18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mycie brudasów na na Przystanku Woodstock

aras0992 • 2013-08-06, 11:15
Oto filmik z akcji społecznej prezentujący dbałość o higienę imprezowiczów z Przystanku Woodstok :)
Dziękujemy strażakom za powstrzymanie epidemi pcheł, wesz (fon. fszy) i innych robali.

MrsArmaKeton

2013-08-07, 12:52
Nawet nie wiecie jak to jest być tam kilka godzin w pełnym słońcu. armatki wodne to mały ratunek przed przegrzaniem organizmu. jednego dnia przy kranach była awaria. ludzie czekali ponad godzinę aż znów podłączą wodę, w upale ok 40 stopni. Niektórzy mdleli itd. Na pomoc przybyła straż. Myślę że gdyby nie to byłoby o wiele gorzej. O udar nie trzeba się za wiele starać. ;)

Byłam na przystanku już 5 raz z rzędu i nie zamierzam rezygnować. To nie tylko błoto. To przede wszystkim klimat. Dajcie spokój z tymi hejtami. pojedźcie, zobaczcie. Żeby czegoś nie lubić człowiek musi to najpierw dobrze poznać. ;)

steelballs

2013-08-07, 14:33
UWAGA! Ból dupy.
Wk***iają mnie ludzie siedzący 24/7 przed kompem i krytykujący woodstock. Brudasy? A sami się nie oderwiecie od kompa żeby wziąć prysznic, sracie pewnie też pod siebie. j***na polska mentalność.
W dupie byliście, gówno widzieliście, więc zamknąć japy.
Koniec bólu dupy.

marcin921211

2013-08-07, 15:00
Ciekawe, że przez cały czas nie było ani jednego cycka.

Azrax

2013-08-07, 15:10
aspire3690 czytajac twoje komentarze jestem za aborcja jeszcze bardziej ;<

pie**olisz farmazowny jak potłuczony, nie byleś tam to nie wypowiadaj się. Jak takiego imprezowicza zgrywasz to ciekawe jakie rzeczy odpie**alasz po pijaku i czy Cie kumple nie oblepiają gównem jak zasypiasz pierwszy.

Anonymouz

2013-08-07, 15:17
Shaggy93 napisał/a:


podstawowa sprawa. woodstock jest za darmo więc i ludzi jest od zaj***nia. ok 800 tyś zwykle więc większość festiwali może się schować.

Mnie jebie czy Brudstock jest za darmo. Ja się spytałem jak można nie być zwolennikiem muzyki której ktoś nie słuchał. Czytaj ze zrozumieniem typie.

DuckDodgers

2013-08-07, 15:26
aras0992 napisał/a:

Oto filmik z akcji społecznej prezentujący dbałość o higienę imprezowiczów z Przystanku Woodstok :)
Dziękujemy strażakom za powstrzymanie epidemi pcheł, wesz (fon. fszy) i innych robali.


Bo epidemii analfabetyzmu już się powstrzymać nie da.

krokos

2013-08-07, 16:50
Cytując klasyg: "w dupie byliście, gówno widzieliście". A dla zachęcenia: przechadzając się między wioskami znalazłem dwie cycate panny (pokaźnych rozmiarów) BEZ BIUSTONOSZÓW! Niestety telefon się spalił i fotek nie ma...

Byście wyszli na świeże powietrze, a nie siedzieli na sadolach i pisali o woodstocku to samo co 99% ludzi napisało. Takie p***dolenie typu "skoro on tak uważa, to ja też tak napiszę".

sa...........os

2013-08-08, 22:11
Starzy was nie puścili, że tak przeżywacie ten fest?

Spajdi666

2013-08-09, 00:14
Co na tym portalu robią obrońcy tej lewicowej, hipisowskiej małpinady?

Rzygam ludźmi, którzy zachwalają cudowną atmosferę, super zabawę i zajebistych ludzi. A prawda jest taka, że 95 % z was jeździ tam, żeby się naćpać, wlać w siebie możliwie największą ilość możliwie najtańszego alkoholu z cichą nadzieją, że uda wam się zamoczyć ku*asa w piździe jakiejś półprzytomnej, zarzyganej kurewki ewentualnie chociaż pogapić się na laski, które w pijanym widzie pogubiły staniki i poszanowanie do samych siebie. Do tego te małpie skoki, darcie mordy i robienie z siebie jednym słowem pośmiewiska.


Nie ma to jak głosić narodowe hasełka, nie zostawiać suchej nitki na obcokrajowcach, walczyć z komuną, islamem, feminizmem i rządem, żeby później w jednym błocie i miłosnym uścisku taplać się i fikać ze zjebami, których na naszym Sadolku zjechalibyście jak gówno.

Wstyd.


DuckDodgers

2013-08-09, 00:24
Spajdi666 napisał/a:

Co na tym portalu robią obrońcy tej lewicowej, hipisowskiej małpinady?



Są bo mogą, możesz co najwyżej spinać mocniej zwieracze przynajmniej szanse na lepsza prace w dobie kryzysu będziesz miała.

Spajdi666 napisał/a:


Rzygam ludźmi, którzy zachwalają cudowną atmosferę, super zabawę i zajebistych ludzi. A prawda jest taka, że 95 % z was jeździ tam, żeby się naćpać, wlać w siebie możliwie największą ilość możliwie najtańszego alkoholu z cichą nadzieją, że uda wam się zamoczyć ku*asa w piździe jakiejś półprzytomnej, zarzyganej kurewki ewentualnie chociaż pogapić się na laski, które w pijanym widzie pogubiły staniki i poszanowanie do samych siebie. Do tego te małpie skoki, darcie mordy i robienie z siebie jednym słowem pośmiewiska.



A ja rzygam ścierwem które wypowiada się w imieniu kilkuset tysięcy osób i ich wrzuca do jednej szufladki. Świadczy to o ograniczonych możliwościach umysłowych.

Spajdi666 napisał/a:


Nie ma to jak głosić narodowe hasełka, nie zostawiać suchej nitki na obcokrajowcach, walczyć z komuną, islamem, feminizmem i rządem, żeby później w jednym błocie i miłosnym uścisku taplać się i fikać ze zjebami, których na naszym Sadolku zjechalibyście jak gówno.



Bo przecież sadistic to grupa ludzi o tych samych poglądach i można to tak ująć ogólnie prawda? Ja pie**ole... obyś jeszcze nie miała praw wyborczych za 2 lata :facepalm:

piszczu_666

2013-08-10, 11:40
Hm. Mam 20 lat, zarabiam na siebie, nie jestem alkoholikiem ani ćpunem. Na woodstocku byłem pierwszy raz i nie ostatni. Pojechałem tam nie żeby się zaćpać ,napie**olić czy zaliczyć jakaś naj***na laskę. Pojechałem tam dla muzyki oraz żeby obalić całą tą pie**oloną opinie na temat Woodstocku. Świetna atmosfera, klimat ,zajebiści ludzie - tak mogę ocenić Wood po 3 dniach w Kostrzynie. 90% ludzi którzy komentują negatywnie ten film mogę się założyć że nawet nigdy tam nie było bo po prostu są j***nymi czyścioszkami którzy jak zobaczą kawałeczek błotka na swoim ciele dostają k***icy. Nienawidzę jeżeli ktoś coś ocenia negatywnie ,jeżeli nawet nie miał z tym jakiejkolwiek styczności. Chcesz poznać prawdę o Woodstocku - pojedź tam, dopiero w tedy się wypowiadaj. Jeżeli wolisz krytykować i oceniać festiwal na którym nigdy nie byłeś to po prostu zamknij ryj j***ny lamusie. ;*

pi73rmaster

2013-08-26, 01:24
Radysh napisał/a:



Zabawny jesteś.


a niby czemu? ch*jowe zespoły, mnóstwo chołoty, bo za darmo. Ja tam jak mam jakąś grubszą imprezę w męskim towarzystwie to nie ukrywam, że idę się sk***ić. Polecam to samo, bo gadanie o muzyce, atmosferze etc. jest dość śmieszne :D
Taki metal jesteś, a pewnie na days of ceremony to nie byłeś w tym roku.