18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motywacja...

hide999 • 2013-08-24, 14:19
Można?
Z dedykacją dla internetowych pajaców.

przemyslaw105

2013-08-24, 20:20
E, pie**olcie. Fajnie, że coś zrobił. Ja jestem zwyczajnym przeglądaczem harda a w te wakacje też doj***łem. Miałem brzuch jak sk***ysyn a teraz klata jak u greckiego boga k***a jego mać.

RexDex

2013-08-24, 20:21
No ale nie da się ukryć, że koleś gada jak idiota z IQ <100. Dlaczego zawsze tacy ludzie najbardziej się lansują ?

tigerqaz

2013-08-24, 20:21
piorun22 napisał/a:

niestety jest rudy




Znam Pawła i muszę z przykrością stwierdzić:
Chłopak ma włosy ciemny blond...
Przykro mi że Cię zawiodłem.

cowboy

2013-08-24, 20:21
kalemus napisał/a:



pomyslales że nie jestem kuluturysta? Cwicze sporty walki a kategorie mam takie ze po zawodach owszem tydzien odpoczynku czasem mniej ale w ten 1 tydzien wraca mi 3-4 kg wagi bo jem normalnie . także twój rachunek ch*j strzelił kolego :)



no to k***a z czym do ludzi, czy ten filmik jest o sztukach walki?
redukcja pod kategorie to jest k***a w ogole inna sprawa, 2 tyg starcza zeby po przycieciu wegli zbic glikogen i zrzucic wode, to daje dobre 5 kg wagi mniej, ale palenie tluszczu wymaga czasu. co nie zmienia faktu ze w 3 miesiace mozna luzno zrzucic z 15kg samego tluszczu uwaga - na sucho. tym bardziej ze typek z bfa 20-25% zbil do okolo 13% na oko.

pEndu napisał/a:

(po redukcji doszedł do około 7%).



to ni ch*j nie jest 7%, lol. ja tez przesadzilem, moze nie 13%, ale na bank nie mniej niz 10.
a co do tego filmiku. sorry, nie wytrzymam dluzej niz minute, strasznie wk***iajacy styl mowienia ma ten gosc. no i z samego poczatku, nie rozumiem polowy slow. jol siemanko prezesie ja sie nazywam pawel grom i ch*j wie co dalej XD

Sa...........ah

2013-08-24, 20:26
@ up
Nie rurki, ale po prostu, takie mięśnie mnie nie kręcą. ;)

quilk

2013-08-24, 20:31
My tego nie robimy dla was tylko dla siebie. :P

Sa...........ah

2013-08-24, 20:32
Ale powiedzcie mi tylko, co jest takiego kręcącego w takich ciałach, dlaczego tak wielu mężczyzn o to walczy? Chodzi o siłę ?

BoKoR

2013-08-24, 20:33
Szacun dla gościa, bo nie jest łatwo odlepić się od komputera i pójść ćwiczyć.
Jeżeli ktoś myśli że to proste, to niech wyłączy teraz kompa i pójdzie godzinkę pobiegać - za ch*ja nie ruszycie się sprzed kompa i będzie walić śmieciowe komentarze typu "po wała mi to".

quilk

2013-08-24, 20:35
Jak to mawia kumpel "Jest masa to jest klasa". To jest wyższa logika kobieta tego nie zrozumie :P Jak wy ciągle jesteście za grube w lustrze to mężczyźni za mali.

EDIT: Jak to sie mówi każdy prawdziwy mężczyzna choć raz chędożył bla bla bla i raz wycisnął stówkę. xD

cowboy

2013-08-24, 20:35
Savannah napisał/a:

Ale powiedzcie mi tylko, co jest takiego kręcącego w takich ciałach, dlaczego tak wielu mężczyzn o to walczy? Chodzi o siłę ?



sila to atrybut faceta. normalna kobieta bedzie czula pociag do dobrze zbudowanego, silnego mezczyzny, bo to jest najzwyczajniej na swiecie meskie. oczywiscie nie popadajac w skrajnosc.

ale sa rozne odchylenia, jeden facet bedzie lubil grubaski, inna bedzie lubila chudzielcow, tak juz jest.

kalemus

2013-08-24, 20:35
cowboy napisał/a:



no to k***a z czym do ludzi, czy ten filmik jest o sztukach walki?
redukcja pod kategorie to jest k***a w ogole inna sprawa, 2 tyg starcza zeby po przycieciu wegli zbic glikogen i zrzucic wode, to daje dobre 5 kg wagi mniej, ale palenie tluszczu wymaga czasu. co nie zmienia faktu ze w 3 miesiace mozna luzno zrzucic z 15kg samego tluszczu uwaga - na sucho. tym bardziej ze typek z bfa 20-25% zbil do okolo 13% na oko.

Nie mówie że nie . Ale sprawa ma sie tak samo jak sie na tym znasz. w filmiku gosc mowi ze robi to w 84 i wielkie transform czyli robił ch*ja a potem grecki bóg k***a. dopiero później okazuje sie że cwiczy dwa lata i robil mase co wiele wyjaśnia


to ni ch*j nie jest 7%, lol. ja tez przesadzilem, moze nie 13%, ale na bank nie mniej niz 10.
a co do tego filmiku. sorry, nie wytrzymam dluzej niz minute, strasznie wk***iajacy styl mowienia ma ten gosc. no i z samego poczatku, nie rozumiem polowy slow. jol siemanko prezesie ja sie nazywam pawel grom i ch*j wie co dalej XD



Nie mówie że nie . Ale sprawa ma sie tak samo jak sie na tym znasz. w filmiku gosc mowi ze robi to w 84 i wielkie transform czyli robił ch*ja a potem grecki bóg k***a. dopiero później okazuje sie że cwiczy dwa lata i robil mase co wiele wyjaśnia.

p.s ja sam zrzucilem w 1,5 miecha 15 kg prawie ale na spalaczach i 6 treningach w tygodniu także redukować i redukować to to samo niewazne ile zrzucasz tak naprawde tylko jak długo.

hide999

2013-08-24, 20:36
PureWhite napisał/a:

Ten środkowy palec to sobie w dupe wsadź, pewnie masz małego to się musisz tym fakiem po każdej fotce podnieść na duchu



nie jestem autorem filmu. Jedz dalej i scrolluj dalej, smacznego.

Escalade

2013-08-24, 20:39
Savannah napisał/a:

Ale powiedzcie mi tylko, co jest takiego kręcącego w takich ciałach, dlaczego tak wielu mężczyzn o to walczy? Chodzi o siłę ?



A dlaczego tyle kobiet się maluje, robi różnego rodzaju cuda z włosami itd.? To dokładnie ta sama zasada ;-)

Nikczemny_Płód

2013-08-24, 20:40
Savannah napisał/a:

Ale powiedzcie mi tylko, co jest takiego kręcącego w takich ciałach, dlaczego tak wielu mężczyzn o to walczy? Chodzi o siłę ?



Z tego samego powodu dla którego Ty się malujesz, albo odchudzasz. Bo chcą być lepsi od innych, lepsi dla siebie, albo walczą ze swoim charakterem...

quilk

2013-08-24, 20:40
Mężczyzna ma bardziej naturalny make-up xD