18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meksykańscy kosmici

~Velture • 2023-09-13, 09:03
Oooookeeeej.

Rząd Meksyku w dniu wczorajszym ogłosił, że kosmici istnieją i postanowił pokazać ich "ciała" w telewizji...

Ciekawych czasów dożyłem.




pazuzu

2023-09-13, 10:15
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

To jak wytłumaczysz skąd się wzięły na naszej planecie pierwsze mikroorganizmy ?



Powstały z tzw. zupy pierwotnej albo przyleciało z meteorów lub innych obiektów z kosmosu

Karboksylator

2023-09-13, 10:15
Sanhosez napisał/a:

Jeżeli założymy, że we wszechświecie powstało życie, to cechy planety spowodują, że te życie będzie indiwidualne dla danej planety.
Obcy nie muszą przypominać nas. Nie muszą mieć szkieletu, oczu nosa ust. A jak mają powyższe to dlaczego przypominają nas (te z Meksyku)?
Jeżeli Bóg stworzył nas to dlaczego nie mógł stworzyć życia na innych planetach. Zainstalował bezpiecznik - nieprzekraczalność prędkości światła jest kluczowy w ekspansji kosmosu na poziomie wiedzy i technologi którą osiągneliśmy. Musimy tylko ten bezpiecznik go obejść. Znaleźć alternatywny sposów przemieszczania i szukać życia we wszechświecie



poczytaj książki Scota Orsona Carda, zwłaszcza saga endera i saga cienia

DaSmark

2023-09-13, 10:16
Poszukałem informacji o tym i OP to pedał, bo skłamał:
- to nie rząd Meksyku, a dziennikarz i ufolog Jaime Maussan pod przysięgą przedstawił te ciała w meksykańskim Kongresie
- ciała to znaleziska z Peru, które mają być tysiącletnimi skamielinami
- ciała miały być przebadane na jakimś meksykańskim uniwerku, rzekomo uzyskali wyniki DNA, które potwierdzają, że nie są ziemskiej ewolucji, a znalezione zostały w kopalniach

Więc: to nie rząd Meksyku wydał oficjalne stanowisko w sprawie "patrzcie to UFO".

pazuzu

2023-09-13, 10:17
NeinNeinNeiN napisał/a:

Co ciekawe u ateistów to to, że nikt ich na siłę nie nawraca. Za to w drogą stronę nie przepuszczą żywemu jak zadeklaruje wiarę. Co mnie to gówno obchodzi w co nie wierzysz. Wierzę w Boga i wierzę w kosmitów i ch*j ci do tego.



Czy ja chce kogoś nawracać? po prostu zwracam uwagę na błąd który napisałeś i tyle . Wierz sobie w boga, harrego potera czy inne bajki każdy a do tego prawo :)

BambiPMT

2023-09-13, 10:20
NeinNeinNeiN napisał/a:

Co ciekawe u ateistów to to, że nikt ich na siłę nie nawraca. Za to w drogą stronę nie przepuszczą żywemu jak zadeklaruje wiarę. Co mnie to gówno obchodzi w co nie wierzysz. Wierzę w Boga i wierzę w kosmitów i ch*j ci do tego.


Co ty pie**olisz. Chyba ci mózg kiszką wypadł jak cię ksiądz j***ł.
k***a miliony ludzi zabitych bo pod krzyżykiem nie klęczeli albo na wschód nie kłaniali.
A taka parówa powie, że ateiści to problem.
Ja jebie

pazuzu

2023-09-13, 10:20
"These specimens are not part of our terrestrial evolution...These aren't beings that were found after a UFO wreckage. They were found in diatom (algae) mines and were later fossilised,"

Czyli ciała nie znaleziono przy jakimś statku a w kopalni gdzie stały sie skamielinami. Czyli na moje oko to po prostu jakieś zdeformowane dzieci które zostały porzucone w dziurze na śmierć.
Koniec sensacji, można sie rozejść do domu ;)

SupremeLeader

2023-09-13, 10:30
Zabawne jest to że gdyby to nawet rząd USA oficjalnie potwierdził istnienie kosmitów czy nawet pokazał ciała. absolutnie nic by to nie zmieniło, tak jak wcześniej część ludzi by wierzyła, cześć by uważała że to jakiś spisek tajnych organizacji czy służb, a jeszcze inni by uważali że to zwykła ściema. Tacy trochę kosmici shödingera

Subhuti

2023-09-13, 10:30
Jeśli to nie szopka to jest to naprawdę gruba informacja. Chodź z tego ci wiem to szarzy to bioroboty ze sztuczna inteligencją.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-09-13, 10:44
pazuzu napisał/a:

Powstały z tzw. zupy pierwotnej albo przyleciało z meteorów lub innych obiektów z kosmosu



No właśnie przyleciało bo naukowcom do dzisiaj nie udało udowodnić jak doszło do powstania. Teraz sobie odpowiedz na pytanie skąd przyleciało i czy wyższa cywilizacja nie jest uznawana za Boga

Antoni79

2023-09-13, 10:48
Jesse.Pinkman napisał/a:

Meksykanów trochę poniosło z tymi ciała ale generalnie jak ktoś się chociaż odrobinę interesuje kosmosem i astronomią to doskonale wie jak wielki jest wszechświat. Szacuje się, że cały widzialny wszechświat zawiera 2 biliony galaktyk (2 000 000 000 000). Każda galaktyka zawiera kilkaset miliardów gwiazd. To daje niewyobrażalną dla ludzkiego umysłu liczbę 200 tryliardów (200 000 000 000 000 000 000 000) gwiazd we wszechświecie. Na bank więc gdzieś istnieją jakieś mikroorganizmy a inteligentna cywilizacja też gdzieś tam może być ale odległość może być zbyt duża żebyśmy kiedykolwiek mogli się skontaktować my z nimi albo oni z nami. W dodatku my znamy tylko życie oparte na węglu ale gdzieś kilkaset milionów lat świetlnych od nas mogą istnieć formy życia oparte na innych pierwiastkach, potrafiące przeżyć w ekstremalnych dla nas warunkach. Całej prawdy nie dowiemy się nigdy.



Życie najprawdopodobniej jest powszechne, łatwo powstawalne i łatwo rozsiewalne po całym wszechświecie. Budulec i mikroorganizmy roznoszą pewnie komety bogate w skomplikowane związki organiczne, może asteroidy. Jeżeli gwiazda jest stabilna i nie ma jachś jaj z promieniowaniem, życie ze względu na warunki może mieć postać mikroorganizmów, albo może wybujać tak jak na ziemii. Raczej nie szukałbym sensacji w budulcu. Raczej węgiel bo najbardziej sprawdzony. Myślę, że dużo niespodzianek nas czeka i w naszym Układzie Słonecznym w światach Jowisza, Saturna. Dużo skamielin na Marsie pewnie będzie, tylko głębiej trzeba kopać, może jakie mikroorganizmy. Jeśli chodzi o formy inteligentne, to jak życie istnieje miliardy lat na planecie to jego zwieńczenie w formie inteligentnej kilkanaście tysięcy lat. Potem dochodzi do zagłady, katastrofy, lub cofnięcia wieki do tyłu. Pomyślmy, że w wyniku wojny giną cywilizacje Europy, Azji, Ameryki, a władzę nad światem przejmują murzynowie. Oni zaczynają produkować samochody, smartfony-powodzenia. Nie uważam form inteligentnych za coś trwałego. Raczej taki przypadek, że powstały, ale szybko sami się zjedzą. Po prostu trzeba miliardów lat, żeby życie inteligentne mogło powstać, dużo szczęścia żeby przetrwać i cywilizacje muszą być na zbliżonym poziomie, żeby nawiązać kontakt. To powoduje, że prawdopodobieństwo kontaktu drastycznie maleje. Do tego odległości. Cywilizacja wyśle roboty, żeby wnuki, prawnuki zdobyły wiedzę o innych światach. Ale obce cywilizacje istnieją na pewno. W każdej galaktyce jak Droga Mleczna 3-4 będą jednocześnie istniały.

khaless

2023-09-13, 10:48
Pewnie szykują jakąś grubszą akcję i próbują w ten sposób odwrócić uwagę i tak naćpanego narodu meksykańskiego

Antoni79

2023-09-13, 10:56
Rozmawiałem z wieloma ludźmi, którzy widzieli pojazdy nieziemskie, latająca w akrobacjach przeczących logice. Sam widziałem srebrzysty kulisty obiekt jak Księżyc- może jaki balon? Ale szybko zniknął. Ziemia jest hałaśliwą planetą. Za kilka tysięcy lat będziemy mieli wielu turystów, jak nas usłyszą. Przylecą sondy, roboty. Jesteśmy słyszalni od 100 lat, więc nie sądzę że formy inteligentne są w tak małym promieniu. Sami byśmy ich usłyszeli, gdyby istnieli dłużej.

pazuzu

2023-09-13, 10:56
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

No właśnie przyleciało bo naukowcom do dzisiaj nie udało udowodnić jak doszło do powstania. Teraz sobie odpowiedz na pytanie skąd przyleciało i czy wyższa cywilizacja nie jest uznawana za Boga



To ja zapytam a skąd sie wział bóg ? albo wyzsza cywilizacja ? :)

Subhuti

2023-09-13, 11:01
Co do powstania życia to bardzo proste. Na wiosnę trawa sama rośnie. Znaczy to tyle ze wystarczy aby warunki były odpowiednie i życie samo powstaje.

alahu1

2023-09-13, 11:01
Bambrych napisał/a:

Co ty pie**olisz. Chyba ci mózg kiszką wypadł jak cię ksiądz j***ł.
k***a miliony ludzi zabitych bo pod krzyżykiem nie klęczeli albo na wschód nie kłaniali.
A taka parówa powie, że ateiści to problem.
Ja jebie



Zjebie, typ się nie utożsamił z żadną religią, a ty pie**olisz jak potłuczony. To, że wierzy to nie znaczy, że wyznaje konkretną religię. Jest coś takiego jak agnostycyzm religijny.