18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meksykańscy kosmici

~Velture • 2023-09-13, 09:03
Oooookeeeej.

Rząd Meksyku w dniu wczorajszym ogłosił, że kosmici istnieją i postanowił pokazać ich "ciała" w telewizji...

Ciekawych czasów dożyłem.




PękniętySłoik

2023-09-13, 14:43
Nie wiem kto jest bardziej sp***olony. Fanatycy wierzący, że bóg to poczciwy dziadek z brodą patrzący na nich z chmurki, czy te wojujące zjeby ateistyczne WIERZĄCE w to, że bóg w żadnej postaci nie istnieje. Jedni drugich warci. Normalny człowiek ma to w piżdzie.

Cipelator

2023-09-13, 14:51
Ladne rzezby ciekawe ile biora ci artysci.

ra0mir

2023-09-13, 15:05
VeIture napisał/a:

Jeśli kiedykolwiek kosmici nas odkryją to zwyczajnie w świecie nas zdominują, jesli w ogóle uznają potrzebę posiadania ludzi na swojej nowej planecie.
Sam fakt posiadania pojazdu zdolnego do takiej podróży w niewielkim czasie względem swojej własnej planety oznacza, że nawet przyboczną broń jaką posiadają na statku zwiadowczym przewyższałaby naszą technologię na tyle, że nie potrafilibyśmy się przed nią obronić w żaden inny sposób niż zabicie kosmity który nią włada.



To jest właśnie myślenie prymitywa z ziemi. (bez urazy)
Będą nas wyprzedzać nie tylko technologicznie ale i mentalnie.
Wyjebią nas tylko jeśli uznają, że zagrażamy temu naszemu w ch*j różnorodnemu światu.
Poza tym mają wyj***ne na takich dzikusów jak my.

Myślałeś o tym żeby plenieniom w puszczy amazońskiej "pomóc"? Dać im broń, pieniądze, Internet? Bardzo im to jest potrzebne już nie myśląc o tym czy zrozumieją do czego i dlaczego jest im to potrzebne :)

Jeszcze dorzucę pięć groszy:
kiedyś usłyszałem tezę, że rozjebią nas dla minerałów i pierwiastków, np. złota XD
Tylko, że ziemia jest w ch*j biedna jeśli chodzi o te pierwiastki. Np. znaleziono asteroidę składającą się prawie w całości ze złota, wystarczy ją "złapać".

piterpiotrek

2023-09-13, 15:11
jak oni są tacy mali to jak oni budują te statki kosmiczne xd

Jebacpis69

2023-09-13, 15:30
flejtuch napisał/a:

Wolę kosmitów niż tęczowych pedałów, lewaków i aktywiszczów.




I prawackie ścierwa spod znaku konfabulacji

zbynekmaslanka

2023-09-13, 15:33
Największym dowodem na kosmitów jest sadistic

DaSmark

2023-09-13, 15:46
piterpiotrek napisał/a:

jak oni są tacy mali to jak oni budują te statki kosmiczne xd



ty, k***a, nie wiem


DlaRozrywki

2023-09-13, 15:50
BLUE BEAM PROJECT :) Radzę poszukać informacji na ten temat :) Inwazja UFO to fake. Ogromny fałsz, który ma na celu utworzenie jednego globalnego rządu. Bodajże Nixon za swojej kadencji o tym wspominał ;) Ciekawe jest to, jak łatwo Okno Overtona zostało przesunięte... Nieświadomi już uwierzyli w UFO... ;)

ArkSa

2023-09-13, 15:54
mit2 napisał/a:

A słyszałeś o czymś takim jak komunizm?
Może nie zdajesz sobie sprawy, ale komunizm w założeniach walczy z każdą religią i narzuca ateizm - prośbą, groźbą bądź czynem.
Otóż ci komuniści wymordowali w przeciągu ostatnich 100 lat ze 200 mln ludzi, również ze względu na wiarę.
To zapewne więcej niż katolicy i muzułmanie wytłuki w przeciągu 1000 lat.
I nie, nie jestem katolikiem, ani nie wyznaję żadnej innej religii.



Jaka logika :D Widać, że masz problem z myśleniem. Sami komuniści nie zabili aż tyle osób, a sposób ich rządzenia. Duża część z tych osób zmarłą z głodu, a nie z tego, że ich zabili(oczywiście zbrodnie masowe to też duży procent całości). W przeciwieństwie do religii, gdzie fanatycy zabijają z takich pobudek bezpośrednio. Poza tym nie wiem czy wiesz, ale obecnie żyje ok. 20 razy więcej ludzi niż 1000lat temu. To tak, jakbyś porównywał obecnego dolara to jego odpowiednika 30 lat temu.
Teraz chrześcijanie są dużo bardziej normalni, ale w przeszłości nie byli. Problem z Islamem jest taki, że fanatycy obecnie robią to samo co krzyżowcy i inne zjeby fanatyczne tysiąc lat temu.

chceszczynie

2023-09-13, 15:59
pazuzu napisał/a:

Powstały z tzw. zupy pierwotnej albo przyleciało z meteorów lub innych obiektów z kosmosu



z pierwotnej zupy to powstały jedynie kapsuły pierwszych komórek, ale nie wiemy skąd wzięło się pierwotne RNA, czyli najważniejszy składnik życia. Nie wiemy również czym dokładnie jest czas i grawitacja.

ale to jest nic, bo nie wiemy również skąd ty sie wziąłeś na tym portalu, na którym uprawiasz ślepy i wściekły antyklerykalizm, razem z kilkoma innymi kontami, które niemal nie zajmują się tu niczym innym.
Są jednak na ten temat wiarygodne teorie, jak np. ta, że środowisko gazety wyborczej od lat oddelegowuje swoje psy we wszystkie rejony internetu o jakimkolwiek potencjale opiniotwórczym, więc jesteście też na sadolu. To prawdziwy rak dzisiejszych czasów. Co gorsze, sadol balansuje na granicy tego, co można bez problemu publikować w necie, a co nie. Gore stronki są na cenzurowanym przez ostatnie 10 lat i każdy to wie. Śmiem sądzić, że gdyby nie to, że możecie tu siać swoją propagandę, to ABW zdjęłoby sadola tak samo jak nczas, czy wolnemedianet albo zinfiltrowałoby w inny sposób tak, jak służby robią to z innymi popularnymi portalami.

Kosmici to mały problem w porównaniu do antyludzkich pasożytów twojego pokroju.

ha tfuu

parapsychol

2023-09-13, 16:19
rexo8 napisał/a:

Macie jakiś link do tego bo nie bardzo znajduje w gulugulu.



na interi byl link chyba do twitera czy cos podobnego.

NoYes

2023-09-13, 16:41
Tacy trochę przymuleni, trochę jak przecwe*ence pisowcy czy inne lpg

ArkSa napisał/a:

Jaka logika Widać, że masz problem z myśleniem. Sami komuniści nie zabili aż tyle osób, a sposób ich rządzenia. Duża część z tych osób zmarłą z głodu, a nie z tego, że ich zabili(oczywiście zbrodnie masowe to też duży procent całości). W przeciwieństwie do religii, gdzie fanatycy zabijają z takich pobudek bezpośrednio. Poza tym nie wiem czy wiesz, ale obecnie żyje ok. 20 razy więcej ludzi niż 1000lat temu. To tak, jakbyś porównywał obecnego dolara to jego odpowiednika 30 lat temu.
Teraz chrześcijanie są dużo bardziej normalni, ale w przeszłości nie byli. Problem z Islamem jest taki, że fanatycy obecnie robią to samo co krzyżowcy i inne zjeby fanatyczne tysiąc lat temu.


Przygłupie, on napisał w przeciągu 1000 lat , nie 1000 lat wstecz . Po drugie pośrednie wymordowanie tyłu milionów przez w imię sp***olonych wartości marksistowskich to jest usprawiedliwienie ,czerwona parowo ? Bo jak Ty będziesz komunizm wprowadzał i będziesz " dobrze" gospodarzył to ziści się ta Wasza czerwona utopia ?

mit2

2023-09-13, 16:42
ArkSa napisał/a:

Jaka logika Widać, że masz problem z myśleniem. Sami komuniści nie zabili aż tyle osób, a sposób ich rządzenia. Duża część z tych osób zmarłą z głodu, a nie z tego, że ich zabili(oczywiście zbrodnie masowe to też duży procent całości). W przeciwieństwie do religii, gdzie fanatycy zabijają z takich pobudek bezpośrednio.


U ciebie za to nie widać problemów z myśleniem. Jak cię k***a zamknę w klatce żebyś zdechł z głodu, to nie będę winny morderstwa, bo to nie ja bezpośrednio, tylko głód cię zabił? :lol:
I nie pie**ol, że komuniści nie zabijali i nie zabijają nadal bezpośrednio z powodów ideologicznych, bo to kłamstwo. Zdajesz sobie sprawę jaka rzesza ludzi została zamęczona w gułagach i innych katowniach? Do takich miejsc oprócz przestępców zsyłano właśnie wrogów ideologicznych.
Ja pie**olę, nie spodziewałem się że ktoś będzie usprawiedliwiał komusze karaluchy...

Cytat:

Poza tym nie wiem czy wiesz, ale obecnie żyje ok. 20 razy więcej ludzi niż 1000lat temu. To tak, jakbyś porównywał obecnego dolara to jego odpowiednika 30 lat temu.


No co ty nie powiesz? I co z tego wynika, jeśli porównamy 100 lat z kilku państw do 1000 lat z całej Europy, części Azji i połowy Afryki?

Cytat:

Teraz chrześcijanie są dużo bardziej normalni, ale w przeszłości nie byli. Problem z Islamem jest taki, że fanatycy obecnie robią to samo co krzyżowcy i inne zjeby fanatyczne tysiąc lat temu.


Ależ ja temu nie przeczę i w żadnym wypadku nie usprawiedliwiam patologii religijnych. Tylko, że ateiści po prostu wymordowali więcej ludzi.

smc

2023-09-13, 16:50
pie**ole


Jak jeszcze ufole przyjadą po zasiłek albo zabierać nam miejsca pracy to wypie**alam stąd na stałe.

Tylko gdzie...?

psotna_cipka

2023-09-13, 17:10
Subhuti napisał/a:

Co do powstania życia to bardzo proste. Na wiosnę trawa sama rośnie. Znaczy to tyle ze wystarczy aby warunki były odpowiednie i życie samo powstaje.



Prawda. A ziemia jest płaska. Sama widziałam w sklepie ogrodniczym, że worki z ziemią są płaskie.