18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MIX Wyprzedzania BMW

Gercio • 2013-09-29, 08:59


Wiedziałem że w bmkach jeżdżą idioci ale ten film przekonał mnie bardziej,

evan

2013-09-29, 09:09
zbiera sie jak punto z gazem :)

ostatni

2013-09-29, 09:15
Gercio napisał/a:

Wiedziałem że w bmkach jeżdżą idioci ale ten film przekonał mnie bardziej,



:homer: jakby to była wina BMW, że te 20 letnie upatrzyły sobie wiejskie dresiwa. Generalizując w ten sposób można to samo powiedzieć o golfach, civicach i co tam jeszcze wsiury męczą styropianowymi spoilerami. Z resztą zależy po jakiej okolicy się przejdziesz, ja bym powiedział, że w bmkach jeżdżą lekarze, prawnicy i bankierzy, ale to w tych nie starszych niż 5 lat.

BMW zawsze były konstruowane tak, żeby nawet wersje z najsłabszymi silnikami miały pazur. To, że patologia nawet z z dzieła geniuszu inżynieryjnego zrobi gówno to już nie wina marki. Ja bym radził czepiać się dresików i ich utylizować, bo nie ważne czym jeżdżą i gdzie się pojawią zawsze zmieniają okolicę w syf.

Rocky_V8

2013-09-29, 09:17
ostatni : No trzeba przyznać racje.... Wieśniak zburaczy każdy samochód...

Debeel

2013-09-29, 09:22
Od 1minuty to golf 3 spece.

Gercio

2013-09-29, 09:26
ostatni napisał/a:



BMW zawsze były konstruowane tak, żeby nawet wersje z najsłabszymi silnikami miały pazur. To, że patologia nawet z z dzieła geniuszu inżynieryjnego zrobi gówno to już nie wina marki. Ja bym radził czepiać się dresików i ich utylizować, bo nie ważne czym jeżdżą i gdzie się pojawią zawsze zmieniają okolicę w syf.



za to masz piwo ;-) może faktycznie nie ma co generalizować i wrzucać każdy ochłap do tego samego worka

Marllix

2013-09-29, 09:30
Kiedyś taki się spotka z tirem i już nie będzie tak kozaczył.
A my będziemy mieli przepiękny filmik na hardzie.

sunnychris

2013-09-29, 09:31
a czemu z tirem ? gość będzie miał opóźnienia, tłumaczenie w pracy.... niech se walnie w kamień - tych to nie rusza.

Gercio

2013-09-29, 09:31
zastanawia mnie jedno czy sam nagrywa mając telefon w mordzie czy jedzie z kimś bo na jakimś statywie nie telepało by tak

Sutowendlin

2013-09-29, 09:32
Komentarz i refleksja:

Po obejrzeniu filmiku nie widać na nim żadnej rewelacji. Większość manewrów wyprzedzania przeprowadzona prawidłowo. Faktem jest, że zbiera się rzeczywiście jak punto w gazie. Kierowca młody i niedoświadczony to widać przy manewrach wyprzedzania ( nie mówię tu o wpie**alaniu się jak burak zakazanymi drogami ). Zaczyna startować od niskich obrotów więc tak naprawdę gówno wie o wyprzedzaniu a i nie wie co to redukcja. Kupił burakowuz i szpanuje. Mój Saab w dieslu 2.2 TiD się lepiej zbiera i przypie**ala przy wyprzedzaniu niż to. Ale czego oczekiwać po kretynie.

Reasumując wypowiedź, chciałem podkreślić iż jeżdżąc seicento 900 przy dobrej redukcji i zmianie biegów bylem wstanie bujnąć nim do 140... więc nie sztuką jest mieć furę lecz wydobyć z niej jej prawdziwą moc i defakto nad nią zapanować.

Problem polega na tym, że nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. On nie pożyje długo więc tak naprawdę, gówniane nasienie nie pójdzie w świat ( jeśli już nie poszło ).

Ave.

Debeel

2013-09-29, 09:45
@ up
nie ma jak porównywać walnossącą benzyna pewnie na gazie z dieslem na sterydach (turbo)
wiadome od dawna jest że diesel bierze od dołu i dodatkowo dmucha mu turbina która pomaga się szybciej wkręcić. Po za tym diesel ma krótsze przełożenia.
Naczytałeś się uj wie czego a nie potrafisz myśleć i argumentów dobrać by potwierdzić swoją rację.

Zawulon

2013-09-29, 10:18
No niestety, BMW to świetna marka tylko wstyd nią jeździć.

Sutowendlin

2013-09-29, 10:20
Cytat:

Naczytałeś się uj wie czego a nie potrafisz myśleć i argumentów dobrać by potwierdzić swoją rację.



Tak tak, i jeszcze dodaj, że moment obrotowy mam większy n/c ... k***a przecież on nie jechał od zera t... ciemny człowieku.
Przeczytaj loginie co na pisałem i pomyśl a następnie komentuj to co napisałem bo widocznie mój tekst ma wyższe IQ od ciebie dlatego nie jesteś wstanie a) ogarnąć go b) tym bardziej zrozumieć.



Ja pie**ole jakie to przykre jest, że ktoś przeczyta i ch*ja zrozumie a chce zabłysnąć. hejters gona hejt...

grot

2013-09-29, 10:33
Czekamy na hardzie 8-)

rew123321

2013-09-29, 10:35
i co w tym takie łał? przy idealnej widoczności i prostych jak blat stołu drogach to może zgrywać hardkora...

dam szczocha bo tytuł wprowadza w błąd - powinno być: "jestem hartkorem w bemce"

a tu zdjęcie kierowcy: