18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpy w autobusie

MCL • 2010-12-17, 18:45
Pokrótce: biała kobieta w ciąży poprosiła czarną, eee, "kobietę" o ustąpienie miejsca w autobusie. Efekt widoczny na filmiku.


Najbardziej zasługuje na pochwałę stoicki spokój jej chłopaka. Jako że akcja dzieję się najprawdopodobniej w USA ja na jego miejscu nie wytrzymałbym i prawdopodobnie skorzystał z prawa przyznanego przez konstytucję do posiadania broni i użycia jej w obronie własnej. :snajper2:
Akcja właściwa koło 1 minuty.

Vangee

2010-12-17, 18:52
Wyrok: śmierć przez zrzucenie z klifu. Bo aż szkoda kul na tak poj***nych kretynów... Tacy nie powinni żyć i nie ważne jaki mają kolor skóry.

nsa

2010-12-17, 19:11
Five teenage girls are charged in an attack on a pregnant girl and her boyfriend on a crowded Metro bus.

The King County Sheriff says the trouble started when one of the girls grabbed an MP3 player from the pregnant 17-year-old, Jessica M. Redmon-Beckstead and her boyfriend, Jason Decoste. The young couple objected and was attacked.

Sheriff Sue Rahr says the violence was captured on Metro's security video. "I was shocked. I was shocked at how vicious it was and how unprovoked it was."

The teen suffered a cut above her left eye and needed six stitches. Her boyfriend was bruised. Three of the attackers were captured within half-an-hour, the other two within days.

Passengers on the bus yelled for the driver to stop, but the pregnant girl's father is upset that nobody on board called 911.

lepcio

2010-12-17, 19:23
Nie wiem, jak wy ale mi się wydaje, że jedna z nich zabrała dziewczynie(chłopak słuchał razem z nią) ipoda. No ale cóż. 0:38 prawy dolny róg. Wyrywa odłączając słuchawki.

MCL

2010-12-17, 19:37
lepcio napisał/a:

Nie wiem, jak wy ale mi się wydaje, że jedna z nich zabrała dziewczynie(chłopak słuchał razem z nią) ipoda. No ale cóż. 0:38 prawy dolny róg. Wyrywa odłączając słuchawki.



Bo to małpy sa. Jak dotąd byłem umiarkowanym rasistą i wszystkie sadisticowe filmik dotyczące tych podludzi traktowałem jako pojedyńcze przypadki, tak teraz uważam, że jest to po prostu rasa skażona :hitler:

ma...........er

2010-12-17, 19:48
pie**olone małpiszony wystrzelałbym z kapiszonów

h4ze

2010-12-17, 19:52
Führer dziś zrobiłby z nich czarne mydło :-)

Pablodeath

2010-12-17, 20:07
eksterminacja :) szkoda że to nie Texas 8-)

bambaleon

2010-12-17, 20:15
lepcio napisał/a:

Nie wiem, jak wy ale mi się wydaje, że jedna z nich zabrała dziewczynie(chłopak słuchał razem z nią) ipoda. No ale cóż. 0:38 prawy dolny róg. Wyrywa odłączając słuchawki.



Poprostu czarna malpa myslala, ze to byl banan i dlatego tak jej wyrwala.

Mr. Hans

2010-12-17, 20:17
Niech oni sp***alają do Afryki tam gdzie ich miejsce!

Adamex

2010-12-17, 20:18
Utylizować trzeba te pie**olone k***y !

AdmirałFloty

2010-12-17, 20:19
Po mimo że nie wolno...(*nie przystoi mężczyźnie...) tak bym wpie**olił tym małpom że by się obsrały po plecach... Zaraz będą się odzywać obrońcy praw zwierząt że niby damski bokser... Patrzcie jakie buty dostaje ten gość... Moim zdaniem? Nie zareagował bo miał zawiasy albo był ciota... dziękuje dobranoc.

pawel5555

2010-12-17, 20:20
a ten czarny sk***iel w lewym roku ekranu, w szarej bluzie, siedzi jak ta p*zda i patrzy się w ziemię. No ja bym k***a zaj***ł, najpierw te czarne k***y za rzucanie się a potem tego sk***iałego do końca murzyn, za to że jest czarny i jest p*zdą. Wiem że oba przymiotniki znaczą to samo, ale tłukłbym podwójnie, dla zasady.

darklich

2010-12-17, 20:21
kazdej z tych czarnych kurew zaj***lbym kraweznikowe stapniecie a'la american history x