18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masakra feministki w Gorzowie Wielkopolskim

Fuhrer • 2014-02-27, 16:17
Znany i kochany JKM masakruje :snajper2: feministkę w Gorzowie Wielkopolskim.


Niektóre kobiety nie umieją samoistnie myśleć :roll:

kr...........wa

2014-02-27, 17:49
dziś idę na spotkanie z JKM. Mam nadzieję, że będą podobne jajca :D

Sylarr

2014-02-27, 18:02
abrams90 napisał/a:

co nie zmienia faktu, że wegetarianie to p*zdy, a te p*zdy popierające feministki to faceci bez własnego zdania



Jesteś wegetarianinem? Nie masz własnego zdania!

ulifont

2014-02-27, 18:05
krnąbrna.parówa
ja mam nadzieje, że go ktoś kopnie w jajca. k***a jak mnie ta pierdoła drażni, a ostatnio wciska się gdzie tylko może, męczący starzec.Niech się córką zainteresuje, a nie walczy z feministkami. Przecież on nigdy nikogo jeszcze nie zmasakrował, te wasze masakry to wyłącznie urojenia. Jakbym był za palikotem,millerem czy innym frajerem to po każdej debacie bym mówił, że była masakra (choć tym dwóm akurat razem z kaczorem nie brak od czasu do czasu ciętych ripost)

grzesiek92ster

2014-02-27, 18:11
Można obejrzeć gdzieś całą konferencję ?

abrams90

2014-02-27, 18:12
@Syllar
Nie zrozumiałeś zdania złożonego, czego to teraz was uczą w tych szkołach?

wolfu

2014-02-27, 18:12
4:07 - co to?

sidian

2014-02-27, 18:22
Nie no, w sumie spoko, tylko akurat co do bezpieczeństwa na drogach, to Korwin pie**oli jak potłuczony. Ciekawe, skąd bierze info, że mężczyznom płaci się lepiej niż kobietom w branży zawodowych kierowców. Sprawdziłem dostępne statystyki i nie widzę tej zależności. Po drugie jak Korwin tak lubi szybkie samochody, to niech sobie szybko jeździ po lotnisku albo niemieckich autostradach. ch*j mnie interesuje, że ktoś, kto lubi jeździć szybko, rozpieprzy się na latarni. Bardziej mnie obchodzi los tych, którzy nie bardzo chcieli jechać szybko, a których Speedy Gonzales zabrał ze sobą dach*jąc pod prąd dwanaście razy. Wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innych.

Szolder

2014-02-27, 18:23
podobno ten koleś nadal ma pytanie

Bo3MamPoZiom

2014-02-27, 18:29
Nattsjel napisał/a:



Powiem coś jako kobieta. Ta tempa szmata powinna wracać do kuchni i grzecznie dawać dupy mężowi. Siedzi taka w domu, w swojej pustej głowie obmyśla plan jak tu się porzucać ze swoimi wybitnymi myślami a w domu jest zupełnie inna. Jeśli nie ma czym myśleć, niech też nic nie mówi. Tyle w temacie.



pakozi napisał/a:



Wyjdziesz za mnie?



Ale wcześniej pokaż cycki :cycki: :mrgreen:

drunkhistory

2014-02-27, 18:40
Jaka z niej feministka, nie znacie chyba definicji feminizmu. A Ty Nattsjel sama jesteś ,,tempom" szmata, skoro masz taka postawę. Gdyby nie feministki, nie miałabyś wstępu na uczelnie wyższe, nie mogłabyś glosować, nawet byś nie umiała pisać. W sumie to nie umiesz...

Legwan220

2014-02-27, 18:43
Ładna, szkoda że feministka

workur

2014-02-27, 18:43
No i co z tego że mądrze gada. Jego "fani" tworząc idiotyczne strony czy memy z Panem Januszem (duża część jest tworzona przez osoby z nim sympatyzujące) kreują mu wizerunek klauna a nie prawdziwego polityka.

mat88

2014-02-27, 18:49
workur napisał/a:

No i co z tego że mądrze gada. Jego "fani" tworząc idiotyczne strony czy memy z Panem Januszem (duża część jest tworzona przez osoby z nim sympatyzujące) kreują mu wizerunek klauna a nie prawdziwego polityka.



Bo nim jest.

jesc

2014-02-27, 18:51
on jest dobry, inteligentny i zgadzam sie z nim w wielu kwestiach. niestety jest tez przyj***ny i zawsze musi dodawac do wypowiedzi jakies bzdury, ktorymi wszystko zjebie, i przez to go nigdy nie wybiorą i w polsce zawsze będzie zj***nie :facepalm: a ta kobieta to nie feministka, tylko pieniaczka