18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MIX Wyprzedzania BMW

Gercio • 2013-09-29, 08:59


Wiedziałem że w bmkach jeżdżą idioci ale ten film przekonał mnie bardziej,

kam332

2013-10-01, 07:28
Okata napisał/a:

szkoda że nie mamy mentalności ruskich, w rosji ktos by go przyblokową, wysiadł i by mu po prostu wpie**olił :)



Ty myślisz trochę?? Czy tylko czasami?? Za to, że on jedzie szybciej to mają go blokować?? A w czym on komuś przeszkadza?? Blokuje kogoś?? NIE. Na czołówe cały czas leci? NIE.
Oj tak, święte krowy wyprzedza, co się wloką. Za to trzeba mu wpie**olić.

Stefansuchar

2013-10-01, 07:46
Mam nadzieję że zginie waląc w drzewo a nie w autobus z dzieciakami.

pm73

2013-10-01, 08:27
Zjeby są wokół nas..... oczy szeroko otwarte!!!!! :)

kam332
Okata napisał/a:
szkoda że nie mamy mentalności ruskich, w rosji ktos by go przyblokową, wysiadł i by mu po prostu wpie**olił


Ty myślisz trochę?? Czy tylko czasami?? Za to, że on jedzie szybciej to mają go blokować?? A w czym on komuś przeszkadza?? Blokuje kogoś?? NIE. Na czołówe cały czas leci? NIE.
Oj tak, święte krowy wyprzedza, co się wloką. Za to trzeba mu wpie**olić.

Do kam 332
Człowieku z Siemiatycz czyli z z Koziej Wóli skąś tam. Rozumiem, że masz podobne autko lub o takim marzysz. Prawko chyba kupiłeś za gęś lub pół świniaka. "Dzięki" takim zjebom wzrasta statystyka wypadków na drogach. Bo gdzie tu jest rozsądek, wyobraźnia kierowcy no i gdzie tu są przepisy ruchu drogowego????? To, ze ten ktoś za kierownicą BMW (czytaj: Będziesz Miał Wydatki) nie szanuje swojego życia nie znaczy, ze ma nie szanowć życia innych użytkowników drogi !!!!!!! Mam wrażenie, ze to Ty nie myślisz wogóle, lub taka opcja jest u Ciebie niedostępna !!!!!!

setus83

2013-10-01, 09:06
Jedno slowo okresla tego "kierowce" - Kretyn-
Az mnie ta cala sytuacja zmusila do zalogowania sie.

tomix156

2013-10-01, 09:36
"Wiedziałem że w bmkach jeżdżą idioci ale ten film przekonał mnie bardziej"

To muszę Cię bardzo przykro uświadomić, ale w dupie byłeś i gówno widziałeś :idzwch*j:

Wytłumacz mi, na jakiej podstawie wnioskujesz, że to auta marki bmw? Poznałeś po szybach, czy po wycieraczkach? :lol:
Niestety, ale nie trafiłeś, bo duża część aut w tym filmie ma tyle wspólnego z BMW, co Ty z Maybachem :kupa:

Faktem jest, że auto przez wielu jest wykorzystywane w głupi sposób, ale głupotą jest też generalizować. Tak samo zdarzają się idioci w hondach, volkswagenach, fiatach itd itd.

Faktem jest również, że wielu ludzi wozi się 1.6 w gazie, jakby 3,4 pod maską mieli, ale to pewien odsetek, który również można spotkać wśród użytkowników innych marek.

To do czego dążę, to ukazanie Wam tych kierowców w lepszym świetle:
youtube com/watch?v=1k4a05j0jOc
youtube com/watch?v=mutLZWPDfeM

I uświadomienie Was, że kupno i przygotowanie takiego auta do takiego zlotu, to pół Waszego zasranego życia BIEDAKI hahahaha :idzwch*j:

adamov

2013-10-01, 09:43
tomix156 napisał/a:

"Wiedziałem że w bmkach jeżdżą idioci ale ten film przekonał mnie bardziej"

To muszę Cię bardzo przykro uświadomić, ale w dupie byłeś i gówno widziałeś :idzwch*j:

Wytłumacz mi, na jakiej podstawie wnioskujesz, że to auta marki bmw? Poznałeś po szybach, czy po wycieraczkach? :lol:
Niestety, ale nie trafiłeś, bo duża część aut w tym filmie ma tyle wspólnego z BMW, co Ty z Maybachem :kupa:

Faktem jest, że auto przez wielu jest wykorzystywane w głupi sposób, ale głupotą jest też generalizować. Tak samo zdarzają się idioci w hondach, volkswagenach, fiatach itd itd.

Faktem jest również, że wielu ludzi wozi się 1.6 w gazie, jakby 3,4 pod maską mieli, ale to pewien odsetek, który również można spotkać wśród użytkowników innych marek.

To do czego dążę, to ukazanie Wam tych kierowców w lepszym świetle:
youtube com/watch?v=1k4a05j0jOc
youtube com/watch?v=mutLZWPDfeM

I uświadomienie Was, że kupno i przygotowanie takiego auta do takiego zlotu, to pół Waszego zasranego życia BIEDAKI hahahaha :idzwch*j:




to, że to BMW prowadzi gość na filmiku można chociaż ocenić po odgłosie silnika (przynajmniej w większości). Tylko, że ty to taki znawca jesteś ale w teorii a w praktyce to ty dupa wołowa jesteś a nie znawca. Szkoda bo BMW to naprawdę dobre auta, tylko niestety ujeżdżane są przez niedorozwoje umysłowe z brakiem wyobraźni i jeszcze połączone to jest z buractwem. Życzę tym kierowcom co się dopuścili do tych manewrów niebezpiecznych, ażeby skończyli swoją życiową przygodę okręceni dookoła drzewka.

tomix156

2013-10-01, 09:52
adm8898 napisał/a:




to, że to BMW prowadzi gość na filmiku można chociaż ocenić po odgłosie silnika (przynajmniej w większości). Tylko, że ty to taki znawca jesteś ale w teorii a w praktyce to ty dupa wołowa jesteś a nie znawca. Szkoda bo BMW to naprawdę dobre auta, tylko niestety ujeżdżane są przez niedorozwoje umysłowe z brakiem wyobraźni i jeszcze połączone to jest z buractwem. Życzę tym kierowcom co się dopuścili do tych manewrów niebezpiecznych, ażeby skończyli swoją życiową przygodę okręceni dookoła drzewka.




Jeździłem już i R6 i V8 i M47 i M57 i ni ch*ja nie wiem, jak Ty poznajesz po głosie te silniki, ale ok. We fragmencie od 0:20 masz spory kawałek maski i dźwięk silnika - powiedz mi, co to za model BMW, znawco praktyczny.

adamov

2013-10-01, 10:01
tomix156 napisał/a:




Jeździłem już i R6 i V8 i M47 i M57 i ni ch*ja nie wiem, jak Ty poznajesz po głosie te silniki, ale ok. We fragmencie od 0:20 masz spory kawałek maski i dźwięk silnika - powiedz mi, co to za model BMW, znawco praktyczny.



jeżeli pokazuje na początku filmiku, że to e36 więc pewnie e36. Tylko, że po glosie silnika modelu BMW nie poznasz. Tylko można powiedzieć, że to BMW bo jakbyś się wsłuchał przy 5tys obrotów lub jak R6 przyspieszasz to słychać charakterystyczny dla BMW dźwięk. V8 nie rozpoznajesz? No to ja się nie dziwię, że nie rozpoznajesz żadnych innych.

tomix156

2013-10-01, 10:06
adm8898 napisał/a:



jeżeli pokazuje na początku filmiku, że to e36 więc pewnie e36. Tylko, że po glosie silnika modelu BMW nie poznasz. Tylko można powiedzieć, że to BMW bo jakbyś się wsłuchał przy 5tys obrotów lub jak R6 przyspieszasz to słychać charakterystyczny dla BMW dźwięk. V8 nie rozpoznajesz? No to ja się nie dziwię, że nie rozpoznajesz żadnych innych.



Poznam stojąc obok, ale nie oglądając film nagrywany telefonem od wewnątrz samochodu zmieszany z szumem wiatru itd.
I pewnie wprawię Cię w szok, ale to nie jest E36, powiedz mi, gdzie E36 ma zaokrągloną maskę?
Zgrywasz znawcę, a znaffca jesteś. Ja z Tobą skończyłem, nie mój poziom.

I R6 to nie jest V-tec, żeby po 6tyś obrotów słyszeć coś nowego. Wywalisz katy i dzwoni non stop.

kamik306

2013-10-01, 14:54
Ostatnio na trasie lepszego debila spotkałem, jechał Toyotą Auris :P

kubullus

2013-10-01, 20:42
adm8898 napisał/a:




to, że to BMW prowadzi gość na filmiku można chociaż ocenić po odgłosie silnika (przynajmniej w większości). Tylko, że ty to taki znawca jesteś ale w teorii a w praktyce to ty dupa wołowa jesteś a nie znawca. Szkoda bo BMW to naprawdę dobre auta, tylko niestety ujeżdżane są przez niedorozwoje umysłowe z brakiem wyobraźni i jeszcze połączone to jest z buractwem. Życzę tym kierowcom co się dopuścili do tych manewrów niebezpiecznych, ażeby skończyli swoją życiową przygodę okręceni dookoła drzewka.



Do tego eksperta i innych którzy nadal mają wątpliwości.



Tak k***a, to jest wnętrze golfa.

CarpeDiem

2013-10-01, 20:58
Obejrzałem do końca licząc że spotka jakieś drzewo lub tira, niestety zawiodłem się.

tranzystor

2013-10-01, 21:10
Gercio napisał/a:


Wiedziałem że w bmkach jeżdżą idioci ale ten film przekonał mnie bardziej,



Musisz być ostro zakompleksiały, ale nie przejmuj się - nikt się nie będzie śmiał z twojego Seicento z LPG !
Powtórzę poraz kolejny - nie mam BMW i nie jestem lewakiem :shock:

szponiasty

2013-10-02, 02:03
Sutowendlin napisał/a:



Tak tak, i jeszcze dodaj, że moment obrotowy mam większy n/c ... k***a przecież on nie jechał od zera t... ciemny człowieku.
Przeczytaj loginie co na pisałem i pomyśl a następnie komentuj to co napisałem bo widocznie mój tekst ma wyższe IQ od ciebie dlatego nie jesteś wstanie a) ogarnąć go b) tym bardziej zrozumieć.



Ja pie**ole jakie to przykre jest, że ktoś przeczyta i ch*ja zrozumie a chce zabłysnąć. hejters gona hejt...


Raczej chodzi o rozłożenie momentu i mocy. Te R6 mają max. momentu i mocy powyżej 5.500 obr (a odcięcie 6.200 obr). W praktyce, poniżej 4000 obj masz może 100 ze 192HP. Wolnossącą benzyna zbiera się dobrze dopiero powyżej 4.500.

tomix156 napisał/a:


Jeździłem już i R6 i V8 i M47 i M57 i ni ch*ja nie wiem, jak Ty poznajesz po głosie te silniki, ale ok. We fragmencie od 0:20 masz spory kawałek maski i dźwięk silnika - powiedz mi, co to za model BMW, znawco praktyczny.



Dla ścisłości R6 to M50/M52, V8 to M60/M62 ;P Jak się ma własne, to bez problemów się rozpozna :) Zwłaszcza, że R6 BMW ma bardzo charakterystyczny dźwięk. No i to co na filmiku to nie jest wnętrze BMW E36. Wygląda raczej na Golfa.

4:28