18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpy w autobusie

MCL • 2010-12-17, 18:45
Pokrótce: biała kobieta w ciąży poprosiła czarną, eee, "kobietę" o ustąpienie miejsca w autobusie. Efekt widoczny na filmiku.


Najbardziej zasługuje na pochwałę stoicki spokój jej chłopaka. Jako że akcja dzieję się najprawdopodobniej w USA ja na jego miejscu nie wytrzymałbym i prawdopodobnie skorzystał z prawa przyznanego przez konstytucję do posiadania broni i użycia jej w obronie własnej. :snajper2:
Akcja właściwa koło 1 minuty.

garłacz

2010-12-17, 21:10
Bądź tu tolerancyjny. Nie da się, no k***a po prostu się nie da.

atr

2010-12-17, 21:10
ale mi k***a ciśnienie skoczyło.
napie**alałbym po tych tępych ryjach czym popadnie

dudu939

2010-12-17, 21:14
to małpy moga jezdzic autobusami, i to w dodatku moga siedziec??!?! nie noo kurrwa wujek adolf grobie breakdance'a pewnie napie**ala, k***a takie rzeczy...

Necromantic

2010-12-17, 21:21
Do pieca z czarnymi k***ami.
Takie to nawet na kule w łeb nie zasługą. :kkkpotrzask:

LupusPL

2010-12-17, 21:25
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale jedna ze źle-oświetlonych osób w momencie gdy tylko biała dziewczyna wstaje natychmiast zajmuje jej miejsce. Jeż za samo to należy się ostrzegawcze pół magazynka w środek płaskiego nosa. Hamerykanie sami są sobie winni za to co stało się w ich kraju. Zwrócenie uwagi komuś o ciemniejszej karnacji jest traktowane jako rasizm. To samo dzieje się w całej zachodniej Europie. Starajmy się o tym pamiętać. Osobiście nie popieram ruchów narodowościowych, zwłaszcza tych zgolonych na łyso z arafatkami zakrywającymi twarz... Ale... No właśnie... :-/

elLosiu

2010-12-17, 21:33
jak mawiał mój ś.p. dziadek:
"Dobry murzyn to martwy murzyn i 6 metrów pod ziemią"

ThePisul

2010-12-17, 21:37
Nie można wszystkich czarnych wrzucać do jednego worka, ale jak widzę te dzikie k***y to aż mnie krew zalewa. Przepie**olić maczetą przez łeb takiej małpie to za mało. W sumie śmiałem się z kawałów o czarnych, ale to nie było nic na poważnie, jak teraz widzę jak się te szajbusy zachowują to mnie krew zalewa i ch*j strzela.

tranzystor

2010-12-17, 21:43
W przypadku murzynów można generalizować. Wskaż przynajmniej jednego czarnego naukowca, który zrobił coś dla cywilizacji! Oni tylko się potrafią opie**alać, napie**alać i generować głupie pomysły...

maciasb

2010-12-17, 21:44
Podbijamy pasek nienawiści do czarnych! Pytam się: KTO DA k***A WIĘCEJ?!

Ad...........ol

2010-12-17, 22:00
Cytat:

Jak małpy się ucywilizują i odkryją koło to człowiek już dawno podbije kosmos.


Niekoniecznie jak patrze na białych hamerykanów to mam wrażenie że ta ewolucja się zatrzymała.

Piterro

2010-12-17, 22:28
Jak zbierały te małpy bawełne to był spokój , teraz popuściło się łańcucha , i już szaleją ... ; /

sailent7

2010-12-17, 22:38
Ja pie**ole na miejscu tego typa bym im tak wyj***ł że to ch*j.

Skrzatos

2010-12-17, 22:39
k***a nie dość, że zaj***ła MP3 to jeszcze chciała jej naj***ć za to, że chce ją spowrotem i nie dała jej usiąść, i btw spokój tego chłopaka jest AMAZING ja pie**ole ja bym nie wytrzymał jak by taki j***ny murzyński fiut zaczął mnie kopać mimo, że jest to kobieta a sory małpi osobnik płci żeńskiej, to zaczął bym napie**alać.

firer

2010-12-17, 22:49
k***a, nie wiem jak wy ale oglądając taki filmik jestem szczęśliwy, że mieszkam w Polsce. Niech żyje Europa Centralna i Wschodnia! Pozdrowienia dla naszych braci Słowian!

słomcia

2010-12-17, 22:51
jak ja kocham mój kraj w tym momencie