18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nabuzowany tatuś na urodzinach

Piorek • 2012-05-07, 00:30
tak się kończą imprezy z rodzicami ;-)

.:...........:.

2012-05-08, 06:56
ASP napisał/a:

Ale z ciebie napinacz



Smutno mi, że tak sobie o mnie myślisz. :-( :emo:

Człowiek Drzewo

2012-05-09, 01:24
Phallucifer napisał/a:

Jezeli ktos twierdzi, ze 18 latka to dorosla kobieta to ma ostro naj***ne w glowie. W tym wypadku akurat tego j***nego starego capa powienien ktos potraktowac piescia w leb - na otrzezwienie. Jest miliard sposobow pedagogicznych, zeby zwrocic komus uwage na to, ze postepowanie jego jest niewlasciwe - mowie o relacji wychowawca, a wychowanek.NAzywanie kogos workiem z gownem, w sytuacji kiedy prezentuje sie niewiele wyzsza warstwe intelektualna jest "nietaktowne".Do tego kiedy niewerbalny przekaz dobitnie swiadczy o potencjalnym zagrozeniu dla ciala, to przytakniecie jest wymuszone.Jak ktos ma odchyly i pozno juz na socjalizajce to pozostaje resocjalizacja. Staruszek jak w taki sposob wychowywal syna to ja juz wiem dlaczego w tym, kraju jest tak ponuro i ch*jowo.
Jedno slowo dla tych co kobiete traktowac pragna pejczem. baby generalnie lubia facetow charyzmatycznych, ktorzy potrafia je usadzic w miejscu swoja wola. Jak ktos musi uciekac sie do przemocy to jest k***a p*zda i wsza, ale na pewno nie mezczyzna.



A ssałeś Ty kiedyś ku*asa? Bo to co napisałeś wygląda jakbyś pisał to z kuśką w ustach. Ale nie mnie oceniać.

Fullmoon

2012-05-09, 01:50
Czeczeńczyk napisał/a:

panowie u góry, tu chodzi o to, że kobieta, a k***a, to dwie inne postacie.Ja ręki na kobiete, nigdy nie podniosę, ale na k***e to tak.



no w sumie to masz trochę racji

Tojam. napisał/a:

Czemu zawsze oni leżą na tych krzesłach i nie wstają(udają, że się nic nie dzieje)...



ch*j wie

androsss81 napisał/a:

Oj tam, oj tam... pulta się do lachona


:lodowka: :idzwch*j:

to ty nigdy ładnej dziewczyny nie widziałeś jeśli to coś jest dla ciebie lachonem... już moja kupa ładniej wygląda :kupa:

.:...........:.

2012-05-09, 06:04
Fullmoon, na to nie odpowiedziałeś. :P
Człowiek Drzewo napisał/a:


A ssałeś Ty kiedyś ku*asa? Bo to co napisałeś wygląda jakbyś pisał to z kuśką w ustach.


Fullmoon

2012-05-09, 20:11
Linekk napisał/a:

Fullmoon, na to nie odpowiedziałeś. :P



to nie było pytanie do mnie

Leothyr

2012-05-09, 21:33
Analiza psychologiczna kilku osób plus ich otoczenia oraz dzieciństwa i codziennych zachowań na podstawie minuty filmiku

Człowiek Drzewo

2012-05-10, 00:44
@Linekk

Coś Ci się pochrzaniło ;p. Ale jak zwykle czujny hehe

Kemys

2012-05-11, 12:26
Nerfpl napisał/a:



Zna ją po imieniu. Pewnie jakaś wiocha, jakaś labadziara, pewnie ojcu się nie podobało że w ogóle ona tam jest. Napewno nie raz mu za skórę zalazła. Do tego kopie mu syna.
Wcale się nie dziwie.

Do tego widać że to puste, 0 kontrargumentów, przytaknęła że jest nikim, nie ma co żałować.


A słabsza płeć? I kopie? Niech zostawi kopanie silniejszej płci.
Taka by ci kamieniem w łeb jebła, opluła, obraziła a ty byś leżał zakrwiawiony i poniżony bo 'słabsza płeć'.
Nie ma czegoś takiego jak "słabsza płeć" w momencie gdy kobieta przekracza granicę swojej "słabości"




O czym Ty w ogóle piszesz? Jakich znów kontrargumentów, widać przecież że kobieta sie broniła i prubowała nie drażnić bardziej tego świra! Zastanawiam sie co zrobiłbyś Ty gdybyś był na jej miescu? Pokazał byś mu słabe strony jego recenzji na Twój temat?!

Jak dla mnie koles nie jest normalny i myśle że tylko czekał żeby dala mu powód do rękoczynów. Jak już zauważyłeś to słabsza płeć i raczej nie udało by sie jej obronić przed pijanym mężczyzną. Ponadto jeżeli uważasz że to ona żle sie zachowała to przyjrzyj sie lepiej zachowaniu tego faceta, bo jak dla mnie nie zrobiła na tym filmie nic żeby można było nazywać ją szmatą.

papiez

2012-05-11, 23:29
Nerfpl napisał/a:



Zna ją po imieniu. Pewnie jakaś wiocha, jakaś labadziara, pewnie ojcu się nie podobało że w ogóle ona tam jest. Napewno nie raz mu za skórę zalazła. Do tego kopie mu syna.
Wcale się nie dziwie.

Do tego widać że to puste, 0 kontrargumentów, przytaknęła że jest nikim, nie ma co żałować.


A słabsza płeć? I kopie? Niech zostawi kopanie silniejszej płci.
Taka by ci kamieniem w łeb jebła, opluła, obraziła a ty byś leżał zakrwiawiony i poniżony bo 'słabsza płeć'.
Nie ma czegoś takiego jak "słabsza płeć" w momencie gdy kobieta przekracza granicę swojej "słabości"


człowieku ale powinien skończyć po tym że 'zrób mi jeszcze raz to' a nie walić do laski od szmat i zer.

Nerfpl

2012-05-12, 01:11
Kemys napisał/a:


Zastanawiam sie co zrobiłbyś Ty gdybyś był na jej miescu?



Bronił bym się udowadniając swojej racji oraz wytłumaczył bym powód i intencję mojego zachowania jeśli wiedział bym że rzeczywiście nic złego nie zrobiłem.

Kemys napisał/a:


Jak dla mnie koles nie jest normalny i myśle że tylko czekał żeby dala mu powód do rękoczynów.



Jak by chciał to by jej zaj***ł. Problem?

Kemys napisał/a:


..bo jak dla mnie nie zrobiła na tym filmie nic żeby można było nazywać ją szmatą.



Widać że zajebiście czytasz ze zrozumieniem.

Rymcymcym

2012-05-18, 12:37
Nerfpl napisał/a:



Zna ją po imieniu. Pewnie jakaś wiocha, jakaś labadziara, pewnie ojcu się nie podobało że w ogóle ona tam jest. Napewno nie raz mu za skórę zalazła. Do tego kopie mu syna.
Wcale się nie dziwie.

Do tego widać że to puste, 0 kontrargumentów, przytaknęła że jest nikim, nie ma co żałować.


A słabsza płeć? I kopie? Niech zostawi kopanie silniejszej płci.
Taka by ci kamieniem w łeb jebła, opluła, obraziła a ty byś leżał zakrwiawiony i poniżony bo 'słabsza płeć'.
Nie ma czegoś takiego jak "słabsza płeć" w momencie gdy kobieta przekracza granicę swojej "słabości"



Browara mu! W końcu ktoś powiedział naprawdę jest bez j***nej 'poprawności politycznej'.

ziomx123

2013-01-06, 22:08
he a mi się postawa gościa podoba to pewnie jakaś głupia sucz a tatulek miał racje bez podstaw do tego by chyba tak nie mówił :) ale rozbawili mnie Ci napinacze wokół niego którzy próbowali coś zrobić ale jednak za ciency w uszach xD