18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzyka

BongMan • 2012-05-27, 11:23
Pozdrowienia dla fanów elektronicznego gówna.

marcinsud

2012-05-28, 00:03
Chciałbym zauważyć, że gitara elektryczna gra i brzmi dokładnie tak samo jak gitara akustyczna z tym, że gra ciszej, bo nie ma pudła rezonansowego (opcja bez pieca). Z piecem masz kanał bez przesteru i też gra jak normalna gitara więc po ch*j się spinać?

Darcie mordy o to jaka muzyka jest lepsza jebie gimbusiarnią i tyle. Brakuje jeszcze lamentów, że ktoś chciałby żyć w dawnych czasach bo coś tam, a teraz tak nie grają (co ciekawe komentarze najczęściej wypisywane pod teledyskami kapel, które ciągle grają). Co to k***a youtub żeby swoje żale odnośnie nurtów muzycznych wylewać?

Jest rytm jest melodia jest muzyka, może być nawet grana na grzebieniu i ch*j z tym.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocy.

teka86

2012-05-28, 16:19
krata piwa autorowi za wrzucenie obrazka jakiegos gimbusa.

WaRn

2012-05-28, 17:17
prowokacja udana :-)
brawo 8-)

max1522

2012-05-28, 17:54
w sumie masz troche racji screen który przedtswiałes z jakims programem bardzije odpowiada za mixowanie bądź scretchowanie a do tworzenia muzyki służą inne

Arni.

2012-05-28, 18:42
Drodzy napinacze rada dla Was , którą ja stosuje:
Słuchajcie muzyki nie gatunków ;)

botpl

2012-05-28, 22:27
Cytat:

Pozdrowienia dla fanów elektronicznego gówna.



hahahaha padłem
postaram ci się to wytłumaczyć najkrócej jak potrafię
oraz walnąć adnotkę do kilku komentarzy

syntezatory potrafią więcej niż gitara
do gitary nic nie mam , gitara też jest spoko
ale czemu do cholery jak mowa o muzyce elektronicznej to nagle wszyscy myślą o jakimś ch*jowym dubstepie? :lodowka:
1.dubstep nie jest ch*jowy lecz nie którzy wykonawcy są do dupy (to samo tyczy się rocka , metalu i innego gówna ... gatunek nie jest do dupy tylko wykonawcy)
2.jeżeli z muzyki elektronicznej znacie tylko dubstep to naprawdę gratuluję :homer:
3.załączony obrazek to jest tzw Wirtualny DJ . Gdybym miał ci pokazać ilość "pokręteł" i innych wihajstrów jakie musisz opanować żeby W OGÓLE zacząć robić muzykę elektroniczną to się posrasz i nie mam na myśli ładowania gotowych presetów :noga:

xKarolusx

2012-05-28, 23:25
ha ha ha <- wszystko na temat tego żałosnego tematu :kupa:

ErmEr1908

2012-05-29, 22:33
Midi Controller nie tworzy muzyki tylko odtwarza wy tępe kuce

botpl

2012-06-04, 18:52
ErmEr1908 napisał/a:

Midi Controller nie tworzy muzyki tylko odtwarza wy tępe kuce



eee??
nie

Midi Controller wysyła dane typu c#3 albo e4 na ten przykład albo kontroler 25 zmienił wartość z 254 na 255 do komputera albo syntezatora

yodek

2012-06-04, 22:36
Chciałbym mieć takie problemy jakie wy macie :> Trolla się nie karmi, ot co.

Boober77

2012-06-06, 15:13
A tak naprawdę, to chodzi o to, że gimbusiarnia myli pojęcia - towrzenie muzyki to komponowanie, wprowadzanie czegoś nowego (w sensie - nowa melodia). Natomiast to, co nazywa sie muzyka klubową, powstaje przez poskładanie sampli - czyli stworzenie nowego utworu z kawałków juz wczesniej zaistaniałych. Sensu stricte nie jest to zatem tworzenie muzyki, ale jej rekompozycja. Tak na marginesie.

Simply

2012-06-06, 21:07
DavidvanDyk napisał/a:


Nie rozumiem k***a tego jak jakis idiota na gatunek elektryczny mowi "techno" :lodowka:



Należy Ci się piwo, ekskluzywna dz**ka i ferrari za to stwierdzenie.

Jak mnie wk***ia jak wszyscy mówią na byle brzęczące gówno typu basshunter czy inne hity z vivy - "techno" nie mając pojęcia o tym jak bardzo ambitny jest ten gatunek...