18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrzowska kara za chujowe parkowanie

m851 • 2014-03-17, 00:19


Dla niemogących rozczytać: "Parkujesz jak idiota, więc nasikałem ci na klamki! Miłego dnia"

voidinfinity

2014-03-17, 15:54
@legaliści

O ch*j się sracie, że tak zapytam? :lol:

Czy ktoś z was na tym trawniku zamierza piknik urządzać? Nie? To o co chodzi? :-P

Prawo jest dla ludzi, a nie dla spełniania chorych fantazji koniobijców, małych kaprali, którzy całe życie dostają ku*asem w pysk i muszą się w ten sposób dowartościować.

j***ne cebulactwo - byle się do kogoś dopie**olić. ch*j, że mnie to generalnie jebie i mnie to nie przeszkadza, ale się dopie**olę. Niech sąsiadowi nie będzie za wesoło.

---

Tak ciężko zajarzyć, że jak się stawia nowy budynek mieszkalny, to ludzie tam mieszkający muszą zaparkować (czasem po 2 samochody na mieszkanie)?

A skoro deweloper nie ma obowiązku zapewnienia miejsc parkingowych - to wykłada na to ch*ja.

Albo inaczej - zanim się wyda zgodę na budowę kolejnego budynku mieszkalnego - warto zastanowić się na poziomie planowania przestrzennego czy będą miejsca do parkowania.

Ale planowanie przestrzenne w polakistanie polega na tym kto lepiej posmaruje :-P

Brzydkii

2014-03-17, 16:31
Tak się debile wyżej spinają, że gość złamał kodeks ruchu drogowego, a sami pie**olce po mieście jeżdżą powyżej 50 km/h. I co k***y? Może Wam teraz każdy na klamke powinien nasikać co? Bo nie przestrzegacie KRD.

Ar...........32

2014-03-17, 17:18
I ch*j z tego, że stoi na trawniku jak blokuje dostęp do studzienki teletechnicznej.

~żułw

2014-03-17, 19:19
RockyWood napisał/a:

@up

jesteś kolejnym zwolennikiem tzw rosyjskowości na naszych drogach... i w ogóle? :D
Ja pie**olę... nie wiem czy jest coraz gorzej z niektórymi czy lepiej. Mamy coś takiego jak kodeks drogowy, i tam jest co nieco wytłumaczone co WOLNO a czego już no... nie bałdzo.

Parkowanie na trawniku to możesz sobie zrobić przed swoim k***a domem za swoim ogrodzeniem na swoim prywatnym terenie. Ale czekaj... w sumie po co? j***ć zasady - pie**olić prawo ! Od jutra będę parkował swoim autem na trawniku przed blokiem! O! I ch*j! Przecież jakoś nie będę blokował nikomu wjazdu i nie zajmę 10 miejsc parkingowych. :D :D :D


widać dałn nie ma prawka i ch*ja sie zna, tam samo te czopy co mu piwa dały

na trawniku j***ny chce parkować
naszczać mu na łeb

MiekkiJohny

2014-03-17, 21:04
CYCONAUTA napisał/a:

postawił na trawniku i ch*j. jakos nie blokuje nikomu wjazdu i nie zajmuje 10 miejsc parkingowych. wykonawca tejze "kary" jest skonczonym debilem...




I tu jesteś w błędzie ponieważ blokuje wejście/wyjście Tadzikowi!!
tak więc szczym ryj następnym razem :chomik:

Samudaripen

2014-03-17, 21:07
Typowa polska k***a, j***na cebula :D Jak go chce tak k***a ukarać to niech zadzwoni po policje/straż miejską od tego oni są, a nie mu k***a szcza na klamkę i przylepia kartki jak poj***ne zwierzę... a no tak zapomniałem- polska k***a :szczerbaty: Pewnie w gimnazjum "bedo mu pjony zbijać" taka akcja, k***a hardkor... -.-
j***ne zwierzęta k***a dzicz xD Nie samochód nie jest mój i nikt mi nie przylepił karnego ku*asa za złe parkowania. ;) pozdrawiam ;)

PoMaluchu

2014-03-18, 00:26
Stop Cham po polsku,
jak właściciel nie widzi to mu na ch*ja narobić, nakleić coś i sp***olić. Ewentualnie zrobić fotę i pochwalić się swoją postawą prawilniaka.
Zrozumienie drugiego człowieka to dla, niektórych obce uczucie.

n0skill

2014-03-18, 13:35
jakbym widzial ze jakis k***a j***ny brudny biedny cebulak na mojego merca s klase jakeigos karnego ku*asa zawierza jakbym peirdolnal w ryj kruwa j***nego cebulaku wy sie do aushwitz nadajecie k***a
bo fury zazdroszcza ahaha japie**ole

m851

2014-03-18, 15:01
@up hahah
Po 1. ch*ja byś zrobił
Po 2. nie stać cię nawet na malucha
Po 3. jesteś biedny jak twoje słownictwo :amused:

Pedofilek

2020-07-27, 18:37
[quote="cncvb"]Cebulaki Buraki. Chodnika nie zastawił ruchu nie blokuje.
Chojracy jak ktoś pod marketem źle zaparkuje czy w mieście to żaden CEBULAK Bohater nic nie zrobi.
Ciekawe czy cebulak ukarał Seata po przeciwnej stronie, pewnie nie, bo to nie samochód za minimum 50 tyś zł.
piszemy tys od słowa tysiąc a nie tyś