18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meksykańscy kosmici

~Velture • 2023-09-13, 09:03
Oooookeeeej.

Rząd Meksyku w dniu wczorajszym ogłosił, że kosmici istnieją i postanowił pokazać ich "ciała" w telewizji...

Ciekawych czasów dożyłem.




kogut117

2023-09-13, 09:10
Pytanie czy to nie podpucha aby ludzie zaczęli wierzyć w ufo i lasery z nieba, które między innymi spaliły Hawaje. Niebawem zaczną dusze wędrować, także plan B na te wytłumaczenia również musi być.

DaSmark

2023-09-13, 09:23
Pokazali ciała dwóch karłów z anoreksją, a robią aferę międzynarodową. Nie wytrzymie

rexo8

2023-09-13, 09:27
Macie jakiś link do tego bo nie bardzo znajduje w gulugulu.

Jesse.Pinkman

2023-09-13, 09:28
Meksykanów trochę poniosło z tymi ciała ale generalnie jak ktoś się chociaż odrobinę interesuje kosmosem i astronomią to doskonale wie jak wielki jest wszechświat. Szacuje się, że cały widzialny wszechświat zawiera 2 biliony galaktyk (2 000 000 000 000). Każda galaktyka zawiera kilkaset miliardów gwiazd. To daje niewyobrażalną dla ludzkiego umysłu liczbę 200 tryliardów (200 000 000 000 000 000 000 000) gwiazd we wszechświecie. Na bank więc gdzieś istnieją jakieś mikroorganizmy a inteligentna cywilizacja też gdzieś tam może być ale odległość może być zbyt duża żebyśmy kiedykolwiek mogli się skontaktować my z nimi albo oni z nami. W dodatku my znamy tylko życie oparte na węglu ale gdzieś kilkaset milionów lat świetlnych od nas mogą istnieć formy życia oparte na innych pierwiastkach, potrafiące przeżyć w ekstremalnych dla nas warunkach. Całej prawdy nie dowiemy się nigdy.

flejtuch

2023-09-13, 09:39
Wolę kosmitów niż tęczowych pedałów, lewaków i aktywiszczów.

Paprotek

2023-09-13, 09:48
A ch. tam, dałem piwo, zobaczymy kiedy mi się CIA wjebie na chatę :-D

Sanhosez

2023-09-13, 09:54
Jeżeli założymy, że we wszechświecie powstało życie, to cechy planety spowodują, że te życie będzie indiwidualne dla danej planety.
Obcy nie muszą przypominać nas. Nie muszą mieć szkieletu, oczu nosa ust. A jak mają powyższe to dlaczego przypominają nas (te z Meksyku)?

Jeżeli Bóg stworzył nas to dlaczego nie mógł stworzyć życia na innych planetach. Zainstalował bezpiecznik - nieprzekraczalność prędkości światła jest kluczowy w ekspansji kosmosu na poziomie wiedzy i technologi którą osiągneliśmy. Musimy tylko ten bezpiecznik go obejść. Znaleźć alternatywny sposów przemieszczania i szukać życia we wszechświecie

farcz88

2023-09-13, 09:56
I cyk nowy wałek można zrobić 30%DNB na zbrojenie floty kosmicznej :lol:

pazuzu

2023-09-13, 10:05
Sanhosez napisał/a:

Jeżeli założymy, że we wszechświecie powstało życie, to cechy planety spowodują, że te życie będzie indiwidualne dla danej planety.
Obcy nie muszą przypominać nas. Nie muszą mieć szkieletu, oczu nosa ust. A jak mają powyższe to dlaczego przypominają nas (te z Meksyku)?
Jeżeli Bóg stworzył nas to dlaczego nie mógł stworzyć życia na innych planetach. Zainstalował bezpiecznik - nieprzekraczalność prędkości światła jest kluczowy w ekspansji kosmosu na poziomie wiedzy i technologi którą osiągneliśmy. Musimy tylko ten bezpiecznik go obejść. Znaleźć alternatywny sposów przemieszczania i szukać życia we wszechświecie



Tylko podpowiem że bóg nie istnieje :)

d-_-bE.Prigozhin61

2023-09-13, 10:12
pazuzu napisał/a:

Tylko podpowiem że bóg nie istnieje



To jak wytłumaczysz skąd się wzięły na naszej planecie pierwsze mikroorganizmy ?

NeinNeinNeiN

2023-09-13, 10:13
pazuzu napisał/a:

Tylko podpowiem że bóg nie istnieje



Co ciekawe u ateistów to to, że nikt ich na siłę nie nawraca. Za to w drogą stronę nie przepuszczą żywemu jak zadeklaruje wiarę. Co mnie to gówno obchodzi w co nie wierzysz. Wierzę w Boga i wierzę w kosmitów i ch*j ci do tego.

johnnywilk

2023-09-13, 10:14
rexo8 napisał/a:

Macie jakiś link do tego bo nie bardzo znajduje w gulugulu.



https://fb. watch/n1a31OXzhB/