18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpy w autobusie

MCL • 2010-12-17, 18:45
Pokrótce: biała kobieta w ciąży poprosiła czarną, eee, "kobietę" o ustąpienie miejsca w autobusie. Efekt widoczny na filmiku.


Najbardziej zasługuje na pochwałę stoicki spokój jej chłopaka. Jako że akcja dzieję się najprawdopodobniej w USA ja na jego miejscu nie wytrzymałbym i prawdopodobnie skorzystał z prawa przyznanego przez konstytucję do posiadania broni i użycia jej w obronie własnej. :snajper2:
Akcja właściwa koło 1 minuty.

The Butcher

2010-12-17, 20:22
W zoo powinny być klatki...

cosinus

2010-12-17, 20:24
czarne pie**olone małpy, zapakować znów w siatke i wysłać do afryki, może tam by sie odnalazły w rdzennych warunkach

NoNeedForIntroductions

2010-12-17, 20:25
A jakież łapy i nogi ta dzika swołocz ma wygimnastykowane, od bujania się na lianach!
Mam nadzieję, że poniosły odpowiednie konsekwencje za swój małpi rozum.

eL_AdameK

2010-12-17, 20:28
Co to za podpis do filmu, mija się z treścią, z jednym się zgodzę, j***ne czarne małpy, a koleś miał przej***ne coby nie zrobił to by miał przejebene. piwo daję

Ad...........ol

2010-12-17, 20:36
Dawno dawno temu co mądrzejsze i ambitniejsze małpy poszły sobie na północ i wyewoluowały, te co zostały już niezbyt się zmienily, poczekajmy może za jakieś 50 tys lat się ucywilizują.

Achajka

2010-12-17, 20:39
nsa napisał/a:

one of the girls grabbed an MP3 player from the pregnant 17-year-old, Jessica M.



2 komenty niżej:
Cytat:

Nie wiem, jak wy ale mi się wydaje, że jedna z nich zabrała dziewczynie(chłopak słuchał razem z nią) ipoda.



Bo po co czytać poprzednie komentarze, na pewno nikt nie jest taki super bystry, żeby zauważyć i napisać to samo... ; )

krayesiak

2010-12-17, 20:42
@up miałem właśnie napisać dokładnie to samo :)

~LegendarnyZiom

2010-12-17, 20:46
Oj tak wszyscy wy bojownicy kosmosu zrobilibyście tam w tym autobusie porządek, rozj***li wszystkich czarnych, kierowce też o ile byłby murzynem. Curb stepem z AH X, kopem wpie**ol oraz z półobrotu pięścią w ryj. Po czym w zębach zanieślibyście ich na komisariat najbliżej jednostki policji i dopilnowali by deportowali ich na czarny ląd. Widać ze bydło ciota i ch*j, ale ogarnijcie się gimbuski, bo takie internetowe pie**olenie jest po prostu żałosne. Każdy z was nasrałby w pory w takiej sytuacji aż by wam opadły na dół jak Titanic. Mimo, że to były tylko samice małp ;-) .

als3n

2010-12-17, 20:48
Nie mam pojecia dla czego autor napisał na asfalt malpy.. malpa wie gdzie jest jej miejsce chyba ze ktos ja zlapie w siatke do zoo tak samo jest z asfaltem zostali zlapani i do ameryki i robia glupoty..

listonosz39

2010-12-17, 20:48
na plantacje j***ne małpy

Kokolino

2010-12-17, 20:52
To to safari! Jakbym miał wizę do United State of Assholes to bym sobie na polowanko poleciał.

Mad_Trucker

2010-12-17, 20:58
E! Kto małpy do autobusu wpuścił? To nie higieniczne!

mtl

2010-12-17, 21:00
Adrianol napisał/a:

Dawno dawno temu co mądrzejsze i ambitniejsze małpy poszły sobie na północ i wyewoluowały, te co zostały już niezbyt się zmienily, poczekajmy może za jakieś 50 tys lat się ucywilizują.


Jak małpy się ucywilizują i odkryją koło to człowiek już dawno podbije kosmos.

Co do filmu to zew natury z dziczy się odezwał i małpka zawisła w poszukiwaniu bananów na rurze do trzymania się ucywilizowanych.

Brak tu k***a tylko KKK :/

xxxGRAMxxx

2010-12-17, 21:00
Hasanie po lianach nawet w miejskiej metropoli nie sprawia tej czarnej szmacie problemu :/. Dziwi niekiedy patologia murzynow . White Power xD

papryka244

2010-12-17, 21:02
Minigun i rozpie**olić cały czarny tył tego metra.