18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrzowska kara za chujowe parkowanie

m851 • 2014-03-17, 00:19


Dla niemogących rozczytać: "Parkujesz jak idiota, więc nasikałem ci na klamki! Miłego dnia"

aa...........am

2014-03-17, 00:37
postawił na trawniku i ch*j. jakos nie blokuje nikomu wjazdu i nie zajmuje 10 miejsc parkingowych. wykonawca tejze "kary" jest skonczonym debilem...

RockyWood

2014-03-17, 00:44
@up

jesteś kolejnym zwolennikiem tzw rosyjskowości na naszych drogach... i w ogóle? :D
Ja pie**olę... nie wiem czy jest coraz gorzej z niektórymi czy lepiej. Mamy coś takiego jak kodeks drogowy, i tam jest co nieco wytłumaczone co WOLNO a czego już no... nie bałdzo.

Parkowanie na trawniku to możesz sobie zrobić przed swoim k***a domem za swoim ogrodzeniem na swoim prywatnym terenie. Ale czekaj... w sumie po co? j***ć zasady - pie**olić prawo ! Od jutra będę parkował swoim autem na trawniku przed blokiem! O! I ch*j! Przecież jakoś nie będę blokował nikomu wjazdu i nie zajmę 10 miejsc parkingowych. :D :D :D

spiepszaj_dzbanie

2014-03-17, 00:59
Robiło się podobne dowc**y operatorowi koparko-ładowarki: jak poszedł do kibla to wysmarowaliśmy mu klamki i gałki w kabinie smarem. Wsiadał do szoferki to posypał k***ami, wytarł rękę w szmatę, odpalił maszynę, chwycił gałkę i "O k***a!".

xts

2014-03-17, 01:31
@up bo to nie był smar? ;D

zagiel1111

2014-03-17, 01:56
Ciekawe czy temu seatowi po drugiej stronie zrobił to samo.

Ale tak na serio, sami wiemy jak ciężko o miejsca parkingowe gdziekolwiek, stanął gdzie stanął, trawnikiem tego nazwać nie można bo widzę tam tylko błocko, nie stoi na chodniku, nie utrudnia wjazdu, nikomu nic nie blokuje.

ma...........pa

2014-03-17, 03:29
No widać do niektórych k***a, nie dociera! jest kodeks ruchu drogowego, w którym zagiel1111 i cyconauta ma pięknie wyjaśnione co wolno, a czego nie wolno. jeśli nie umiecie czytać ze zrozumieniem to może weźcie korepetycje z języka polskiego, choćby u "mówiąć inaczej" Pauliny :)

ulifont

2014-03-17, 03:33
błocko? jak to brzmi męsko

qwertyokkkk

2014-03-17, 03:53
A co on tam komu przeszkadza? Rozumiem - kodeks ruchu drogowego. Ale czy przepisy zawsze sa sensowne i uzasadnione? Kazdego dnia spotykamy sie z absurdami naszego prawa. Na sadisticu jest pelno przykladow. W kodeksie ruchu drogowego jest zapisane, ze nie wolno tak parkowac ale na zdjeciu ewidetnie widac, ze nikomu tam nie wadzi. Warto czasami uzyc wlasnego rozumu.

vass

2014-03-17, 03:54
zaparkował dobrze, albo źle, ale ten ch*j od karteczki nie jest powołany do oceniania tego czynu.
Wymaga przestrzegania prawa, a sam łamie prawo, dla tego tę karteczkę przybił bym mu gwoździem do czoła :)

ma...........pa

2014-03-17, 04:01
W sumie qwertyokkkk masz rację, j***ć przepisy. jak nie będzie kasjerowi przeszkadzało wyniosę sobie ze sklepu telewizor. po co płacić, skoro nikomu to nie przeszkadza, że ot tak sobie wyniosę.

powiem dobitniej. właśnie przez takie podejście do sprawy mamy taki burdel a nie inny w naszym kraju.

qwertyokkkk

2014-03-17, 04:08
mapa napisał/a:

W sumie qwertyokkkk masz rację, j***ć przepisy. jak nie będzie kasjerowi przeszkadzało wyniosę sobie ze sklepu telewizor. po co płacić, skoro nikomu to nie przeszkadza, że ot tak sobie wyniosę.

powiem dobitniej. właśnie przez takie podejście do sprawy mamy taki burdel a nie inny w naszym kraju.



Skoro twierdzisz, ze wyniesienie telewizora nie bedzie nikomu przeszkadzalo... Ja mysle, ze bedzie - wlascicielowi sklepu.
To byloby nieuczciwe.

Nie porownuj zostawienia auta w miejscu, gdzie ewidentnie niomu nie wadzi do kradziezy. Przepisy sa takie a nie inne, ale przepisy nie zawsze sa sensowne - palacz marichuany dostaje wyzszy wyrok niz gwalciciel, morderca i gwalciciel dzieci wychodzi na wolnosc zamiast dostac dozywocie, staruszek odpiera atak zlodzieja w ramach obrony wlasnej i ma sprawe w sadzie o odszkodowanie - przykladow jest cale mnostwo. To po pierwsze. Po drugie kodeks ruchu drogowego dzisiaj mowi tak a jutro moze mowic inaczej.

Sa pewni ludzie, na stanowiskach, ktorzy chcieliby zeby wszyscy przestrzegali przepisow bezmyslnie, slepo wierzac w to, ze sa uzasandnione i rozsadne. Gdy narod nie mysli, tylko robi jak mu kaza, to latwiej nim rzadzic.

De...........tt

2014-03-17, 04:11
Mamy kodeks drogowy, ale nie mamy odpowiednich dróg, czy chociażby miejsc parkingowych. Jak nie mogę zaparkować przed domem to mam czekać do rana aż się zwolni? W zeszłym roku już dostałem mandat za postawienie samochodu na "trawniku", gliniarz stwierdził, że gdybym postawił obok, na chodniku - blokując tym samym ludziom wyjazd z garaży - nie byłoby problemu.

Facet na zdjęciu ani nie zastawił drogi kierowcom, ani chodnika pieszym. Najbardziej ucierpi jak zawsze doskonale zadbana przyroda, a frajer od karteczki na szybie powinien mieć nasikane na mordę.

bravoteampolska

2014-03-17, 05:28
RockyWood napisał/a:

@up

jesteś kolejnym zwolennikiem tzw rosyjskowości na naszych drogach... i w ogóle? :D
Ja pie**olę... nie wiem czy jest coraz gorzej z niektórymi czy lepiej. Mamy coś takiego jak kodeks drogowy, i tam jest co nieco wytłumaczone co WOLNO a czego już no... nie bałdzo.

Parkowanie na trawniku to możesz sobie zrobić przed swoim k***a domem za swoim ogrodzeniem na swoim prywatnym terenie. Ale czekaj... w sumie po co? j***ć zasady - pie**olić prawo ! Od jutra będę parkował swoim autem na trawniku przed blokiem! O! I ch*j! Przecież jakoś nie będę blokował nikomu wjazdu i nie zajmę 10 miejsc parkingowych. :D :D :D



To czekaj , to skoro mamy trzymać się tak prawa , to równie dobrze osoba oddająca potrzebę fizjologiczną na nieswoją własność to prawo złamała i powinna ponieść konsekwencję .
Także k***a od egzekwowania prawa jest policja i ją powinno się wzywać , a nie k***a szczać srać komuś po klamkach .

Songo Master

2014-03-17, 05:31
m851 Ty lepiej k***a idź Putina olać a nie na klamki się rzucasz.