18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzyka

BongMan • 2012-05-27, 11:23
Pozdrowienia dla fanów elektronicznego gówna.

tn...........ke

2012-05-27, 12:29
BongMan,

Ktoś Ciebie uderzył mikrofalówką, że wstałeś i stwierdziłeś: "Dziś zemszczę się za tamto uderzenie i pohejtuję jakieś urządzenie elektroniczne"?

Muzykę możesz nawet tworzyć na cymbałkach lub flecie, gitarze lub organach - co komu sprawia przyjemność.

No, chyba że masz sąsiada ze skłonnością do dzielenia się swoim zamiłowaniem z całą okolicą, o wszelkich porach... ale w takim układzie każdy rodzaj muzyki może szybko zostać znienawidzony
;)

PS. Nie gustuję w techno.

PPS.
I tak większość znanej muzyki przechodzi przez to:

i tak na prawdę ma mało wspólnego z prawdziwą, naturalną muzyką

baraq

2012-05-27, 12:30
@UP

Kolejny pajac. Muzyke tworza artysci, a nie wiosla, piana czy bebny! Widze ze jedyne co Ty potrafisz stworzyc to dwa jebniete scrshooty wyciete w paint'e i to wszystko. Gratuluje determinacji.

Ba...........ro

2012-05-27, 12:36
lapps napisał/a:



nie ignorantem tylko betonem. jak sluchacze radia maryja albo widzowie tefalenu

i przy okazji dla fanow rockowego gowna:
Obrazek ^to nie tworzy muzyki

Obrazek ^ to tworzy muzyke

no ale zawsze latwiej srac pod siebie co?



A lapps zawsze wtrąci coś o polityce nawiedzeniec :amused: k***a nawet w temacie o muzyce :>

McMenel

2012-05-27, 12:37
A ja myślałem że to
Tworzy muzykę ot ja głupi...

ja...........03

2012-05-27, 12:44
ch*j z waszym poj***nym gadaniem każdy sobie słucha tego co lubi jeden woli 16latka który na torrentach znalazł e-jay 3 a inny wirtuoza który napie**ala 30 lat na takim stratocasterze

Nikczemny_Płód

2012-05-27, 12:51
rockface123 napisał/a:

tak k***a dubszajs od razu gitara to instrument>instrument tworzy muzyke

j***ny program tworzy melodie>melodia to nie muzyka

a tak dokładniej człowiek tworzy muzyke ten co ma talent nie jakiś noł lajf który przesuwa jakieś zaj***ne suwaki. Czasami marzy mi się koniec świata by ci pseudo słuchacze muzyki znikli z powierzchni ziemi

@BongMan gdybyś wstawiał coś mądrego jak to a nie jakieś kurewskie suchary byłoby ok



Powiedz to wykonawcom tworzącym Downtempo, Mike Oldfield się ucieszy.

Swka

2012-05-27, 13:19
BongMan napisał/a:

Pozdrowienia dla fanów elektronicznego gówna.



Co za "ciućmak"...

A ta gitara to może elektryk nie jest ? :homer:

Muzykę tworzy człowiek, a dokładniej mózg... małe dzieci to nawet na garnkach czasami grają, albo murzyny jak grają na wiadrach po farbie czy coś (kiedyś był tu taki filmik), więc sprzęt potrzebny do tworzenia nie jest.

Hada Gronkowiec-Lincz

2012-05-27, 13:29
k***a! Ale co niektorzy sa zj***ni.. Idac waszym podejsciem to kiedys tam nadworne grajki powinni zajebac tego, kto wymyslil ta wasza gitare elektroniczna, bo wtedy napie**alali na harfach i wedlug waszego toku rozumowania, to tylko nak***ianie na harfie jest prawdziwa muzyka.

ru_ziolo

2012-05-27, 14:02
dupa tez tworzy muzyka bo mozna wyp***ziec melodie. co do na glownej robi - demotywatry j***ne czy co ?

Radzio1st

2012-05-27, 14:05
Z tego co widzę nie tylko na tym portalu, fani muzyki instrumentalnej zawsze wjeżdżają na fanów muzyki elektronicznej. To chyba świadczy o niskim poziomie inteligencji ? A zresztą co ja tam wiem przecież słucham techno gówna.

Mamula

2012-05-27, 14:06
Nono robi się ciekawie... :-)


Upalony

2012-05-27, 14:06
k***a osoba tworząca obrazek pokazała swoja kreatynosc oraz to jak jest w tajemniczona do tematu.
Od kiedy soft "VDJ" tworzy muzykę?
80% muzyków itd tworzy muzykę na tzn DAW'ie (Digital audio workstation) (Moze troche przesadzilem, ale wiekszosc...)
Nie rozumiem k***a tego jak jakis idiota na gatunek elektryczny mowi "techno" :lodowka:
Moje zdanie jest takie, jeżeli się ktoś nie zna to niech k***a się nie wpie**ala :wodka:

Pleso93

2012-05-27, 14:09
Ta dyskusja nie ma sensu.

Winterstorm

2012-05-27, 14:10
Znowu dzieci dały się sprowokować do pyskówki o muzyce, ah, jakie to cudowne. W sumie dojść można do tego, że każda muzyka to gówno (a metal i muzyka elektroniczna to gówno nad gównami), więc najlepiej nie słuchajmy niczego ;)

beephe

2012-05-27, 14:12
Wytłumaczcie mi, moi mili, co to za ścierwo wkradło się na główną?
Niczym zbłąkany stolec jamnika wystający spod podeszwy - rażące w oczy i kłujące w nos.