18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mycie brudasów na na Przystanku Woodstock

aras0992 • 2013-08-06, 11:15
Oto filmik z akcji społecznej prezentujący dbałość o higienę imprezowiczów z Przystanku Woodstok :)
Dziękujemy strażakom za powstrzymanie epidemi pcheł, wesz (fon. fszy) i innych robali.

straatveger

2013-08-06, 11:17
Nie jestem zwolennikiem techno, discopolo, metalu czy rocka, natomiast przyznaje jedno Woodstock to dzicz i bród, rozumiem że można się bawić ale impreza dla świni w chlewie to nie dla mnie .

WonsatyDrwal

2013-08-06, 11:19
HAHA no k***a nie moge z tego, brudasy jak sie wody domagają. to dopiero musi być brud. BRUDSTOCK i nic wiecej

pewnie jak by ich gównem obrzucali to nie czuliby różnicy

Twin

2013-08-06, 11:21
straatveger twierdzisz, ze nie dla Ciebie, a egzystujesz wsrod turasow-brudasow, niemieckie swinie Cie zywia, a w chlewie pewnie mieszkasz.

as...........90

2013-08-06, 11:22
Zbiorowisko syfu, kiły i mogiły. Nie mam nic do tych ludzi ale wolę już posłuchać koncertu metalu czy też na nim być niż latać po błocie jak świnia. jestem tolerancyjny ale nie jestem tolerancyjny wobec zachowania. Baw się z kulturą a nie ryjesz morda po tym błocie jak dzik po kartoflach.

Raikiri73

2013-08-06, 11:22
@up

Jakbyś cały dzień spędził w 36 stopniach w słońcu to też byś się domagał wody :)

Jak chcesz dbać o higienę na woodstocku to dasz radę, jak nie byłeś tam to nie pie**ol, tylko wyjdź wreszcie z piwnicy w której siedzisz całe życie.
Woodstock to głównie atmosfera, ludzie i muzyka. A wszystkie p*zdeczki które boją się ubrudzić niech siedzą w domku i morda w kubeł.

Shaggy93

2013-08-06, 11:23
no k***a znajdźcie mi festiwal takiego kalibru gdzie nie ma syfu .. .to nie dlatego że oni chcą być brudni tylko w kolejce do prysznica sie czeka 6 godzin. chyba że masz wykupiony toi camp.

Mantuanuliupu

2013-08-06, 11:24
Kwasem solnym powinni lać... w najlepszym wypadku gnojówką, szybko się połączy.

as...........90

2013-08-06, 11:30
Jestem cywilizowanym czlowiekiem i chce tak żyć. Schludnie ubrany, r*chajacy się z kobietą w łÓżku, pijący normalnie alkohol, palący normalne fajki, bawiący się wśród czystych ludzi z kulturą. A woodstock? r*chaja się w błocie, piją, palą, tańczą, jedzą w błocie - z tego co mi wiadomo takie funkcję życiowe wykonują świnie. Może zamiast polewac was wodą lepiej napie**alac w was kartoflami? Ziemniak to skrobia w dodatku zimny. Będzie i energia i ochłodzenie.

xts

2013-08-06, 11:33
benzyna zamiast wody i zapałka :D D

aras0992

2013-08-06, 11:36
TO są najlepsze komentarze jakie kiedykolwiek widziałem na sadolu ! ;D ahahha

Anonymouz

2013-08-06, 11:38
straatveger napisał/a:

Nie jestem zwolennikiem techno

Jak możesz nie być zwolennikiem muzyki której nie słyszałeś?
Shaggy93 napisał/a:

no k***a znajdźcie mi festiwal takiego kalibru gdzie nie ma syfu .. .to nie dlatego że oni chcą być brudni tylko w kolejce do prysznica sie czeka 6 godzin. chyba że masz wykupiony toi camp.

Defqon1 - tam nie znajdziesz takiego syfu jak na Brudstocku.

Raikiri73

2013-08-06, 12:03
Idioci.
Woodstock jest za darmo... to nie ma się co dziwić że może być brudno itd.


@Aspire3690

Skończ waść pie**olić. Po tym co piszesz tutaj (a mówiąc dosadnie 'pie**olisz' ) mogę stwierdzić że tam nie byłeś albo byłeś na jakąś godzinę maksymalnie. Jesteś na tyle głupi czy udajesz? Możesz tam przecież palić papierosy normalnie, pić normalnie itd itd.
Ale jeśli już tak musisz się mądrować to pojedź tam chociaż jeden raz na cały festiwal i poczuj tą otwartość innych ludzi, klimat muzyki i całą atmosferę... a nie sraj żarem że jest brudno i nie ładnie.
Idź być ograniczony gdzie indziej i nie wracaj. :badyl:


Jak dla mnie wszyscy którzy tam nie byli a mówią tylko o tym co słyszeli to zwyczajnie pie**olą głupoty... idąc za ciosem mogę twierdzić że całej Ameryki (kontynentu) niema bo kolega kolegi słyszał od ojca dziadka wujka że niema. :krejzi:


A wszystkich obecnych na tegorocznej edycji serdecznie pozdrawiam :-D
Na woodstocku ludzie są otwarci bardziej niż gdziekolwiek indziej i dzięki temu jest to tak wspaniały festiwal.

muras

2013-08-06, 12:51
k***a gorąco jak sk***ysyn, lato, przyjemnie jest po prostu zostać olanym chłodną wodą, a Wy ludzi brudasami nazywacie -.-

ElNino

2013-08-06, 12:58
Powinna zajechać jakaś jednostka OSP z wodą w zbiornikach nie zmienianą od 2 lat. Taka lekko rdzawa.