18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Materiał własny czyli mój żółw w akcji !

Berghest • 2013-06-27, 16:48
Zacznijmy od tego że jest to żółw wodno-lądowy o imieniu "Tuptuś" dostałem go na urodziny 9 lat temu i do tej pory troszkę mi urósł :amused:
jego skorupa miała być wielkości mandarynki a jest większa od melona ehh niekompetencja "ekspertów" w wydawaniu zwierzątek aż razi w oczy, z resztą oceńcie sami co potrafi taki tuptuś zrobić ;p
"akcja" od 1:24 ale polecam oglądnąć całość



Berghest

2013-06-27, 20:28
defcon1 napisał/a:

k***a nie mogli ci psa kupić? Poważnie na ch*j dzieciakowi żółw? (bo mówisz że dostałeś 9 lat temu wiec pewnie byłeś w pierwszych klasach podstawówki) Tak to byś sobie z psiakiem pobiegał, powygłupiał się, przywiązałby się do ciebie i tak dalej, ogrzałby w zimie w łóżku etc. A taki żółw k***a? Da się z takim czymś w ogóle bawić? Przecież to jest powolne, ciężkie i ospałe sk***ysyństwo, twarde i zimne w dotyku. Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy takie coś trzymają, ech...




żółty mam pieska ale nie trzymam go pod kołdrą jak ty GDYŻ jest to pies typowo obronny rasy "doberman", słóży mi nie do wygłupiania się tylko do ochrony posesji przed tutejszymi łowcami nagród/(złomu).. futra to nie ma za wiele i nie ogrzeje a i powiem Ci że kupiłem przez neta takie coś co się zwie KOŁDRA (polecam, przydaje się) kup sobie a nie będziesz musiał nakrywać się psami na dobranoc :homer:
czerwony- rozmawiałem ostatnio z twoim ojcem wiesz.. to samo powiedział, przykro mi :c

cocaine.animals

2013-06-27, 20:30
k***a dorośnij. Nie wiem czy ludzie karmiący żywymi zwierzętami swoje paskudctwa typu węże/pająki czy inne gówno które powinno żyć w dżungli na Madagaskarze byli bici przez starego pasem w dzieciństwie, molestowani przez wujka czy to wynik innej traumy, ale widać że to daje takim debilom satysfakcję, tak jak temu tutaj, podnieta w głosie jakby pierwszy raz się spuścił, ja jebie...

truskawkowabuba

2013-06-27, 20:33
czerwonolicy? :amused: . jeeju, kochane zwierzęta. ja się zajmowałam żółwicą czerwonolicą w sali biologicznej w moim liceum. byłam jej chyba siódmą z kolei opiekunką, ale z tego co słyszałam od mojej nauczycielki biologii- najlepszą jaka jej się trafiła :jejeje: . po pierwsze dałam jej imię- stasia :amused: . i wybudowałam wyspę w akwarium, bo miała tylko jakiś kamień, na który nawet nie mogła się wspiąć i ciągle była w wodzie. myślałam, że kogoś za to zapie**olę. brałam ją na ferie i wakacje, zmieniłam jej dietę (mój inteligentny inaczej poprzednik karmił ją tylko kurczakiem), wykopywałam jej dżdżowniczki, ahh :amused: . niestety, moja kadencja się skończyła i stasię przejęła świeża krew z pierwszej klasy :-( . przynajmniej mogłam wyznaczyć następcę... tęsknię za stasiąą! :szloch: .

kosti7

2013-06-27, 20:35
Dobry pupil z tego Tuptusia ;) wrzuć kiedyś jeszcze pare filmów :)

Calatin

2013-06-27, 20:47
Taki jesteś cwany to skoro to ''gad'' to go wypie**ol do stawu a najlepiej zajeb od oprócz żarcia to on nic nie robi,w dodatku żre krajowe chronione gatunki które sam mu dajesz.

Gnidah

2013-06-27, 20:49
piwo za komentarz

Berghest

2013-06-27, 20:58
Calatin napisał/a:

Taki jesteś cwany to skoro to ''gad'' to go wypie**ol do stawu a najlepiej zajeb od oprócz żarcia to on nic nie robi,w dodatku żre krajowe chronione gatunki które sam mu dajesz.



wyjdź z kraju..

truskawkowabuba

2013-06-27, 21:10
Calatin napisał/a:

Taki jesteś cwany to skoro to ''gad'' to go wypie**ol do stawu a najlepiej zajeb od oprócz żarcia to on nic nie robi,w dodatku żre krajowe chronione gatunki które sam mu dajesz.



ejże, o co ten bulwers :wtf: . to nie jest "gad", tylko po prostu gad. i może nie chce go "wypie**olić do stawu", bo jest do niego przywiązany? takie dziwne? :wtf: . i skąd wiesz czy ta żabcia była akurat z gatunku objętego ochroną? takiś pewny na sto procent? :wtf: .

takija

2013-06-27, 21:12
W podstafufce opiekowałem sie takim stworem. Nie dość że to to szybkie jest to i silne. Jak zbił akwarium to z niego sp***alał po stoliku prosto przed siebie! Ogólnie fajne stworki ;)

a co do chronionych żab, rozumiem żę Ci tutejsi wielcy obrońcy ich praw codziennie ubolewają nad ilością zabitych na drodze. Tak sie składa że k***a mam obok domu staw....od ch*ja sie tam tego lęgnie! Mój kot czasem bawi sie żabą...co mam mu łapy za to upie**olić? Litości kurcze.....

Komentarz autora mnie rozwalił :D

Beziking

2013-06-27, 21:13
Mam trochę mniejszego i też nazywa się Tuptuś ;) Te bydlaki są bardzo silne muszę przyznać.

Orissa

2013-06-27, 21:36
Piwo za zmutowanego żółwia w kadzi z FEV

Calatin

2013-06-27, 21:57
truskawkowabuba napisał/a:



ejże, o co ten bulwers :wtf: . to nie jest "gad", tylko po prostu gad. i może nie chce go "wypie**olić do stawu", bo jest do niego przywiązany? takie dziwne? :wtf: . i skąd wiesz czy ta żabcia była akurat z gatunku objętego ochroną? takiś pewny na sto procent? :wtf: .



Jak wrócisz do szkoły to się dowiesz że wszystkie krajowe gady i płazy są pod ochroną.

takija

2013-06-27, 22:20
A może ta żaba uciekla z jego hodowli i tylko udawała żabe?!

khrystall

2013-06-27, 22:26
Ale nieśmiały, r*chałbym Tuptusia.

tomeq_10

2013-06-27, 22:36
Żaby, ropuchy, kumaki i inne rzekotki są w Polsce chronione!