18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nabuzowany tatuś na urodzinach

Piorek • 2012-05-07, 00:30
tak się kończą imprezy z rodzicami ;-)

Mr Dan

2012-05-07, 15:33
Zabawa polega na klepaniu paskiem w tyłek solenizanta, ale głupia baba kopnęła go.

Zabawa zaszła za daleko, dlatego ojciec wkroczył.

Kiedyś zrozumiecie ten film i przyznacie mu rację.

max1522

2012-05-07, 15:33
Na szczęscie urodziny odbywam bez problmu bo ich nie obchodzę.

Kondra

2012-05-07, 15:39
Nerfpl napisał/a:


Do tego widać że to puste, 0 kontrargumentów, przytaknęła że jest nikim, nie ma co żałować.


A słabsza płeć? I kopie? Niech zostawi kopanie silniejszej płci.
Taka by ci kamieniem w łeb jebła, opluła, obraziła a ty byś leżał zakrwiawiony i poniżony bo 'słabsza płeć'.
Nie ma czegoś takiego jak "słabsza płeć" w momencie gdy kobieta przekracza granicę swojej "słabości"



Ty sobie k***a żarty robisz, czy piszesz na poważnie? Ale po kolei:

Kopie? Nazywasz to kopnięciem? Proszę Cię...Jest 18-nastka, a to są k***a żarty małolatów - rozumiem, że Ty zawsze byłeś poważny i nawet jako gówniarz żadnymi żartami swej dorosłej głowy nie zaprzątałeś.

Przytakiwała mu? Owszem, bo to przestraszony dzieciak, któremu ktoś narobił lipy przed znajomymi i zupełnie nie wiedziała jak się zachować. Jak już wyżej pisałem, Ty tego uczucia zapewne nie znasz, ponieważ urodziłeś się dorosły. Swoją drogą musisz być nie lada jasnowidzem, skoro po tym filmiku stwierdzasz, że jest ona "pustakiem".

Nie to, że jej bronie bo za specjalnie mnie ona nie obchodzi. Ja zwyczajnie staram się ją zrozumieć oraz to jak się mogła czuć zanim nazwę ją "pustakiem" i zabiorę się do kibicowania naj***nemu ojczulkowi solenizanta.

harry_callahan

2012-05-07, 16:50
Przytakiwała, bo bała się aby nie wyłapać od typa w ryj. :D To, że ją zj***ł to jedno (może miał jeszcze inne powody niż ten "kopniak") ale sposób w jaki to zrobił dobrze o jego zdrowiu psychicznym nie świadczy. Taki typowy pojeb, który po alkoholu przy każdej okazji szuka zaczepki. Wystarczyło powiedzieć raz i ch*j. Do typa który chciał mu zwrócić uwagę też się sadzi. Główny zainteresowany leży nie dlatego, że jest "warzywkiem" jak ktoś wyżej napisał tylko wstydzi się za takiego ojca, proste. :D

Inna sprawa, że całe to "pasowanie" jest wiochą. Kopniak w dupę upokorzeniem a 18 strzałów z pasa już nie? Mówicie tak bo jesteście miękkie faje i na własnych 18-tkach daliście się w tę frajerską zabawę wrobić.

AleToNieDoMnieTak

2012-05-07, 17:08
wspolczuje dziecinstwa osobom ktore staja po stronie tego nachlanego,spoconego star*cha ktory dal sie poniesc emocjom przez glupie kopniecie w tylek,nie takie rzeczy na imprezach sie dzialy ale jak juz ktos zauwazyl,dziewczynie zbieralo sie na to od dawna a ten staruch szukal tylko pretekstu zeby sie wyzyc.
Szkoda dziewczyny,jakbym byl jej ojcem i bym sie o tym dowiedzial...nie chcialbym sie znalezc w skorze tego prostaka i chama ;)

twojstarysasiad

2012-05-07, 17:17
Ej co wy w ogole wypisujecie ? to chyba same komentarze j***nych feministek którym wszystko wolno. Po 1 to 18-nastka i symbolicznie wala pasy chlopakowi ,a tutaj podchodzi jakas naj***na gowniara i kopnela go centralnie w dupsko jak smiecia, bo w dupsko sie kopie smieci. Tak wlasnie sa wychowywane klientki podpite to i moga Ci butelke na ryju rozjebac ,ale w koncu to tylko dziewczyna ,wiec one moga. Ten burak co o nim mowicie dobrze zauwazyl i ja pieknie zjechal;) Ciekawe jakby synalek podszedl i wypie**olil jej kopa co byscie pisali.

adiemus36

2012-05-07, 17:24
Nie wiem czy to facet czy baba się wypina, czuje sie jak pedał.

.:...........:.

2012-05-07, 17:27
adiemus36 napisał/a:

czuje sie jak pedał



A jakie to niby uczucie? :roll:

adiemus36

2012-05-07, 17:34
Oj Ty już dobrze wiesz :D

.:...........:.

2012-05-07, 17:40
adiemus36, jestem ciekawy Twojego zdania, nie mojego.

adiemus36

2012-05-07, 17:45
Spojrzałem - myślalem, że laska - mysle kiecka leginsy - fajna dupa
Poźniej patrze, krotkie włosy - no super, koleś.

Uczucie, jakby mi ktoś wrzucił kartofla do szklanki.

Hepi Mr. Blue ?

konek3

2012-05-07, 17:55
Macie nasrane w głowach, to nie jest jakiś j***ny bankiet dużej firmy tylko wiejska osiemnastka, ojca tam w ogóle powinno nie być, a jak już to nie robić z igły widły, nie przyj***ła mu przecież nie wiadomo jak mocno...

adiemus36

2012-05-07, 17:58
konek3 napisał/a:

Macie nasrane w głowach



No co Ty :


suchy945

2012-05-07, 18:04
k***aRomantyk napisał/a:


Niby do czego, zjebie? Do przetrwania nie potrzeba drugiej osoby.



Za tego "zjeba" powinien być warn.

Rudy47

2012-05-07, 18:18
suchy945 napisał/a:



Za tego "zjeba" powinien być warn.



997