18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mycie brudasów na na Przystanku Woodstock

aras0992 • 2013-08-06, 11:15
Oto filmik z akcji społecznej prezentujący dbałość o higienę imprezowiczów z Przystanku Woodstok :)
Dziękujemy strażakom za powstrzymanie epidemi pcheł, wesz (fon. fszy) i innych robali.

Zarammoth

2013-08-06, 23:44
Na pielgrzymkach z kolei nie myją się tydzień, srają do rowów, podcierają się ręką i liśćmi, capią jak kozy, no ale to przecież katolicy, prawacy, więc nie można nazwać ich brudasami...

snoq

2013-08-06, 23:47
k***a to może mały hejcik na naćpańców z Mejdeja i Sanrajsa ? Faktycznie ... nafurane tępe dzidy i napalone dresiki w Kołobrzegu to iście piękna sceneria. Jestem ciekaw jaki tam jest syf na plaży i ile kondomów leży rozj***nych po całym mieście. Ale ch*j tam. Trzeba hejtować brudstock bo modnie ;)

ch*j wam w cyce - i tak za rok pojade na jubileuszowy 10 brudstock w moim zyciu :)

Gonzo8

2013-08-06, 23:48
Podlewali ich benzyną, a później pyk zapałka :D

VANKIERAS

2013-08-06, 23:56
szczerze panie i panowie ja nie jestem zwolennikiem tego typu zlotów ale tam jest zjazd narodów od techno hard style,reggae ,hary krishny i tak dalej na codzien słucham electrohause ,drum and basse ,dubstep i hardstyle na spontanie sie wybrałem na ten balet zwany woodstock i powiem wam ze całkiem spoko jest ładne laski w bikini od czasu do czasu i zacne reegae leci jedyne co mnie tylko wk***iało to ze ciagle sepili odemnie fajki i zakonnice z ksiezami wciskali mi kolorowe karteczki ,a ogolnie zacny klimacik by sie naj***ć albo coz przysmazyc no i na dupeczki mozna popaczyć xD

Lucato

2013-08-06, 23:57
Oczywiście, że Defqon.1 jest 100% lepszy pod względem kultury/czystości, wyglądu sceny (a nie jakieś 3 rusztowania na krzyż z płachtą i telebimem - bieda w cholere) i urody płci żeńskiej



Nie oceniajmy teraz muzyki tylko oczywiście "chlew" a raczej jego brak.
Wyłączcie głośniki i podziwiajcie scene, endshow, lasershow , panie i PRAWDZIWĄ ZABAWĘ.
Filmik z 2012 roku (równie piękny, może nawet i piękniejszy niż ten) był na sadolu rok temu. Wpisać Defqon.1 i macie wszystko. 8-)

bedekey

2013-08-07, 00:26
Nigdy nie byłem na Woodstocku i nie wiem czy będę ale całkowicie mi on nie przeszkadza. Jeżeli ktoś chce spędzać swój wolny czas w taki sposób to jest to jego decyzja, nie ingeruje ją w moje życie. W tym roku część moich znajomych pojechała, wrócili zadowoleni, pewnie będą o nim opowiadać przez kolejny tydzień i spoko. Nie wyzywam ich od brudów, lewaków czy też hipisów. Ich życie, nie moje. Wydaje mi się, że niektórzy jak widzą napis woodstock to z automatu strzelają tymi oklepanymi hasłami.

alfLeso

2013-08-07, 00:28
Pojedźcie tam. Może w końcu przestaniecie co niektórzy się koniować i por*chacie.

angelboy

2013-08-07, 00:29
wolę co innego niż ten brudny, pijacki i zaćpany burdel ;)

19Michael48

2013-08-07, 00:34
@Lucato

Podczas oglądania tego filmu, który wrzuciłeś tutaj zastanawia mnie co to jest widocznie w 0:23 ?

@topic
Sam byłem na brudstocku i potwierdzam słowa, że jeśli chciałeś być czysty to nie było z tym problemu, a jesli chodze o festiwalowe błoto o ktorym tutaj sa ostre debaty to jest ono tylko w jednym miejscu, a nie na terenie calego festiwalu. Polecam samemu sie wybrac i to zobaczyc :)

menelreoot

2013-08-07, 00:35
Wolny kraj, ludzie się bawią jak chcą. Jeden woli whisky na wygodnym fotelu, a drugi upie**olić po uszy w gównie.
Słucham metalu i dnb, a uwielbiam klimat na wiejskich przy-tupajach disko w polu (trzeba uwarzać co by po papie nie oberwać) czasem można się uśmiać po pachy.

moskau

2013-08-07, 00:36
Jakoś mnie nie ciągnie do tego Przystanku. Niby ten jedyny prawdziwy Woodstock uważam za niesamowicie zajebistą rzecz, ale ten wręcz mnie odrzuca. Hasłem woodstocku było 3 days of peace and music. Na tym muzyka jest wyłącznie pretekstowa (no, może plus ze dwóch wartościowych wykonawców), nie wiem, jak z pokojem, co nie zmienia faktu, że na każdym z filmików czy zdjęć widziałem super elo krejzi wariacików, którzy są tacy zwariowani i spontaniczni, ducha Woodstocka w tym nie widzę za wiele.

P.S. Właśnie wróciłem z festiwalu legend rocka, tydzień spędziłem pod namiotem, nie tylko siedzę przed komputerem i hejtuję.

Nieuchwytny_Uchwyt

2013-08-07, 00:45
Hahaha boze jak pieje z bolu dupy tych brudnych zwierzat z brudstoku xD

Oswiece was:
-wiekszosc z hejtujacych ma ponad 18 lat i rodzicom nic do tego gdzie sie jezdzi, a to ze hejtujemy ten festiwal nie znaczy ze AKURAT na ten rodzice/opiekunowie/listonosz/pan boge nas nie puscil/i xD
-toze hejtujemy nie oznacza ze nie potrafimy rozlozyc namiotu, rozpalic ogniska, poradzic sobie w buszu, moze niektorzy nie, tak jak na brudstoku, ale wiekszosc tak :D zawsze sie ktos znajdzie. Also jesli nie jezdzimy na brudstok znaczy ze nie umiemy tego zrobic? XD ktos tu zapomina o cywilizowanych formach rozrywki, pojechanie pod namiot z wezlami sanitarnymi, albo nawet w dzicz, ale i tak schludniej niz na tym brudzie. 50 smieci na metr kwadratowy, kolejki do kibli, taplanie w blocie, seks w krzakach - to jest to pdstresowanie? Moze i tak, ale w formie czysto poerwotnej i zwierzecej do czego przyznac sie nie chcecie.

Co wiecej nie zdajecie sobie sprawy z tego ze argumenty "mi sie podoba, trudno, moze jestem taki jak mowicie ale wasze zdanie mnie totalnie jebie, bawilem sie dobrze" - nikt tego nie podwazy. Gdy probujecie przekonywac hejtujacych ze sa dobre warunki, ze te hejterzy sa pedantami/gimbusami/czymkolwiek innym to co sie dziwicie ze spor rosnie xD
Osobiscie nie mam nic do ludzi ktorzy mowia ze sie dobrze bawili i maja wyj***ne. ch*j mi do tego. Ale bol dupy rodzi kilotony hejtu i tak pozostanie.

Pozdrawiam, Fiotr Prączewski

Lucato

2013-08-07, 00:46
19Michael48 napisał/a:

@Lucato

Podczas oglądania tego filmu, który wrzuciłeś tutaj zastanawia mnie co to jest widocznie w 0:23 ?



po pierwsze cieszę się, że poświęciłeś swój czas na obejrzenie filmu :)

To co widzisz na filmie to aranżacja potrzebna do idei weekend warriors

zieloo

2013-08-07, 00:51
tylko woodstock to wspólnota kulturowa, różnorodność muzyczna, a brud i smród macie w głowach, trochę ciężko mówić o brudasach skoro kolejka pod prysznice ciągnęła się długie godziny. Nie macie pojęcia o imprezie a sie wypowiadacie, jeden daje link do imprezy techno i twierdzi,że to najlepsza impreza tylko że płatna a woodstock nie pobiera kasy i to jest zasadnicza różnica