tylko o pedofilach księżach, a coś nie słychać o innych "siatkach pedofilii". Jak kogoś molestował ksiądz to niech to zgłosi na policję, a nie pie**oli, że nikt mu nie chce pomóc i nie może doprosić się sprawiedliwości.

dun

2013-02-25, 23:09
co do historii o ksiedzu i pianie polecam lekture netu - czyli miejsca w ktorym siedzisz. minimum wysilku i znajdziesz prawdziwy opis historii.
przykre jest to ze od czasu kiedy o tym napisalem, minelo kilka godzin a tobie mimo wszystko nie udalo sie znalesc materialow o ktorych wspominalem. eg. to dyrektor szkoly, sam umiescil zdjecia na tablicy w szkole jak i na stronie, to byl jeden z elementow tzw. zielonej szkoly. gosc sie nie popisal, gdyz zapewne nie spodziewal sie podobnych skojarzen.
jak widzisz mozna dotrzec do zrodel kwestia checi i otwartej glowy. nie trzeba sie pienic, pisac czerwona czcionka i spuszczac ze udalo ci sie przebrnac przez apostazje. coz za wyczyn...wpisz sobie w cv.
jak juz jeden z kolego zauwazyl, to byl przyklad i nie ma zadnego znaczenia ad. taniej prowokacyjnej okladki szmatlawca.


St...........el

2013-02-25, 23:16
Dokładnie tak, krzysiek0909, moim zdaniem najeżdża się tylko na księży bo to "modne" w tych czasach, tak samo, jak było to w np. epoce oświecenia. Nie rozumiem, ludzie czerpią z tego korzyści widocznie, jest prawo do wolności wypowiedzi i wyboru, czego się k***a czepiają? Nie chcą - niech nie korzystają. Dlaczego przywłaszczają sobie prawo do dyktowania co kto potrzebuje? Póki ateiści, katolicy, muzułmanie, buddyści i tancerze na łyżwach nie zmuszają mnie do swoich zwyczajów mogę ich nawet wspierać w działaniach. Ba! Mam nawet znajomych we wszystkich tych grupach więc mam żywy dowód, że nie wszyscy z danej grupy są źli. Dlatego walka z całą grupą jest nielogiczna, krzywdząca i niesprawiedliwa. Proste - należy wyłapywać tych, co łamią prawo i krzywdzą innych. Tyle. zaza158 - tak samo pedofil ojczym (drugi mąż matki, nie ojciec biologiczny) będzie mówił, że jak matka się dowie, to znienawidzi dziecko. Ten sam mechanizm działania występuje u KAŻDEGO pedofila, więc zwalanie winy na wiarę i Boga jest mówiąc krótko chybione. Pedofil wykorzysta każdą metodę, w wyrafinowany sposób, by uniknąć bycia złapanym, trudno pojąć? :-?

cerastes

2013-02-25, 23:37
Stanowisko Episkopatu Polski

W dokumencie przyjętym przez Episkopat Polski w dniach 13 i 14 marca 2012 jest powiedziane, że nie zostaną przyznane odszkodowania dla ofiar pedofilii od polskiego Kościoła. Duchownych, którzy popełnili takie przestępstwo, chroni tajemnica spowiedzi, a Kościół zamierza jej bronić. Choć episkopat deklaruje w dokumencie pełną współpracę z władzami ws. ścigania pedofilów w Kościele, to ustanawia wyjątki od tej reguły. Duchowni nie ujawniają informacji o księżach, którzy przyznali się do pedofilii w trakcie spowiedzi.

Obłuda, obłudą pogania obłudę


W USA skandale związane z seksualnym wykorzystywaniem dzieci przez kapłanów doprowadziły do procesów, w których amerykańskie diecezje musiały wypłacić w sumie ponad 2 mld dolarów odszkodowań. Tam sądy działają dużo sprawniej niż w PL, prawo stoi za poszkodowanymi dziećmi a nie za tajemnicą kapłańskich zboczeńców..

15 kwietnia 2008 papież Benedykt XVI na pokładzie samolotu do USA zapowiedział „wykluczenie pedofilów z kapłaństwa” i „zrobienie wszystkiego, by podobne przypadki nie powtarzały się w przyszłości”.


Czyli co Watykan Watykanem, a Polska Kuria jest u siebie..


dun napisał/a:

eg. to dyrektor szkoly, sam umiescil zdjecia na tablicy w szkole jak i na stronie, to byl jeden z elementow tzw. zielonej szkoly. gosc sie nie popisal, gdyz zapewne nie spodziewal sie podobnych skojarzen.



czyli mam rozumieć że sprawa została tak oficjalnie załatwiona? to jest oficjalne stanowisko kościoła?

Raczysz ze mnie nie żartować !

Jeżeli uważasz że źródła po których szukałem informacji -bo z góry tak założyłeś- są fałszywe, to proszę o podesłanie jakiegoś linka do oficjalnego stanowiska stron w tej sprawie.


I jeszcze mi napiszesz że nic złego się nie stało, ksiądz dalej jest wychowawcą i praktyki z bitą śmietaną dalej są stosowane jako element zielonej szkoły?
to co piszesz to przecież farsa...

Czekać tylko aż te dzieciaki dorosną i uświadomią sobie o co tak naprawdę chodziło.


Ja swój link do największej organizacji zwalczającej pedofilie podałem kilka postów wcześniej, widzę nie nie zechciałeś się z nim zapoznać.



ps. po to jest BBCode żeby z niego korzystać i modulować tekst zwracając uwagę na istotne szczegóły.

dun

2013-02-26, 00:11
czemu mialo byc inaczej, a ty wujek od kiedy mianowales sie autorytetem w kwestii moralnosci? od kiedy moralnosc jest ci bliska?
szczesliwie nie jestesmy w USA, wiec nie osmieszaj sie z wycieczkami na temat podobnych procesow. nikt nikomu nie broni dochodzi roszczen finansowych w postepowaniu cywilnym, swietny pomysl by ciagac dziecko po sadach aby opowiadalo wkolo swoja historie.
jak na czlowieka, ktory plakietke z napisem jestem ateista nosi w klapie mundurku szkolnego widze ze jednak biegly jestes w szukanie tekstow ad. polskiego kosciola, szkoda ze dosc wybiorcza.
to chyba jakas moda z ta nagonka, brakuja mi tylko rzeczowego stanowiska ad. pederastow wsrod kleru od takich autorytetow jak np. palikot i grodzki/a.

czysto sadystycznie moglbym powiedziec, ze ch... mnie obchodzi, do jakich wnioskow jestes w stanie sie posunac. celem mojego juz i tak zbyt dlugiego uczestnictwa w tej rozmowie jest fakt, ze glupia okladka potrafi samym ksztaltem wywolac jednoznaczne skojarzenia i interpretacje, ludzi bez wyobrazni.
po drugie nie zamierzam dzielic sie z toba zadnymi zrodlami, zachecam po prostu do szukania innych zrodel informacji, a nie zacietrzewiania sie w swoim wlasnym malutkim swiecie ideii rodem z TVN i okladem Newsweek'a.

cerastes

2013-02-26, 00:14
Dlaczego na siłę porównujesz mnie -nie pierwszy raz zresztą- do jakiś skrzywionych ludzi typu Ruch Palikota i innych oszołomów.
Zadaje Ci zwięzłe pytania, na które nie umiesz, nie chcesz sensownie i treściwie odpowiedzieć.

Za to rzucanie docinkami bardzo łatwo Ci wychodzi.

Dziwne żebym zajmując stronę w dyskusji nie miał wiedzy i argumentów. Spodziewałeś się czegoś innego?




Może tak łaskawie przeczytasz mój pierwszy post na pierwszej stronie i przestaniesz mi wsadzać do ust słowa Newsweek i TVN.
gardzę propagandą co podkreśliłem dość mocno w tym poście.

dun

2013-02-26, 00:29
ale ja nie zamierzam na zadne twoje pytania odpowiadac :> ja juz skonczylem dyskusje w tym temacie. zwrocilem uwage na okladke, i wiedzialem czego sie moge spodziewac wsrod komentarzy, przytoczylem troche inny poglad na cala sprawe i to wszystko, nie mam ochoty na dyskusje bo i po co. przeciez kazdy wie najlepiej.
krotko, nie podoba mi sie wiazania pojecia pedofil z kosciolem. w kazdym srodowisku sa zwyrodnialcy, wszedzie! a zagrywki w stylu newsweek'a sa wlasnie na ich poziomie, martwi mnie jednak ze ludzie to lykaja.

cerastes

2013-02-26, 00:51
Zaskoczyłeś mnie, myślałem że broniąc tak mocno swojego zdania masz konkrety, do których się tak chętnie odwoływałeś.. prawdzie media itp.
potwierdza się teza dmuchawców, mam źródła ale się nimi nie dzielę. król jest nagi.


Szkoda, stracony czas..
Wyszło na to że lepiej znam organizacje i ustalenia kościelne niż osoba utożsamiająca się z tą instytucją..

Coraz rzadziej można spotkać kogoś kto umie sensownie pisać o wierze i kościele.
refleksyjnie.. jako Erudycie trochę mi szkoda Benedykta XVI że odchodzi, teraz w Watykanie będzie już tylko z górki...

A koledze zostawiam stereotypy którymi tak bardzo lubi się posługiwać..

__________________

a w kwestii propagandy polskiego kościoła, wiecznie nienażartego..

"Raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy!" powiedział podczas wystąpienia w 1945r. Władysław Gomułka.

niewyedukowanym przypominam tylko że PRL nigdy w Polsce nie został rozliczony !!

Fajnie że w latach 80tych kościół jednoczył ludzi przeciwko komunie -bo miał w tym swój mega interes- , ale teraz co robi ??

Kraj w ruinie, gospodarka na dnie... a kler w najlepsze dogaduje się z władzą PO, co do finansowania kościoła z budżetu.. i to wszystko za plecami Polaków.. lemingów jak i z jednej tak i z drugiej strony barykady nie brakuje..

jak się nie otrząśniecie z tych wszystkich pijawek, to suchymi patykami będziecie swoje dzieci karmić..

Dla jeszcze jakoś inaczej logicznie myślących dedykuję wiersz
Mikołaja Reja - „Krótka rozprawa między trzema osobami, Panem, Wójtem, a Plebanem".

THE END

St...........el

2013-02-26, 02:19
Poważnie cerastes, powinieneś się leczyć, masz jakieś kompleksy, trolujesz i manię wielkości chyba, co widać przez podkreślanie wszelkich zwrotów i zaimków dot. ciebie (tak z małej) poprzez pisanie z wielkiej litery. Ewidentnie troll, próbujesz wszystkich prowokować i oczerniać na oklepane tematy, które są chwytliwe w tym społeczeństwie, i nie, nie oglądałem twoich postów nt. trollingu - czytam sobie inne artykuły z innych źródeł, sadol to nie jest dla mnie encyklopedią.

Do wszystkich - szkoda tracić na niego czas, robi problem z gówna i sieje ferment na forum. Dobre miejsce dla ciebie -> redtube, jak ci poważnie żal kasy na prostytutkę, bo widać, że samemu już musisz sobie robić dobrze :lol: I ch*j, że się nie podoba, ciekawe co się dzieje, jak trol trafi na trola 8-)

beeveer

2013-02-26, 11:30
widac właśnie jacy z was bezmózdzy katolicy. Tak k***a. jak jesteś katolikiem, to obowiązuje cię wszystko co mówi papież. nawet jak każe zrec ci gówno to masz zrec, bo w katolicyzmie papiez ma niepodwazalna racje i w sprawach wiary jest nieomylny i nie masz żadnego prawa z tym dyskutować. Wiec jak jestes katolikiem, to uzmysłow sobie ze jestes tez debilem. Co innego być katolikiem, co innego chrześcijaninem.

St...........el

2013-02-26, 14:15
beeveer, jakoś nie zauważyłem, żeby katolicy nie kwestionowali papieża ani wpieprzali gówna. To raczej ty jesteś ateistycznym debilem, bo powtarzasz ślepo to, co ci twe guru powtarza. Te mity nie mają nic wspólnego z prawdą :roll:

cerastes

2013-02-26, 14:54
Sllipp ty j***ny debilu bo inaczej nazwać cie nie można.. jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.
Jak kretynie nie umiesz zrozumieć o czym jest dyskusja to się nie odzywaj.. jesteś dno i 10 metrów mułu..

zacznij czytać tekst i analizuj to co ludzie piszą, a nie rzucasz się jak gówno..
napisze jeszcze raz, matole..

15 kwietnia 2008 papież Benedykt XVI na pokładzie samolotu do USA zapowiedział „wykluczenie pedofilów z kapłaństwa” i „zrobienie wszystkiego, by podobne przypadki nie powtarzały się w przyszłości”.



Oficjalne Stanowisko Episkopatu Polski

W dokumencie przyjętym przez Episkopat Polski w dniach 13 i 14 marca 2012 jest powiedziane, że nie zostaną przyznane odszkodowania dla ofiar pedofilii od polskiego Kościoła. Duchownych, którzy popełnili takie przestępstwo, chroni tajemnica spowiedzi, a Kościół zamierza jej bronić. Choć episkopat deklaruje w dokumencie pełną współpracę z władzami ws. ścigania pedofilów w Kościele, to ustanawia wyjątki od tej reguły. Duchowni nie ujawniają informacji o księżach, którzy przyznali się do pedofilii w trakcie spowiedzi.


Byłeś, jesteś i będziesz głupim polskim katolem !!

St...........el

2013-02-26, 16:03
I dobrze powiedział, to ty jesteś debilnym atolem, bo nazwanie Polakiem to obraza tego narodu. Niby z jakiej racji kto inny ma płacić za przewinienia pedofila? To ten ksiądz, co gwałcił dzieci powinien za to beknąć. Ubolewam jednak, że chronią tak bardzo swoich, choć tak też jest w innych środowiskach, bo trudno uwierzyć, że kolega, z którym ktoś się dogaduje od lat i przyjaźni może okazać się potworem (psychopaci i zboczeńcy potrafią świetnie manipulować i udawać normalnych). Co do tajemnicy spowiedzi, myślę że lepiej by pomogli, gdyby zrobili w tej sprawie wyjątek i wyjawili, czy chociaż wskazali na potencjalnego pedofila. Ale wszyscy tu wiedzą, że tak naprawdę ch*ja cię obchodzi problem pedofilii. Boli cię dupa, bo istnieją religie, co mija się z twoim pojęciem idealnego świata. Heil Hitler Bitch! :evil:

cerastes

2013-02-26, 16:47
sllipp, ale ty jesteś głupi.. masakra ... ładnie reprezentujesz kościół

Hitler nigdy nie został ekskomunikowany przez kościół katolicki.. a przyjął katolickie sakramenty!!

Poczytaj sobie o kościele Santa Maria Dell'anima w Rzymie i biskupie Alios Hudal który sprawował w tej instytucji funkcję rektora kolegium kapłanów
http://pl.wikipedia.org/wiki/Alois_Hudal


Naziści mordowali POLAKÓW !!!

Niektóre osoby, którym pomógł w ucieczce do Argentyny biskup Alois Hudal

Josef Mengele (przeprowadzał eksperymenty pseudomedyczne w obozie Auschwitz)
Adolf Eichmann (koordynował zagładę Żydów)
Alois Brunner (kierował deportacją Żydów z Francji i Słowacji do obozów zagłady)
Walter Rauff (konstruktor samochodowych komór gazowych)
Franz Stangl (komendant dwóch obozów śmierci - Sobiboru i Treblinki)
Gustav Wagner (zastępca komendanta Sobiboru)
Ante Pavelić (szef faszystowsko-katolickiego reżimu w Chorwacji)
Klaus Barbie („kat Lyonu”, odpowiedzialny za morderstwa i deportację Żydów do obozów zagłady)
Gerhard Bohne (współodpowiedzialny za zabójstwo 15 tysięcy osób niepełnosprawnych)
Kurt Christmann (dowódca Sonderkommando 10a, mordującego Żydów w ZSRR)
Erich Priebke (oficer SS, współodpowiedzialny za egzekucję 335 Włochów)
Hans-Ulrich Rudel (jeden z najskuteczniejszych niemieckich pilotów bombowych i szturmowych)


dawno się nie natknąłem na takiego kretyna jak ty..
nie marnuj MOJEGO cennego czasu nieuku.
Nara kmiocie