18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motywacja...

hide999 • 2013-08-24, 14:19
Można?
Z dedykacją dla internetowych pajaców.

opossun

2013-08-25, 07:23
ten palec se w dupke wsadź :) chociaż pewnie za mały jest i nie poczujesz

T-Will

2013-08-25, 09:37
kalemus napisał/a:



Nie wiem może boli cię dupa od zbędnej ilości tłuszczu . jebnij trena i idź poćwicz.

Każdy plan treningowy powinien byc dostosowany do danej osoby Genetyka to te 5% których brakuje w bilansie jesli wiesz o czym mowie. Ja rosne tak jak napisalem a jak klata dla ciebie doj***na klata nie jest symbolem dobrze zbudowanego faceta to chyba ćwicysz jogę.



Kompromitacji ciąg dalszy...skończ już bredzić.

kalemus

2013-08-25, 09:38
sidian napisał/a:



Tak, każdy plan powinien być dostosowany do osoby. Na wypadek, gdyby tak przypadkiem ktoś miał cztery bicepsy zamiast dwóch. Dostosowanie treningu to kompletnie co innego niż "dojebywanie klaty".

Dojebywanie klaty to żenujące typki na nóżkach jak zapałki, pół-inwalidzi z pokrzywionymi kręgosłupami, którzy nie potrafią swojej "siły" przełożyć na żaden naturalny ruch inny niż wyciskanie poziome, ewentualnie skośne.

Ot i tyle. A co do gościa... mam mieszane uczucia, ale może to moje obrzydzenie BB.



Myślisz ze 140 kg chłop udem jak mój pas nie "dojebuje" klaty ? to chyba w życiu nie widziales trenującego 140 kg chłopa. a co ćwiczen wielo-stawowych takich jak siady czy martwe ciagi to nie bede się już zagłebiał ile tego zrobiłem jak zaczynałem ćwiczyć bo nie ma sensu. A co do klaty to chyba jednak nie zrozumiałeś o czym mówie.

Annaroth

2013-08-25, 10:06
Vebb napisał/a:

Dlaczego większość motywacji odnosi się tylko do sportu? Nie żeby było to coś złego, ale jest wielu wynalazców czy naukowców, którzy osiągnęli swój sukces dzięki setkom godzin spędzonych w książkach. Czyżby takie dokonania nie były tak "efektowne" jak kaloryfer na klacie? Chętnie bym obejrzał dobry film motywacyjny, ale bez krzyczącego murzyna w tle i drugiego pakującego na siłce.



Wiesz, gdybyś z wejścia się nie spiął i poprostu obejrzał i posłuchał to co on gada to w pewnym momencie mówi, że od motywacji do treningu można zacząć, ważne jest to, aby poprostu podłapać jakąkolwiek motywacje, czy to do treningu, nauki czy czegokolwiek. Potem już z górki.

To teraz coś ode mnie.

ładny musiał mieć ból dupy, aby cały kanał na yt zakładać, tyle filmków nagrywać i cały ten wkład aby tylko innym pokazać. No wiecie mówi, aby pie**olić to co inni mówią, ale jednak się przejął i powstało to co powstało. fajno, fajno.

PS. prawdziny facet, realnie o życiu myślący sam wie co ma robić i co dla niego najlepsze. tyle, pozdro.

Maczug

2013-08-25, 12:52
Mogłbyś jeszcze rozpisać cykl sterydowy? co tam leciało? pewnie clen i meta?

T-Will

2013-08-25, 18:07
Maczug napisał/a:

Mogłbyś jeszcze rozpisać cykl sterydowy? co tam leciało? pewnie clen i meta?


Lol, ludzie na prawdę myślą, że aby zrobić taką redukcję trzeba się kłuć w dupę?? Żałośni jesteście.

mani03

2013-08-25, 19:25
Na każdym zdjęciu jest ta sama godzina... Czy ten chłopak jest aż tak zaje....e punktualny ?

marekdbr

2013-08-26, 14:46
mani03 napisał/a:

Na każdym zdjęciu jest ta sama godzina... Czy ten chłopak jest aż tak zaje....e punktualny ?



może zegar stanął :D na 84 dni chwały :D hahaha

azyl69

2013-08-30, 19:44
Pełen szacun !! .. Pozdrawiam

kalemus

2014-06-12, 22:43
T-Will napisał/a:


Lol, ludzie na prawdę myślą, że aby zrobić taką redukcję trzeba się kłuć w dupę?? Żałośni jesteście.



Clen i meta to Orale Znawco ^_^

mdxfoto

2023-07-18, 13:34
Okularki na nosku na koniec, znaczy było "cykl. odblok, cykl" Takie szybkie cuda ostro po oczach dają..