18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpy w autobusie

MCL • 2010-12-17, 18:45
Pokrótce: biała kobieta w ciąży poprosiła czarną, eee, "kobietę" o ustąpienie miejsca w autobusie. Efekt widoczny na filmiku.


Najbardziej zasługuje na pochwałę stoicki spokój jej chłopaka. Jako że akcja dzieję się najprawdopodobniej w USA ja na jego miejscu nie wytrzymałbym i prawdopodobnie skorzystał z prawa przyznanego przez konstytucję do posiadania broni i użycia jej w obronie własnej. :snajper2:
Akcja właściwa koło 1 minuty.

Br...........16

2010-12-17, 22:58
Gdzie sie podzialy piekne czasy jak czarni mieli wydzielona strefe z tylu z bydlem?

Mydło nazywało by sie Czarna Małpa

Dymekx

2010-12-17, 23:03
Ja osądzam ludzi jako jednostki (i nie jestem rasista).... Te czarne p*** powinny dostać łomot i zostać wysłane na badanie psychiatryczne. Perfidna kradzież jeszcze czarnulki się prują.

Ra...........og

2010-12-17, 23:04
Starczy już waszych wywodów na temat wyższej rasy... jeszcze jeden taki post i zamykam topic ;)

rickoo69

2010-12-17, 23:12
Ja bym te babsztyle nauczył pływać w betonowych bucikach...
Ewentualnie coś z średniowiecznych tortur...
Ale to tylko moje spostrzeżenie :D

MPP_buzQa

2010-12-17, 23:22
j***ne bambusy zachowuję się ja turki w niemczech myślą że są panami świata! wiesz skąd czarni przyjechali do ameryki ? przywieźli ich handlarze niewolników....i ci wszyscy nieudacznicy pojechali do ameryki.pozenili sie porobili dzieci ale co stego jesli ich serca pompują krew człowieka który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę

ErwiN

2010-12-17, 23:25
Czarne suki zaj***ne. Nie dosc ze tyle ich jest to jeszcze wykorzystuja to ze chlopak dziewczyny nie uderzy. By najmniej w tym przypadku. Ja na jego miejscu porozpie**alal bym im glowy zrzucil na ziemie, przydepnal butem i spokojnie usiadl jakby nigdy nic -.-

sickcat

2010-12-17, 23:37
Nie obrażajcie biednych zwierząt. Małpy są o wiele mądrzejsze!

un...........er

2010-12-17, 23:45
Nie chce nikogo bronić, ale na tyle murzynów zawsze znajdą sie mniej udomowieni. Z ludźmi jest tak samo, też dużo takich filmików by sie znalazło.
Podsumowując murzyni są tylko troche gorsi.