18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mycie brudasów na na Przystanku Woodstock

aras0992 • 2013-08-06, 11:15
Oto filmik z akcji społecznej prezentujący dbałość o higienę imprezowiczów z Przystanku Woodstok :)
Dziękujemy strażakom za powstrzymanie epidemi pcheł, wesz (fon. fszy) i innych robali.

Ezoteryk

2013-08-06, 13:57
Zlot złodziei , ćpunów ,marginesu społecznego .

zypon

2013-08-06, 14:01
czy wy k***a nie macie co robić? k***a! Siedzą i się rozpisują na temat jakiegoś ch*jowego festiwalu, który ich nie dotyczy. Nie podoba się wam - nie pojechaliście, ale na ch*j się tak sracie. Ja pie**ole j***ni mistrzowie z sadistica - we wpie**alaniu się nie swoje problemy

Hrodgar

2013-08-06, 14:04
Chciał bym zobaczyć wszystkich tych, którzy najeżdżają na woodstock, jak byście sobie poradzili przez 1 tydzień na "dziko" pod namiotami.
Macie ból dupy bo ludzi świetnie się bawią a wy nie?

maczozxc

2013-08-06, 14:12
Jest jedna rzecz dla której warto żyć,
Brudstock i nie trzeba się myć!

kaziolord

2013-08-06, 14:33
Nie byłem i nie znam nikogo kto był ale faktycznie widzę że panuje tam fajna atmosfera.
Widać że można się odciąć od codziennego życia.

MauMauMaurycy

2013-08-06, 14:49
powinno się te brudne korwy polać benzyną i podpalić

same nieroby/złodzieje/brudasy ...

raf-ret

2013-08-06, 15:59
Widzę tutaj 3/4 to ludzie którzy uznają tylko domówki i to z rodzicami :) Powiem tam nie byłeś nie pisz. Na techniaweczkach i każdym wielkim festiwalu polewają wodą względy bezpieczeństwa, poza tym to poczytaj najpierw coś o świniach bo są to jedne z czystszych zwierząt a jeśli ktoś nie chce paplać się w błocie to nie musi. Każdy hejter pisze że nic niema do tych ludzi a i tak ich ciśnie to się leczy panowie i panie

Radysh

2013-08-06, 16:04
Fakt, w ch*j brudnego towarzystwa ale w sobotę od rana całe masy ludzi zapie**alały się umyć.
Skąd wiem? Spaliśmy przy polnej drodze w samochodzie a te "brudne dziadostwo" zapie**alało się wyprać całymi
stadami i zacieszało ryje, budząc nas. ;)

Nie wspominając już o fakcie, że przyjechaliśmy w sumie tylko na Anthrax (ok 18 stej) to i tak byliśmy upie**oleni po
kilku godzinach przebywania w tym pyle.

Najwięcej pewnie o brudzie i brudasach woodstock`owych pie**olą ci młodociani, co mają rodziców fizycznych.
Matka się jeszcze umyje po pracy i śmierdzi jeno jakimiś tanimi kiepami.
Za to ojciec, wraca z tyrki z budowy czy innej fabryki i z browarem rozwala
śmierdzące koślawce przed telewizorem.

Taka wasza mać kurewska kultura jak i ocenianie innych.

Anonymouz

2013-08-06, 16:24
Hrodgar napisał/a:

Macie ból dupy bo ludzi świetnie się bawią a wy nie?

Byłem na 100 razy lepszych eventach w NL.

Radysh

2013-08-06, 16:37
Anonymouz napisał/a:

Byłem na 100 razy lepszych eventach w NL.



Za 100 czy 300 Euro, żywą gotówką?

Anonymouz

2013-08-06, 16:58
Radysh napisał/a:



Za 100 czy 300 Euro, żywą gotówką?

Pytasz o koszt wstępu, koszt dojazdu czy o coś innego?

Marchef

2013-08-06, 23:11
Kwasem solnym tą brudną hołotę lać i nie żałować im!

wesyl

2013-08-06, 23:40
pie**olicie, a pewnie 90% z was dała by się wyr*chać w dupę aby was starzy puścili i mogli byście się pobawić w iście szampańskim nastroju.

Escove

2013-08-06, 23:44
k***a j***ne czyścioszki... w dupie byliście i gówno widzieliście. :roll:

Ri...........rd

2013-08-06, 23:44
pie**olicie... gorąco, lato jest... jesteście tylko p*zdami, które boją się ubrudzić swoje drogie koszuleczki i vansy, lato spędzacie w galeriach handlowych i nie przetrwali byście dwóch dni pod namiotem. Ognisko kojarzy wam się tylko z dzieciństwem, kiedy to rodzice je rozpalali bo sami nie umiecie i w centrach handlowych nie można ognia rozpalać. Zamiast tego są sklepy, ciuszki, promocje...