18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MIX Wyprzedzania BMW

Gercio • 2013-09-29, 08:59


Wiedziałem że w bmkach jeżdżą idioci ale ten film przekonał mnie bardziej,

OstatniLogin1987

2013-09-29, 10:40
Akcja działa się w Kielcach i to całkiem nie dawno. Stwierdzam po zaawansowaniu prac budowy węzła drogowego :)

Arciasty

2013-09-29, 10:44
Powinien być osobny dział na sadolu "Szambo" i tam powinno się wrzucać takie filmy.
Autor powinien jeszcze pokazać ryja i numery rej auta, żebyśmy mogli go rozpoznać później na hardzie.
W końcu wyprzedzanie na 3-ego, na skrzyżowaniu, zakręcie i podwójnej ciągłej wywodzi się chyba z rosji, a wiemy z filmików edukacyjnych jak to się kończy.

Sezonowieec

2013-09-29, 11:10
jeee mam E36 1.6 zgazowane jestę drifterę


P.s Mam nadzieje że chłopcy szybko znajdą swoje brzozy i latarnie :D

Marllix

2013-09-29, 11:33
sunnychris napisał/a:

a czemu z tirem ? gość będzie miał opóźnienia, tłumaczenie w pracy.... niech se walnie w kamień - tych to nie rusza.



Dla tego z tirem bo już nie będzie co zbierac,a kierowcy tira nic się nie stanie 8-)

MlodyPoliglota

2013-09-29, 13:33
z jednej strony pojeby. z drugiej jednak, nie dziwie się takim manewrom.. Polska, drogi po 100 km jedną nitką, wystarczy jeden tir albo ciągnik/kombajn i wszyscy się ślimaczą. Frustracja sięga zenitu..

mineten

2013-09-29, 14:05
Jak sam sie idota zabije to ja mu jeszcze przyklasne. Gorzej ze najczesciej gina niewinni ludzie.

Indyman

2013-09-29, 14:33
Sam jesteś cwe*em!!! Kupiłeś jakieś pier....ne punto czy corolle i żal ci dupe ściska bo bokami nie polatasz!!! Ch.j ci w dupe złamasie

Sutowendlin

2013-09-29, 16:12
Indyman napisał/a:

Sam jesteś cwe*em!!! Kupiłeś jakieś pier....ne punto czy corolle i żal ci dupe ściska bo bokami nie polatasz!!! Ch.j ci w dupe złamasie




Oooo i mamy autora filmu.... he he here hehe here


pisage

2013-09-29, 19:43
Sutowendlin napisał/a:

Komentarz i refleksja:

Po obejrzeniu filmiku nie widać na nim żadnej rewelacji. Większość manewrów wyprzedzania przeprowadzona prawidłowo.
Ave.



Jeśli dla ciebie większość manewrów wyprzedzania była przeprowadzona prawidłowo to nie chcę spotkać cię na trasie. Wyprzedzanie na ciągłej, na trzeciego, omijanie wysepek z lewej strony, jazda przez plac budowy, brak upewnienia się co do wolnej drogi wyprzedzania.
Jesteś kolejnym miszczem polskich dróg.

Debeel napisał/a:

@ up
nie ma jak porównywać walnossącą benzyna pewnie na gazie z dieslem na sterydach (turbo)
wiadome od dawna jest że diesel bierze od dołu i dodatkowo dmucha mu turbina która pomaga się szybciej wkręcić. Po za tym diesel ma krótsze przełożenia.
Naczytałeś się uj wie czego a nie potrafisz myśleć i argumentów dobrać by potwierdzić swoją rację.



I pewnie jeszcze stwierdzisz, że diesel lepiej się zbiera? Co to za mit, że ropniak bierze od samego dołu?? Dopóki się nie włączy turbo (co najmniej 2000 obr/min) to praktycznie nie przyspiesza!
Poza tym krótkie biegi wcale nie pomagają. W bezynówce jak zaczniesz od 2500 to przyspieszasz do 6-7k obr/min. W dieslu masz skuteczny zakres obrotów pomiędzy 2200, a 3500 obr/min. Wyprzedzając dwa tiry ZAWSZE trzeba wrzucić wyższy bieg, a nie powinno się tego robić.
Wniosek: diesle to szajs. Niezależnie od kasy wywalonej na samochód zawsze słychać terkot i czuć wibracje, przyspieszać się nie da, a koszt zakupu i naprawy skutecznie niweluje oszczędności na paliwie.

jawamen

2013-09-29, 19:47
Za własny materiał zawsze piwko :D

THEMON

2013-09-29, 19:55
Ten wiejski debil grasuje w okolicach Kielc ns słynnej Skieletczyźnie.

Atreyu

2013-09-29, 20:13
pisage napisał/a:


Wniosek: diesle to szajs. Niezależnie od kasy wywalonej na samochód zawsze słychać terkot i czuć wibracje, przyspieszać się nie da, a koszt zakupu i naprawy skutecznie niweluje oszczędności na paliwie.



To nie jest prawda. Autor cytatu pewnie jeździł tylko starymi klekotami. :)

bukkakelo

2013-09-29, 20:41
jak dal mnie to albo malo puktow maja na kwicie albo maja na tyle jaja ze wypie**alaja je na wszystkie przepisy albo najbardziej prawdopodobne sa po prostu zj***ni ;)

pisage

2013-09-29, 21:34
Atreyu napisał/a:



To nie jest prawda. Autor cytatu pewnie jeździł tylko starymi klekotami. :)




Jeździłem Mercedesem W124 2,5D, Astrą 1.9 CDTi, a teraz Mondeo 2.0 TDCI. I różnica w komforcie jazdy (jeśli chodzi o silnik) jest niewielka