18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MIX Wyprzedzania BMW

Gercio • 2013-09-29, 08:59


Wiedziałem że w bmkach jeżdżą idioci ale ten film przekonał mnie bardziej,

kam332

2013-09-30, 23:41
Jakby nie jeździł zakazanymi drogami i nie wyprzedzał z lewej strony wysepki to by było w miarę ok. Na takich drogach co on jechał to sama przyjemność wyprzedzania, szerokie pobocza. Jak ktoś ogarnięty i widzi za sobą szybszego kierowcę to zjeżdża na pobocze i przepuszcza, a nie jak święta krowa wlecze się i wyprzedzić gówno ciężko.

tom3009

2013-09-30, 23:41
Zawiodłem się! Obejrzałem do końca bo liczyłem, że wreszcie skończy gdzieś idiota na drzewie, ale nie. Straciłem czas. A autorowi brakuje mózgu. Jak można szczycić się bezmyślną jazdą auto-złomem? Zauważcie, że tak jeżdżą wiejskie chłopaki w starych 20-to letnich golfach, bmw czy innych szrotach. Szczerze życzę ci owinięcia się na drzewie. Im szybciej tym lepiej, będziesz miał mniejsze szanse na zabicie innych.

kubullus

2013-09-30, 23:42
Crow22 napisał/a:

Żałosne... Wystarczyło dodać do tytułu ,,bmw" dać na początku fragment upalania jakimś repem. A już wszyscy się spinają że bmw, że 20 letni złom, że gość nie umie jeździć, że mój trabant lepiej się zbiera... A mało kto zauważył że filmik nagrywany jest w golfie. Ale spina musi być...
Ogarnijcie się czasem



Dokładnie, prawie całe nagranie z wnętrza jest z Golfa. Łatwo rozpoznać po schowku chociażby... Znawcy j***ni.

Ps. autor nawet poprawnie nie otagował "bwm" :homer:

MrZet

2013-09-30, 23:45
To nie jest kwestia BMW, dzisiaj przez 20 min obserwowałem jakiegoś mistrza kierownicy w Passacie. Generacja ta jeszcze z końca lat 80".
Najpierw na ekspresówce wyprzedził mnie (wcześniej jadąc mi na zderzaku), gdy trzymałem 130-140, a następnie na zwykłych drogach przy dużym natężeniu ruchu robił gwałtowne manewry wyprzedzania tak, że hamowali ci z przeciwka i ci jadący za nim, wyprzedzając samochody za 20 i 200 tyś. Jedynym słowem debil.... Tablice PSE (Śrem, WLKP), kolor błękitny metallic.

W ogóle to podziwiam idiotów, którzy jeżdżą 3 m za mną w 20 samochodach bez ABSu.

Puenta:

Jak w 20 letnim gównie, wartym mniej niż komplet opon do samochodów, które wyprzedzasz, wycinasz wszystko jak leci na naszych pięknych drogach, to zrób nam przysługę, zabij się, ale bez wychodzenia z domu.

Pilot_Tupolewa

2013-09-30, 23:59
Morthaliar napisał/a:

Ten od 0:50 to akurat bardzo dobrze zrobił. Cały ten korek powinien był się wpierw rozładować na 2 pasy, a potem na zakładkę jechać przed przeszkodą. No ale nie po ch*j. Lepiej zróbmy jeden wielki korek.


Zesrać, a nie rozładować na dwa pasy. Później by się musieli pchać na siłę, bo jazda na zakładkę w Polsce dopiero raczkuje.
Właśnie w taki sposób robią się korki.
Ten cały korek był na Grunwaldzkiej w Kielcach, bo idioci rozkopali jedną połowę miasta blokując całkowicie ruch. Dodatkowo nieznający objazdów i niepotrafiący się poruszać w tym całym burdelu kierowcy powodowali jeszcze większe korki.

A autorowi tematu wielki czarny ch*j w dupę, bo tam jest tyle bmw ile jest szanujących się dz**ek przy drodze!

PS: Chyba, że chodziło o wyprzedzanie samochodzów marki bmw inymi markami aut. To sorry.

kubullus

2013-10-01, 00:10
@MrZet

A jak w 2 letnim aucie za 200 koła to wolno tak? ch*j ile wart samochód ile ma koni i ile lat po prostu należy kulturalnie zachowywać się na drodzę, a co za tym idzie rozsądnie. Ile to razy "panowie ważni" w nowych samochodach pokazują co to nie oni na drodze. Pamiętam piękny przypadek w styczniu tego roku, podczas konkretnego ataku zimy (śnieżyce itp) jadąc 50 km/h, bo niestety odgarnąć drogi nie łaska z rana pewien pan z Warszawy oczywiście w nowiutkim Merolku ML chyba nawet AMG wyprzedził mnie jadąc ze 120-130 bo przecież ma 1000 systemów antypoślizgowych i 4x4 to mu wolno, wpie**olił się dosłownie za 3 km do rowu (prawie na drzewo, a szkoda bo może materiał na harda by był). Dziwnym przypadkiem spośród jadących 20 samochodów nikt się nie zatrzymał pomóc.

MrZet

2013-10-01, 00:30
kubullus napisał/a:

@MrZet

A jak w 2 letnim aucie za 200 koła to wolno tak? ch*j ile wart samochód ile ma koni i ile lat po prostu należy kulturalnie zachowywać się na drodzę, a co za tym idzie rozsądnie.



Sam sobie odpowiedziałeś. Nie wolno. Ale prawda jest taka, że nowa Toyota Auris prowadzi się lepiej niż stary Golf GTI. O 14x bitych BMW nie wspomnę. Jak jest piękna pogoda, nie ma ruchu i znasz drogę to można się trochę pobawić, ale musisz mieć czym. W innym wypadku jesteś idiotą bez wyobraźni, bo stare samochody nie umieją szybko zmieniać kierunku jazdy, ani hamować skręcając itp. Do tego są zużyte, i w testach zderzeniowych prawdopodobnie dostałyby 2 gwiazdki, jeśli nie zdążyły zardzewieć.

pepsiopc

2013-10-01, 00:31
Właśnie w tym problem, debilom wydaje się, że te systemy coś im dadzą jak będą zapier...
Prawda jest taka, że z większości trudnych sytuacji wyjdzie ogarnięty koleś w 20 letnim bmw czy golfie niż idiota w nowym za 200tyś.

MrZet

2013-10-01, 00:33
pepsiopc napisał/a:

Właśnie w tym problem, debilom wydaje się, że te systemy coś im dadzą jak będą zapier...
Prawda jest taka, że z większości trudnych sytuacji wyjdzie ogarnięty koleś w 20 letnim bmw czy golfie niż idiota w nowym za 200tyś.



Pomijając idiotów, bo im nic nie pomoże, jeździłeś czymś za 200 tyś., z kompletem systemów elektronicznych?
Bo różnica między takim samochodem, a 10 letnim Mondeo czy Passatem, jest jak między kosiarką ręczną a spalinową.

Parzo

2013-10-01, 00:35
Jak p*zdy jezdza to sie nie dziwie ze wyprzedzają ich... niektore manewry głupie i bezczelne, ale jak jedzie zawalidroga no to co pozostaje? Możecie hejtować, ale mnie wk***iają cwoki co jadą lewym pasem na obwodowej 80 km/h, a potem wielkie oburzenie jak ich wyprzedza sie (dodatkowym pasem 300m) pod górke rzęchem 20 letnim i zaraz klakson MIMO, że k***a zjechałem od razu na prawy wolny pas. Bo on ma nju auto to mu wolno. A ch*j z takimi kierowcami. Ja jakoś potrafie jezdzic prawym pasem bo mamy k***a ruch prawostronny... jak ktoś sie chamsko zachowuje to i chamsko ja też mu potrafie odpowiedzieć jazdą. Jak widzą że jade i mi zjadą to ja im podziękuje i czmycham dalej, ale nie, obrażeni k***a też muszą być że ich 100konne auto wyprzedza... hejty i ćwoki. Tyle ode mnie, lewa w góre, awaryjne dziękuje i lece dalej.

Acid55555

2013-10-01, 00:45
Pojeździ ale do czasu... Tak się składa, że jestem strażakiem w ochotniczej straży i wczoraj ratowałem kolesia z wypadku. Jechał starą betką e36. Stracił panowanie na zakręcie, wjechał na przeciwny pas ruchu, wybiło go na krawężniku, rozwalił barierki, uderzył w drzewo na wysokości paru metrów (w drzewo tyłem, złamało się kawałek wyżej, a droga jest tam podniesiona), zatrzymał się parę ładnych metrów dalej. Zajechaliśmy równo z karetką, pobiegłem z kolegą i ratownikiem medycznym do samochodu. Widok jaki zastaliśmy to koleś wyrzucony na tylne siedzenia, rozebrany z butów, a spodnie miał ściągnięte do kostek (miał zapięte pasy i to one ściągnęły z niego ubranie, a siły były tak potężne, że wylądował na tylej kanapie). Medyk sprawdza tętno - brak! Wyciągamy go z wraku. Reanimacja, wszędzie krew i płyn mózgowo-rdzeniowy. Chłopaki pompowali go ponad dobre pół godziny, no ale nie było czego ratować. Sporo szczegółów z tej akcji nie napisałem, ale to nie istotne. Istotne jest to, że też miał jakaś popierdółkę 1.6, no ale 170 to spokojnie idzie rozbujać. Sam dużo jeżdżę i nie szanuję takich kierowców jak na tym filmiku, myśli że jest super kierowcą jak ten chłopak który zmarł. Miał tylko 23 lata. Proszę was jeździjcie ostrożnie, bo nie nawiedzę uczestniczyć w takich akcjach bez happy endu.

Pizza

2013-10-01, 00:46
trzeba go zajebac to nie rosja

.:LoPeZ:.

2013-10-01, 00:55
@Sutowendlin Ty k***a j***ny mądralo, nie życzę nikomu by spotkał takiego k***a pajaca na drodze mającego 23lata (wg. sadolowej daty) który ch*ja wie o motoryzacji, ch*ja widział i ch*j Cie wie kto Cie dymał skoro pie**olisz takie głupoty...
Jeśli wg. Ciebie "prawie wszystkie manewry wykonał prawidłowo" to podaj numery rejestracyjne Twojego samochodu, a jak Cie którykolwiek SADOL spotka na drodze niech Ci zapakuje ch*ja do dupy tak głęboko byś nie wsiadł do auta nigdy.
Przez takich k***a nie myślących baranów człowiek jadąc z rodziną myśli w którym momencie mu ktoś wyleci z boku.
Jebnij się w pusty łeb "misczu" sadolowych komentarzy...

immikofreako

2013-10-01, 01:29
I pewnie jeszcze stwierdzisz, że diesel lepiej się zbiera? Co to za mit, że ropniak bierze od samego dołu?? Dopóki się nie włączy turbo (co najmniej 2000 obr/min) to praktycznie nie przyspiesza!
Poza tym krótkie biegi wcale nie pomagają. W bezynówce jak zaczniesz od 2500 to przyspieszasz do 6-7k obr/min. W dieslu masz skuteczny zakres obrotów pomiędzy 2200, a 3500 obr/min. Wyprzedzając dwa tiry ZAWSZE trzeba wrzucić wyższy bieg, a nie powinno się tego robić.
Wniosek: diesle to szajs. Niezależnie od kasy wywalonej na samochód zawsze słychać terkot i czuć wibracje, przyspieszać się nie da, a koszt zakupu i naprawy skutecznie niweluje oszczędności na paliwie.[/quote]


Ja jezdze E92 350 koni w dizlu, 5.2 sek do paki I wcale nie brzmi jak dizel wiec nie pie**ol glupot. 280 predk max, chetnie sie scigne z twoja benzynka

Okata

2013-10-01, 06:05
szkoda że nie mamy mentalności ruskich, w rosji ktos by go przyblokową, wysiadł i by mu po prostu wpie**olił :)