18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Materiał własny czyli mój żółw w akcji !

Berghest • 2013-06-27, 16:48
Zacznijmy od tego że jest to żółw wodno-lądowy o imieniu "Tuptuś" dostałem go na urodziny 9 lat temu i do tej pory troszkę mi urósł :amused:
jego skorupa miała być wielkości mandarynki a jest większa od melona ehh niekompetencja "ekspertów" w wydawaniu zwierzątek aż razi w oczy, z resztą oceńcie sami co potrafi taki tuptuś zrobić ;p
"akcja" od 1:24 ale polecam oglądnąć całość



pachne

2013-06-27, 22:39
jak krokodyl jadl pieska, dali na harda... to chyba tez powinno tam sie znalezc, co nie?

Pszehuj

2013-06-27, 23:09
Żółwiu nie leć w ch*ja, oddaj żabe - rozj***ło mnie :D

MrZet

2013-06-27, 23:10
A może to woda zabiła żabę?

Zimny_browar

2013-06-27, 23:13
Nawet żaba wytrzymała dłużej niż Najman...

Stilolot

2013-06-27, 23:34
Nie no, za te soczyste k***a musi być browar!! To jest sadistic do ch**a, a nie tam jakieś byle co k***a...

Onyx1

2013-06-27, 23:48
asomdai napisał/a:

Nastepnym razem (bedzie nastepny raz, prawda?) nakrec kamera z filtrem polaryzacyjnym co zamiast ch*jowego odbicia nieba zobaczymy akcje pod woda :)



No patrz k***a jaki mądrala

skarpety_atlety

2013-06-27, 23:52
ja mam takie <proste> pytanie: na chui komu żółw? ani to ładne, ani pogłaskać, ani wyr*chać. Ino wpie**ala żabki i jebie śluzem i gównem... dziękuje dobranoc

danielbudyn

2013-06-27, 23:52
Ratilt napisał/a:

Żabkę trzymasz w rękawicy?
Ciota! :amused:



Ty byś sp*****ał żeby ci w oczka jeszcze nie napluła.

takija

2013-06-27, 23:59
skarpety_atlety napisał/a:

ja mam takie <proste> pytanie: na chui komu żółw? ani to ładne, ani pogłaskać, ani wyr*chać. Ino wpie**ala żabki i jebie śluzem i gównem... dziękuje dobranoc



oj tam oj tam....ładną popielniczkę można sobie wyhodować.

Berghest

2013-06-28, 00:37
Zimny_browar napisał/a:

Nawet żaba wytrzymała dłużej niż Najman...




hahhahah tak śmieszne bo prawdziwe :D

Messor

2013-06-28, 00:42
Zajebisty żółwik :D

LordJamaican

2013-06-28, 02:37
Wszyscy dopie**alają się do tej wody jak do nie wiem czego :D Każdy o zdrowych zmysłach posiadając takiego żółwia już nie 2-3 lata tylko 9-10 albo i więcej lat zaczyna go karmić czymś żywym..każdy tak ma :P
Akurat ten z filmu jest z gatunku czerwonolicych które pochodzą z bagien florydy i wbrew pozorom albo innaczej, w kontraście do szyściutkiej i filtrowanej wody waszych pieprzonych rybek co niektórzy posiadają, taka brudna "bagienna" woda dla tych stworzeń jest czymś o wiele lepszym :)
Żółwie te spokojnie można wpuszczać do przydomowych oczek wodnych czy małych stawów..w niedługim czasie od jaszczurek, po pijawki, jakieś inne gówna po ryby mniejszych rozmiarów..wszystko wyczyści :)
Żółwie te mając około 10 lat korpus mają od początku do końca mniej więcej koło 15cm..rosnął do 40cm w wieku około 50lat..u nas na wolności niestety nie przeżyje tyle bo mamy chłodniejsze warunki niż na florydzie :3

Jeśli chodzi o siłę ugryzienia, na własne oczy miałem okazję widzieć jak żółw którego miałem a bym wielkości dwóch dużych dłoni złapał zaskrońca i po prostu go rozerwał jak szmate. Listwy rogowe w ich gębach żółwiom służą nie tak do przegryzania jak do przytrzymywania ofiary jak ktoś chyba wcześniej wspomniał, jeśli chodzi o dzielenie ofiary na kawałki, do tego służą im pazury które w wieku paru lat mają w chuuuj duże..ja tam lubie gady:D

tak k***a, jestem ekspertem 8)

rejzer

2013-06-28, 09:58
Tuptuś szybko zapierdziela :krejzi:

~zsakuł

2013-06-28, 16:25
k***a. mógłbyś lektorem w tv zostać i komentować na żywo. Telewizję bym zaczął oglądać. k***a :amused: