18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motywacja...

hide999 • 2013-08-24, 14:19
Można?
Z dedykacją dla internetowych pajaców.

pEndu

2013-08-24, 20:41
Cytat:

to ni ch*j nie jest 7%, lol. ja tez przesadzilem, moze nie 13%, ale na bank nie mniej niz 10.
a co do tego filmiku. sorry, nie wytrzymam dluzej niz minute, strasznie wk***iajacy styl mowienia ma ten gosc. no i z samego poczatku, nie rozumiem polowy slow. jol siemanko prezesie ja sie nazywam pawel grom i ch*j wie co dalej XD



Jasne że tutaj nie miał 7%, napisałem że po redukcji postanowił zbijać body fat dalej.

http://www.youtube.com/watch?v=j7ajCUSTvnM

Sa...........ah

2013-08-24, 20:41
Dziękuję :)

cowboy

2013-08-24, 20:49
kalemus napisał/a:



Nie mówie że nie . Ale sprawa ma sie tak samo jak sie na tym znasz. w filmiku gosc mowi ze robi to w 84 i wielkie transform czyli robił ch*ja a potem grecki bóg k***a. dopiero później okazuje sie że cwiczy dwa lata i robil mase co wiele wyjaśnia.

p.s ja sam zrzucilem w 1,5 miecha 15 kg prawie ale na spalaczach i 6 treningach w tygodniu także redukować i redukować to to samo niewazne ile zrzucasz tak naprawde tylko jak długo.



z redukowaniem trzeba byc ostroznym, zeby nie zgubic miesnia, czas tutaj jest potrzebny.

dlatego ja nie toleruje grubasow, ktorzy na dobra sprawe przestaja wpie**alac, ida biegac co 2gi dzien i po pol roku takiej zabawy sa normalnymi ludzmi. nie musza bac sie ze poleci miesien, nie musza trzymac scislej diety, w ch*j wysokiej ilosci bialka zeby zabezpieczyc miesien, nie musza na silowni robic ciezkich treningow silowych mimo malej ilosci dostarczanej z pokarmu energii, jak ktos kto robi rzezbe, tylko po prostu jesc k***a mniej i sie poruszac, a i tak nie chce im sie ruszyc grubego, leniwego dupska.

brzydze sie j***nymi grubasami

abdul

2013-08-24, 20:58
@up ja jednak mysle, ze nie musze sie tobie podobac. twoim kolezkom z silowni tez nie

darmowa32

2013-08-24, 21:00
W dupsko sobie ten palec wsadź.

T-Will

2013-08-24, 21:04
kalemus napisał/a:



Każdy szanujący się facet wie , że głównym męskim atrybutem nie jest sztucznie dopompowana łapa , dobra k***a jest ale jest coś ważniejszczego KLATA nic, absolutnie nic nie może się równać z dobrze dopie**oloną klatką piersiową , w przypadku prawdziwego faceta powinna byc tak doj***na żeby ów osobnik mógł postawić na niej szklankę z szejkiem proteinowym ( patrz Arnold ) Kluczem do sukcesu jest wcale nie duża masa a konkretny skupiony na klatce piersiowej trening dopie**alajacy , niszczący naszą klatę przez 3 dni po treningu . Dlatego radze ci Popie**ol system i rób klate 2 - 3 x w cyklu tygodniowym z dwu dniowymi przerwami przy dobrych ciężarach ( dostosowanych do ciebie ) Klata ci tak wypie**oli w przód że wszystkie koszule i marynary wymienisz w trzy migi :D

A co do tych filmików to wk***ia mnie pajac . pie**oli że w 84 dni sp***olił z takiej wagi i jeszcze tak wycioł wszystko na sucho . Wk***ia mnie jak ktoś mówi że nie bierze kłuje sie w dupe jak Owca albo wpie**ala PH i mydli lamusom oczy ze to na sucho i na diecie a te debile później pisza w necie jacy ich mentorzy sa zajebisci bo oni to na kurczaku i jogurcie sie doj***li a cala reszta na koksie .
Rozpisalem sorry :P



Weź wyjdź człowieku, bo tyle bzdur ile napisałes w 1 komentarzu to dawno nie czytałem. Twoja wiedza o BB jest zerowa.

Marian Pudzianowski

2013-08-24, 21:26
Przecież ten koleś to totalny zjeb, który nawet nie potrafi się wysłowić tak, by ktoś go zrozumiał. I powinien zacząć aplikować pewną maść przez tych hejterów, o których nie może przestać mówić.

Mom and Death

2013-08-24, 22:10
Cytat:

Nie rurki, ale po prostu, takie mięśnie mnie nie kręcą. ;)



A ch*j to kogo interesuje ?

Alphi

2013-08-24, 23:58
Trafia do ulubionych. Gratuluje motywacji i ogolnie podejscia do zycia. :)

kalemus

2013-08-25, 00:07
T-Will napisał/a:



Weź wyjdź człowieku, bo tyle bzdur ile napisałes w 1 komentarzu to dawno nie czytałem. Twoja wiedza o BB jest zerowa.



Nie wiem może boli cię dupa od zbędnej ilości tłuszczu . jebnij trena i idź poćwicz.

Każdy plan treningowy powinien byc dostosowany do danej osoby Genetyka to te 5% których brakuje w bilansie jesli wiesz o czym mowie. Ja rosne tak jak napisalem a jak klata dla ciebie doj***na klata nie jest symbolem dobrze zbudowanego faceta to chyba ćwicysz jogę.

shakadimas911

2013-08-25, 01:20
Szacun dla gościa bo dobrze prawi tylko z jednym się nie zgadzam. Po śmierci bedzie 2 życie ale to nie oznacza że nie możemy zacząć żyć w pełni już w obecnym życiu. Zaufaj Jezusowi - On wskaże ci drogę, On ma dla ciebie plan, plan inny niż podsuwa ci świat!

piter150

2013-08-25, 01:36
0.34min widac ze zrobil bicka, ale w photoshopie. Przyjżyjcie sie uważnie :)

zacier

2013-08-25, 02:55
Czekam na efekt jojo -.-

hide999

2013-08-25, 03:05
piter150 napisał/a:

0.34min widac ze zrobil bicka, ale w photoshopie. Przyjżyjcie sie uważnie :)


Ty masz mózg w photoshopie

sidian

2013-08-25, 03:14
kalemus napisał/a:



Nie wiem może boli cię dupa od zbędnej ilości tłuszczu . jebnij trena i idź poćwicz.

Każdy plan treningowy powinien byc dostosowany do danej osoby Genetyka to te 5% których brakuje w bilansie jesli wiesz o czym mowie. Ja rosne tak jak napisalem a jak klata dla ciebie doj***na klata nie jest symbolem dobrze zbudowanego faceta to chyba ćwicysz jogę.



Tak, każdy plan powinien być dostosowany do osoby. Na wypadek, gdyby tak przypadkiem ktoś miał cztery bicepsy zamiast dwóch. Dostosowanie treningu to kompletnie co innego niż "dojebywanie klaty".

Dojebywanie klaty to żenujące typki na nóżkach jak zapałki, pół-inwalidzi z pokrzywionymi kręgosłupami, którzy nie potrafią swojej "siły" przełożyć na żaden naturalny ruch inny niż wyciskanie poziome, ewentualnie skośne.

Ot i tyle. A co do gościa... mam mieszane uczucia, ale może to moje obrzydzenie BB.