18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motywacja...

hide999 • 2013-08-24, 14:19
Można?
Z dedykacją dla internetowych pajaców.

cowboy

2013-08-24, 19:59
jest wk***iajacy jak ch*j, zobaczcie sobie inne jego filmiki, ja osobiscie nie wytrzymam tego stylu dluzej niz minuty. "siemanko prezesie", k***a, nie jestem zadnym prezesem

@edit
z drugiej strony pajace "znajacy sie". k***a, nie proboujcie mi wmowic ze zrobienie rzezby na sucho w 3 miesiace nie jest mozliwe, prosze was XD

RexDex

2013-08-24, 20:03
Ta, motywejszyn k***a... Do pomachania parę razy w tygodniu żelastwem przez parę godzin? Normalnie nobel się należy jak ch*j. Niech młody spróbuję realnie osiągnąć coś w życiu - znaleźć sobie fach, zacząć zarabiać pieniądze, będąc przy tym normalnym człowiekiem. Nawet zwykły mały biznes to lata pracy, dzień w dzień, 24 godzin na dobę. Niestety, takie miernoty tego nie pojmą, bo dla nich szczyt osiągnięć to zrobienie sobie bicepsów.

quilk

2013-08-24, 20:04
Pieronie wszystko byle nie ten pieron z "Siemanko prezesie..." nerwuje mnie chop strasznie.

Nikczemny_Płód

2013-08-24, 20:05
Vebb napisał/a:

Dlaczego większość motywacji odnosi się tylko do sportu? Nie żeby było to coś złego, ale jest wielu wynalazców czy naukowców, którzy osiągnęli swój sukces dzięki setkom godzin spędzonych w książkach. Czyżby takie dokonania nie były tak "efektowne" jak kaloryfer na klacie? Chętnie bym obejrzał dobry film motywacyjny, ale bez krzyczącego murzyna w tle i drugiego pakującego na siłce.



Bo takie osoby nie potrzebują czegoś udowadniac przed YT. Proste.

Co do "transformacji". Nie jest to od 0, w zasadzie patrząc na rozmiary, które są ciężkie do ocenienia via-video, to 84 ale chyba mądrej redukcji. Patrząc na boki klatki - w zasadzie nie jest ruszona tylko odtłuszczona.

Dla mnie to nie jest transformacja a zwykła redukcja. Transformacja ciała to nie są 2 miesiące, to 2 lata, wszystkie przyspieszenia to:

-W przypadku róznych mniej lub bardziej szkodliwych suplementów - osiągnięcie ładnej oprawki z popsutym od chemii wnętrzem.

-Ćwiczenia izolowane, które dają zarys mięsni ale nie naprawiają sylwetki.


Niestety ale dla mnie jego sylwetka:

Z wyglądu owszem prezentuje się ładnie, bo osobiście nie znoszę przypakowania, zarysy mięśni i dążenie do żylastej budowy jest glamur.

Ale niestety są mankamenty pokazujące, że jego trening to kulturystyka z naciskiem na ładną sylwetkę a nie zdrową. W 3:26 widać problem z plecami tzn: słabe prostowniki i krzywa linia barków, wszystko to odpowiedni trening by skorygował (wystarczy martwy ciąg).

Do tego za dużo pozerstwa, jakieś faki, k***a gatka jak na kwasie... :wtf:


Nie spotkałem się nigdy z żadnym szydzeniem środowiska, sam po prostu pewnego dnia stwierdziłem, pie**ole czas ruszyć dupę po 3 latach imprezowania i komputerowania (koncowka lo- poczatek studiow), zacząłem od roweru, poszedłem na silownie i po prostu... Ćwiczyłem, nie dla kogoś a jedynie dla siebie i nigdy nikt się ze mnie nie śmiał.

Z 1 ma racje, ćwiczenia, sport - uczy ogromnej pokory, szacunku do swojego ciała i zdrowia. Uczy, że ból jest podstawą w życiu i że w nim zawsze będzie. Ale jednocześnie ten ból w pewnym momencie staje się motywatorem.


Fajnie, że ruszył dupe, wziął się za siebie, ale czy k***a cały świat musi o tym wiedziec?

Sa...........ah

2013-08-24, 20:05
E, ja tam lubię chudzielców, nieumięśnionych. Takie typy mnie odrzucają, totalny antyseks.
Jak dla mnie to się oszpecił, ale o gustach się nie dyskutuje.

kalemus

2013-08-24, 20:06
cowboy napisał/a:

jest wk***iajacy jak ch*j, zobaczcie sobie inne jego filmiki, ja osobiscie nie wytrzymam tego stylu dluzej niz minuty. "siemanko prezesie", k***a, nie jestem zadnym prezesem

@edit
z drugiej strony pajace "znajacy sie". k***a, nie proboujcie mi wmowic ze zrobienie rzezby na sucho w 3 miesiace nie jest mozliwe, prosze was XD



Jasne że jest ale nie jak sie jest tłustą świnią która całe życie waliła konia , pierwszy raz bierze sie za diete i ma boskie pojecie o suplach obcinaniu kalorii i innych sprawach, bo jak nikt go nie bedzie pilnował to tylko sobie krzywde zrobi . i "Znajacych się " Pajacu z łaski bo ja troche już ćwicze to i owo. a redukcje robie przynajmniej 6 x w roku żeby sie miescic w limitach wag . więc nie pie**ol.

quilk

2013-08-24, 20:08
Cytat:

E, ja tam lubię chudzielców, nieumięśnionych

Czyli p*zdusi w rurkach? xD Prawdziwy chop sie w rurki nie mieście i ch*j.

cowboy

2013-08-24, 20:08
RexDex napisał/a:

Ta, motywejszyn k***a... Do pomachania parę razy w tygodniu żelastwem przez parę godzin? Normalnie nobel się należy jak ch*j. Niech młody spróbuję realnie osiągnąć coś w życiu - znaleźć sobie fach, zacząć zarabiać pieniądze, będąc przy tym normalnym człowiekiem. Nawet zwykły mały biznes to lata pracy, dzień w dzień, 24 godzin na dobę. Niestety, takie miernoty tego nie pojmą, bo dla nich szczyt osiągnięć to zrobienie sobie bicepsów.



no jak widac nawet na to jestes za plytki. szkola>praca>trumna, gratuluje przepisu na zycie.

PureWhite

2013-08-24, 20:08
Ten środkowy palec to sobie w dupe wsadź, pewnie masz małego to się musisz tym fakiem po każdej fotce podnieść na duchu

quilk

2013-08-24, 20:12
Dziś na siadach ostatnia seria na 150 ale co mi to daje jak i tak mam małego...przegrałem życie

cowboy

2013-08-24, 20:13
kalemus napisał/a:



Jasne że jest ale nie jak sie jest tłustą świnią która całe życie waliła konia , pierwszy raz bierze sie za diete i ma boskie pojecie o suplach obcinaniu kalorii i innych sprawach, bo jak nikt go nie bedzie pilnował to tylko sobie krzywde zrobi . i "Znajacych się " Pajacu z łaski bo ja troche już ćwicze to i owo. a redukcje robie przynajmniej 6 x w roku żeby sie miescic w limitach wag . więc nie pie**ol.



6x w roku redukcje na limity wag? czyli co 2 miesiace masz zawody? pewnie robisz redukcje 2 tygodnie, pozniej tydzien odpoczynku bo po zawodach wiadomo trzeba dac organizmowi odsapnac, pozniej 2 tyg budujesz sile i 3 tygodnie mase?

jak chcesz lac wode to sie chociaz k***a postaraj, bo nie masz pojecia z kim rozmawiasz i wychodzisz na idiote : D

kalemus

2013-08-24, 20:15
cowboy napisał/a:



6x w roku redukcje na limity wag? czyli co 2 miesiace masz zawody? pewnie robisz redukcje 2 tygodnie, pozniej tydzien odpoczynku bo po zawodach wiadomo trzeba dac organizmowi odsapnac, pozniej 2 tyg budujesz sile i 3 tygodnie mase?

jak chcesz lac wode to sie chociaz k***a postaraj, bo nie masz pojecia z kim rozmawiasz i wychodzisz na idiote : D



pomyslales że nie jestem kuluturysta? Cwicze sporty walki a kategorie mam takie ze po zawodach owszem tydzien odpoczynku czasem mniej ale w ten 1 tydzien wraca mi 3-4 kg wagi bo jem normalnie . także twój rachunek ch*j strzelił kolego :)

OstrySadol

2013-08-24, 20:16
W dupę sobie wsadź ten palec

pEndu

2013-08-24, 20:17
Widzę że większość myśli że Paweł z niećwiczącego grubaska w 3 miesiące "wziął się za siebie" i wyrzeźbił. W rzeczywistości od ponad 2 lat ćwiczy na poważnie, a jego "otyłość" była efektem 5 miesięcznej masówki którą sam określił przesadą. Mimo wszystko chciał pokazać że jeśli się chce, to w tak krótkim okresie czasu można zbić ponad 15% tkanki tłuszczowej (po redukcji doszedł do około 7%). Co do samej muskulatury, już podczas rozpoczynania redukcji ją posiadał, przez te 3 miesiące jedynie gubił tłuszcz.

Macie cały filmik w którym opowiada o całym przebiegu tych 3 miesięcy redukcji tkanki tłuszczowej: