18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzyka

BongMan • 2012-05-27, 11:23
Pozdrowienia dla fanów elektronicznego gówna.

uookie

2012-05-27, 11:26
gówno prawda. gdyby Bach, Mozart czy Chopin urodzili się dzisiaj, na pewno tworzyli by muzykę elektroniczną...

rockface123

2012-05-27, 11:32
tak k***a dubszajs od razu gitara to instrument>instrument tworzy muzyke

j***ny program tworzy melodie>melodia to nie muzyka

a tak dokładniej człowiek tworzy muzyke ten co ma talent nie jakiś noł lajf który przesuwa jakieś zaj***ne suwaki. Czasami marzy mi się koniec świata by ci pseudo słuchacze muzyki znikli z powierzchni ziemi

@BongMan gdybyś wstawiał coś mądrego jak to a nie jakieś kurewskie suchary byłoby ok

Ko...........ę

2012-05-27, 11:44
@rockface123. @BongMan Nie ma to jak zamykać się na jeden gatunek muzyki :) miłego dnia dzieci

vladimir115

2012-05-27, 11:50
autor obrazka wykazał się całkowitą nieznajomością tematu, od kiedy to k***a muzykę tworzy się na programach do MIKSOWANIA muzyki ?!
pozatym muzyka powinna łączyć, a nie dzielić

ferro

2012-05-27, 11:51
btw Bonguś to gitara elektryczna, więc wiesz... ;)

Mike Kenzo

2012-05-27, 11:52
k***a ale wy jesteście durni...
muzykę klubową tworzy się na odpowiednim sofcie...
player'y oraz mixer załączone na powyższym obrazku służą do odtwarzania muzyki z CD, pendrive lub vinyli (gramofony) wyłącznie w klubie.
LIVE ACT - to jest występ producenta muzyki klubowej/elektronicznej na którym sam dogrywa własne elementy lub tworzy.

Jak mnie śmieszy te wasze pchanie ryja w rockowe/metalowe zespoły.
Super, każdy ma gust, po to on jest, "gust jest jak ch*j każdy ma swój".
Więc nie wiem po co najazdy na słuchaczy odmiennych gatunków lub wyśmiewanie ich.
Sam jestem DJ'em ale bardzo często zdarza mi się słuchać bardzo odmiennych gatunków,
poprzez House, Electro, WASZ ULUBIONY DUBSTEP po Drumstep'y, D'n'b, klasyki takie jak Daft Punk, również trochę rock'a oraz rzadko kiedy ale jednak troszkę metalu co najważniejsze stare dobre polskie utwory m.in Dżemu, które są niepowtarzalne, zdarza się również rap, hiphop oraz reggae.
Po co się szufladkować ? Szanujmy siebie nawzajem, bo co to byłoby za życie gdyby każdy był taki sam i robił dokładnie to samo i słuchał tej samej muzyki.
Jedyne czego nie toleruje to Disco Polo bo jest to dla mnie śmieszny i żałosny gatunek "muzyki"...
Dziękuję.

mrokussw

2012-05-27, 11:52
Bull shit era gitar już przemineła i musiscie sie z tym pogodzić tiesto , armin 4ever..

skandal89

2012-05-27, 11:53
BongMan i jedno i drugie tworzy muzyke, ale Ty jestes pie**olonym ignorantem.

zukennuken3d

2012-05-27, 12:05
rozpie**ala mnie to ze ktos kto nie ma pojecia o muzyce elektronicznej wypowiada sie na jej temat. ja nie slucham szarpania gitary a potrafie wymienic i rozpoznac wiele gatunkow "szarpidrutow". dla tej zaj***nej bandy idiotow i ignorantwo muzyka elektroniczna to techno i dubstep... idzcie w ch*j

dwakilo

2012-05-27, 12:08
Bongman kolejny raz pokazał, że jest idiotą.

lapps

2012-05-27, 12:10
skandal89 napisał/a:

BongMan i jedno i drugie tworzy muzyke, ale Ty jestes pie**olonym ignorantem.



nie ignorantem tylko betonem. jak sluchacze radia maryja albo widzowie tefalenu

i przy okazji dla fanow rockowego gowna:
^to nie tworzy muzyki

^ to tworzy muzyke

no ale zawsze latwiej srac pod siebie co?

Nap_Limak

2012-05-27, 12:23
Muzykę tworzy wszystko, co nas otacza.

ODkarzacz

2012-05-27, 12:29
k***a muzykę tworzą ludzie. W taki czy inny sposób