18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nabuzowany tatuś na urodzinach

Piorek • 2012-05-07, 00:30
tak się kończą imprezy z rodzicami ;-)

dymion

2012-05-07, 11:31
beniolbn napisał/a:

kazdy ojciec alkoholik kozaczy do momentu kiedy nie dostanie w ryja od swoja syna : )



wiesz z autopsji?

Wiochmen

2012-05-07, 11:31
Cytat:

@Nerfpl
Słusznie zauważyłeś, że widać iż jakaś remiza na zabitej deskami wiosce, ojciec zna z imienia więc zapewne cieszy się złą sławą, i w ogóle. Ale mógł ją wziąć na stronę, a nie zniżać się do poziomu takiego elementu przy wszystkich...




Czyli waszym tokiem rozumowania ,jezeli rodzic zna z imienia waszą kolezanke to zapewne tylko dlatego ze ma zlą opinie? Pogratulowac

Kolejna sprawa to co z tego ,ze sie k***i?a nie moze?jak lubi sie zabawic co impreze to tylko i wylacznie jej sprawa,i wogole gdzie tam jest wspomniane ze ona to robi?

Dla mnie ten koles jest przyj***ny,nie dziwie jej sie ze mu tylko przytakiwal bo co innego miala zrobic? no ale pewnie wiekszosc z was to sie kluci z napie**olonymi ojcami kolegi

a ci co twierdza ,ze on dobrze gada to jacys poj***ni jestescie ,chcieli bysicie zeby jakis 40 letni naj***ny typ wyzwal waszą córke,dziewczyne,siostre przyjaciolke bo kopnela kolesia?te pasy go pewnie bardziej bolaly

Corey_09

2012-05-07, 13:38
Ta bo takiego kopa dostał ze stracił torby a fala uderzeniowa rozj***ła mu jelita i po karetkę trzeba było dzwonić gdyż dostał tak zajebiście mocno w dupę ze niemal się przekręcił na tamten świat, mocniej to mu koledzy nak***iali tym pasem, ledwo go smyrneła i już interwencja ojca bo inaczej baaaaaardzo źle by się skończyło. A chłopak p*zda bo zamiast wyprosić, uspokoić starego albo w ogóle się wstawić za koleżanką to leży i udaje ze nie żyje, tak jak na filmiku "synek bo jak ja cie pie**olne"

:trzesieee:

NomedN

2012-05-07, 13:41
Nerfpl napisał/a:



Zna ją po imieniu. Pewnie jakaś wiocha, jakaś labadziara, pewnie ojcu się nie podobało że w ogóle ona tam jest. Napewno nie raz mu za skórę zalazła. Do tego kopie mu syna.
Wcale się nie dziwie.

Do tego widać że to puste, 0 kontrargumentów, przytaknęła że jest nikim, nie ma co żałować.


A słabsza płeć? I kopie? Niech zostawi kopanie silniejszej płci.
Taka by ci kamieniem w łeb jebła, opluła, obraziła a ty byś leżał zakrwiawiony i poniżony bo 'słabsza płeć'.
Nie ma czegoś takiego jak "słabsza płeć" w momencie gdy kobieta przekracza granicę swojej "słabości"



Życzę Ci takiego ojca, a twoim dzieciom takiego na pewno nie życzę bo szkoda.

konrads53

2012-05-07, 13:42
Pewnie chciał ją dmuchnąć, ale nie potrafił tego powiedzieć wprost

Cienió

2012-05-07, 13:51
Zaśpiewajmy teraz, wszyscy razem refren:

"Jesteś dnem, jesteś dnem, jesteś dnem"

Powinni z tego tekstu zrobić jakiś pożytek, bo daje radę ;D

pitus222

2012-05-07, 13:59
Mnie zastanawia tylko jedno.
Chłopak który dostaje pasy . Czy on aby na pewno żyje ?

LTMek

2012-05-07, 14:16
Ale się plujecie.
Gość jej powiedział,że jest dnem i szmatą, ona na to "ok, jestem dnem i szmatą", więc w czym problem? :mrgreen:

skoczkowski

2012-05-07, 14:41
Wiochmen napisał/a:



Kolejna sprawa to co z tego ,ze sie k***i?a nie moze?jak lubi sie zabawic co impreze to tylko i wylacznie jej sprawa,i wogole gdzie tam jest wspomniane ze ona to robi?



Ty zapewne wiesz najlepiej.. Wiochmen :roll:

Manian

2012-05-07, 14:58
starszy pan bardzo twardo stanowczo i dosadnie wytłumaczył kim jest dla niego jak że urodziwa i życzliwa ta piękną młodsza dama ... dzień jak co dzień a takie osiemnastki to buractwo i ch*j

Człowiek Drzewo

2012-05-07, 15:14
Osobiscie wolałbym miec takiego ojca niż ciotunie, ktora nie odezwie nawet w momencie gdy będą okladac jego syna. Tak, jest to wyolbrzymienie bo przeciez nic mu sie nie stalo i nic mu nie grozi, ale skoro jest sie zaproszonym na impreze(jakakolwiek by ona nie byla) to trzeba umiec sie zachowac. Ja rozumiem, ze dla niektorych z was przyjsc na urodziny do znajomego i kopac go po tylku jest rzecza najnormalniejsza na swiecie. Pewnie lubicie sie tak bawic. Natomiast normalne osoby wola pogadac, posmiac sie, potanczyc, czy napic sie dla lepszego samopoczucia. A jesli zaproszenie wyszlo od osoby ktorej nie tolerujecie to po kiego ch*ja pchac sie tam i spedzac czas z nielubiana osoba? Gosc zwyzywal, narobil jej siary i bardzo dobrze. A na osoby, ktore nadal nie rozumieja o co chodzi, kłade wielkiego ch*ja prosto z brazzera.

Michtusek

2012-05-07, 15:14
Swka napisał/a:

"Słabsza płeć" itp... Kij z tym... ale po takiej gadce i awanturze Ojca zapewne odechciało się im imprezować i dzień na pewno stracił na swoim uroku dla nich. (Bynajmniej na jakiś czas, bądź przed kilkoma głębszymi)

Jest to ich dzień a ojczulek zapewne na siłę chciał tam być żeby "kontrolować sytuację" szkoda że sam nad sobą kontroli nie miał. ;-)


PRZYNAJMNIEJ, k***a, nie BYNAJMNIEJ. Jak nie widzisz różnicy to poszukaj w google, bo po słownik na pewno nie sięgniesz.

LilL

2012-05-07, 15:23
Były dwa kopniaki a tylko Ance sie dostało, Wiec zbierało jej sie od dawna, nie chodziło tylko o kopniaka :P
Nie wiem skad pomysł że ten typ to ojciec tego leżącego na krzesle, wydaje mi się że poprostu sie dosiadł w remizie.

fr...........07

2012-05-07, 15:27
Widzę wszyscy tutaj mądrzy... Nie znamy całej sytuacji, więc trudno wydawać ostateczne sądy. Na podstawie krótkiego filmu (w którym laska przyznaje się do bycia zerem, będąc wcześniej zj***ną przez spoconego i pijanego barana) można stwierdzić, że to kolejny przykład zwyczajnej polskiej patologii. Nic nowego (nie, nie mówię z własnego doświadczenia).

A fakt faktem, ze starym można co najwyżej rowery naprawiać, a nie zapraszać go na imprezę urodzinową, tym bardziej, że za kołnierz widać nie wylewa...

gebels82

2012-05-07, 15:29
Co za bzdury. Po pierwsze to to nie była "kobieta" bo gdyby nią była to by się tak zachowywała a tym czasem wychodzi z niej chamstwo i prostactwo. Po drugie to ten kopnięty sam jej powinien wyjaśnić że przegina pałę i sobie na to nie pozwoli (no chyba że to nie facet;) . Po trzecie to może i ojciec przesadził bo był wypity ale jak najbardziej słusznie ją opieprzył wobec braku reakcji syna (no chyba każdy by tak zrobił, ja oglądając początek zanim się stary wj***ł to też pomyślałem na tego kopa że chyba coś jej się poj***ło)