18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masakra feministki w Gorzowie Wielkopolskim

Fuhrer • 2014-02-27, 16:17
Znany i kochany JKM masakruje :snajper2: feministkę w Gorzowie Wielkopolskim.


Niektóre kobiety nie umieją samoistnie myśleć :roll:

Sylarr

2014-02-27, 18:51
drunkhistory napisał/a:

Jaka z niej feministka, nie znacie chyba definicji feminizmu. A Ty Nattsjel sama jesteś ,,tempom" szmata, skoro masz taka postawę. Gdyby nie feministki, nie miałabyś wstępu na uczelnie wyższe, nie mogłabyś glosować, nawet byś nie umiała pisać. W sumie to nie umiesz...




xlmss

2014-02-27, 18:53
Bad luck brian nie zadał swojego pytania :(

xbandzior

2014-02-27, 18:53
Nattsjel napisał/a:

Powiem coś jako kobieta. Ta tempa szmata powinna wracać do kuchni i grzecznie dawać dupy mężowi. Siedzi taka w domu, w swojej pustej głowie obmyśla plan jak tu się porzucać ze swoimi wybitnymi myślami a w domu jest zupełnie inna. Jeśli nie ma czym myśleć, niech też nic nie mówi. Tyle w temacie.


tempa :shock: sama reprezentujesz sobą dno więc wracaj do kuchni :lol:

Inev

2014-02-27, 18:58
Byłem tam! I tak część rozmowy wycięta, a koleś ostatecznie pytanie zadał :mrgreen:
Ale masarkacja była niezła :lodowka:

Herman

2014-02-27, 19:14
Drodzy użytkownicy Sadistica! Jestem członkiem Sekcji Młodzieżowej KNP i chciałbym Was poinformować o rozpoczęciu zbiórki PODPISÓW POPARCIA dla KNP na wybory do Europarlamentu! Osoby chcące wesprzeć naszą sprawę mogą z łatwością odszukać lokale struktury partii i wesprzeć nas swoją parafką ;)

PS. To mój pierwszy komentarz na Sadolu, więc chciałbym pozdrowić mamusię :D

crystaldragon

2014-02-27, 19:24
Cytat:

Jaka z niej feministka, nie znacie chyba definicji feminizmu. A Ty Nattsjel sama jesteś ,,tempom" szmata, skoro masz taka postawę. Gdyby nie feministki, nie miałabyś wstępu na uczelnie wyższe, nie mogłabyś glosować, nawet byś nie umiała pisać. W sumie to nie umiesz...



Mylisz pojęcia, feminizm to był bardzo dobry ruch które wiele dobrego zrobił ale na przestrzeni XIX i XX. W dzisiejszych czasach jesteśmy świadkiem ewolucji tej ideologii którą nazywam feminazizmem, gdzie feminanazistki obsesyjnie starają się zrównać obie płcie a nawet przewyższyć mężczyzn. Ale kobiety i mężczyźni się od siebie różnią i nic tego nie zmieni kobieta nie nadaje się do pracy w budowlance bo jest słabsza fizycznie.
Facet jest bardziej uzdolniony matematycznie a kobieta posiada większe uzdolnienia abstrakcyjne. Różnimy się i różnić się będziemy. Kura może uważać się za świnie ale nigdy nią nie będzie z oczywistych różnic.
Przez to rozwalają społeczeństwa i ich role w imię swoich chorych idei. Jeśli doszły by do władzy to trannseksualizm, gender a w przyszłości nawet pedofilia byłaby na porządku dziennym.

Nattsjel

2014-02-27, 19:49
Masakra. Gdyby wypominać inne błędy jak niektórzy mnie ortograficzny musielibyśmy popie**alać z pałami i tłuc się po łbach. Najlepiej, wypomnieć coś tak małego, żeby mieć co napisać i zaistnieć. Skoro nie ma tu z kim wymienić poglądów to gimbaze zapraszam do spania bo po dobranocce a liceum/technikum do książek niedojeby bo matura się zbliża.

voidinfinity

2014-02-27, 19:53
Feminizm to ruch stworzony przez kobiety z wyższych grup społecznych, po to żeby mogły same być dysponentami majątku. Oczywiście o czym się nie mówi - w tamtych czasach na mężczyźnie spoczywał obowiązek utrzymania kobiety i dzieci...nawet w przypadku rozwodu :-P

Zresztą cały ruch feministyczny to tak naprawdę, nie walka o równouprawnienie a o przywileje kobiet, bo bynajmniej prawa które kobiety uzyskały nie anulowały automatycznie ich przywilejów.

Zresztą jest tak też do dziś :-P

Biedne feministki płaczą jak to na świecie kobiety są krzywdzone przez nierówności i niesprawiedliwości...no na przykład: że u kozojebców kobieta nie może bez zgody męża iść do pracy...ale jeżeliby poszła jak myślicie do kogo należą pieniądze wypracowane przez nią? Do niej. I tylko do niej. Nie ma żadnego obowiązku dzielenia się z mężem czy nawet dziećmi - bo to na mężu leży obowiązek utrzymania jej i dzieci.
Czyli jeżeli powiedzmy mąż zapie**ala na dwóch etatach żeby wyżywić ją i ich bachory, a piczon poszedłby do pracy - trzeba byłoby zatrudnić opiekunkę do dzieci (czyli następny etat). A jakby np. dziecko umarło z głodu? To facet pójdzie siedzieć.

Czaicie puste łby?

A w Chinach...dlaczego abortuje się żeńskie płody? Bo męski potomek ma OBOWIĄZEK utrzymywania swoich rodziców na starość, a córkę (o ile nie wyjdzie za mąż) utrzymują do końca życia rodzice.

Mógłbym tak jeszcze długo.

Aha.

Jak ktoś uważa, że kobiety nie miały przed otrzymaniem prawa wyborczego nic do powiedzenia to niech przypomni sobie prohibicję w USA, przepchniętą głównie przez zaangażowanie organizacji kobiecych - mimo że kobiety jako takie nie miały wtedy prawa wyborczego.

Zadanie na inteligencje - dlaczego kobiety popierały prohibicje? :-P

Każdy kto popiera feminizm - bez względu na płeć jest DEBILEM :-P
Jeżeli do tego ma męskie gonady - to należałoby go wykastrować, żeby się przypadkiem nie rozmnożył.

wajnona

2014-02-27, 19:59
Dzisiejsze feministki to dno i kawał mułu. A jak słyszę te pie**olenie, że feminazistki walczą "o prawa i równość kobiet" to mam ochotę zaśmiać się na głos. One od dawna walczą o wyższość nad mężczyznami, co jest ostatecznym dowodem na to, że mają we łbach nasrane. I nie, nie piszę tego dla kilku wirtualnych piwek i poklasku, bo naprawdę uważam, że to są chore istoty. Jak można chcieć - jako kobieta, z założenia delikatniejsza i słabsza fizycznie - harować tak samo ciężko jak mężczyzna w imię "równości", której nie ma i nigdy nie będzie, bo jest biologicznie i psychicznie niemożliwa? W dupie mam, że faceci zarabiają więcej. Przykład: facet i babka pracują na magazynie przy obsłudze widlaka. Facet w ciągu całego dnia więcej palet narzuci i wykona więcej kursów tym wózkiem niż kobieta mimo, że oboje pracują po 8 godzin. Z jakiej niby p*zdy mieliby zarobić tyle samo? Od setek lat było tak, że mężczyzna dbał o kobietę finansowo, kobieta odwdzięczała się ciepłym obiadem, posprzątanym domem i czymś miłym w łóżku, a jak chciała to w czasie wolnym rozwijała swoje pasje i zainteresowania, pogłębiała wiedzę sama dla siebie, czytała, malowała, itp. itd, nie rozumiem co takiego złego było w tym układzie. No i powiedzmy sobie szczerze, która feministka wygląda chociaż w 20% jak kobieta? :/

Babcia w kapciach

2014-02-27, 20:09
Widziałem to na własne oczy najlepsza godzina w moich życiu

wdiko

2014-02-27, 20:21
Bo prawda jest taka ze facet powoduje wypadki jak jest pijany, a baba nawet na trzeźwo jest zagrożeniem

woofer51

2014-02-27, 20:36
Dla Korwina zawsze piwko a ta tępa laska niech zacznie zarabiać na życie dupą - lepiej na tym wyjdzie....

piterek098

2014-02-27, 20:51
ale ch*joza a dzisiaj korwin jest u mnie ja pie**ole (właściwie to już był) a ja nic nie wiedziałem

Cenzorek

2014-02-27, 21:38
Nie ma drugiego polityka, który zdobyłby tyle piw na sadisticu... chyba tylko jakby się wy*ebał :)