18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mało znaczący ale bardzo wkurwiający fakt

Mi...........an • 2012-07-21, 18:42
Zachowanie policji pod Kraśnikiem.

kurabezkosci

2012-07-21, 18:45
musze Ciebie rozczarowac.... z psami nie wygrasz

noe82

2012-07-21, 18:48
a pozniej sie tłumaczą że na interwencje jadą, to gdzie są koguty.
państwo bezprawia.

mesiash

2012-07-21, 18:57
Pan filmujący rozumiem nie łamie przepisów, skoro mówi że musi się do nich stosować? Nie ma co, silna logika

Mi...........an

2012-07-21, 19:13
Pan filmujący na ogół stara się nie łamać przepisów.

Siemek

2012-07-21, 19:20
A tam pie**olenie... Lepiej jak jadą 80 km/h na bezludziu niż 50km/h i tamują ruch ;)

takija

2012-07-21, 19:29
Stary nie ma co sie burzyć ;) Mi dziś policja wymusiła pierwszeństwo wykonując lewoskręt. Spojrzeli i odjechali....

kocur

2012-07-21, 19:41
Milicja Policja jeden ch*j ;)

synmackazklanu

2012-07-21, 19:47
ostatnio jechałem sobie kulturalnie przez moją niewielką mieścinę, pasy wszystko zapięte, nie przekraczam dozwolonej prędkości-tempo zwiadowcze, patrze jedzie jakis cyklop bez oka znaczy się miał spaloną żaróweczkę to mu mrygnąłem z daleka okazało się, że to policja zatrzymali mnie do kontroli, rentgen zrobili przyczepili się itd, to im mówię, że jeżdzą bez żarówki i jak to tak to się dowiedziałem żebym się nie interesował bo kociej mordy dostane. tak poza tym wszytskim prawda jest taka, że na prewencje i drogówke idą największe cioty i debile, które nie mają szans na porządne studia itd, dostają pałe i gloka i im się za dużo wydaje ale państwo mamy głupie coraz bardziej policyjne więc jedynym kryterium dostania się na policjanta jest iq nie większe jak 70 żeby taki głupek dobrze wykonywał proste i zrozumiałe polecenia i się za dużo nie domyślał i kombinował.

jakubkrk

2012-07-21, 20:45
do up to prawda kiedyś miałem robiony test iq razem z policją policjantami psami znaczy się, ich średnia wynosiła 75 więc raczej byli niezbyt ogarnięci.

hi...........be

2012-07-21, 21:27
Od małego chciałem zostać bandytą,więc zapisałem się do policji:) Teraz ja jestem sprite a wszyscy inni są pragnieniem ;]

Manian

2012-07-21, 21:29
pierdzytni napisał/a:

Policja to K**wa, którą należy tępić jak najgorszą zarazę. Drugie największe sk*******two w tym kraju zaraz po "rzetelnych" mediach. Tyle powiem. Anarchia lekiem na chore urzędnicze patologie.


hahaha. dziecko drogie ile ty masz lat k***a. w pierwszej kolejności to ty powinieneś kulkę w tył łepetyny tej swojej tępej wyłapać

pi...........ni

2012-07-21, 21:31
lat mam 22. Czytać nie potrafisz? Pewnie pałkarzem jesteś... To widzimy się jutro rano.

Ranger

2012-07-21, 21:51
Cytat:

a pozniej sie tłumaczą że na interwencje jadą, to gdzie są koguty.



Co ty pie**olisz ? Policja może używać ''kogutów'' tylko w sytuacjach nadzwyczajnych. Żaden radiowóz np. nie przyjedzie ci do awantury domowej czy młodzieży pijącej alkohol na sygnale. A prędkość to już inna sprawa, radiowóz jest pojazdem tzw. ''uprzywilejowanym'' więc się odjebcie od radiowozów i pilnujcie żebyście sami jeździli zgodnie z przepisami to zapie**alający radiowóz nikomu krzywdy nie zrobi.

Cytat:

tak poza tym wszytskim prawda jest taka, że na prewencje i drogówke idą największe cioty i debile,



Widzę, że kolejny co ma gówniane pojęcie o pracy w policji, ale czuje się ekspertem. Nawet gdyby tak było to ciebie by nawet do prewencji nie przyjęli :)
A prawda jest taka, że praca w prewencji to jest epizod w karierze każdego policjanta. Zaraz po szkoleniu masz obowiązek odsłużyć 2 lata w prewencji. Niektórzy później tam zostają, a inni składają podania o przyjęcie do innej komórki.

mucia

2012-07-21, 21:55
pierdzytni napisał/a:

lat mam 22. Czytać nie potrafisz? Pewnie pałkarzem jesteś... To widzimy się jutro rano.


stary a głupi :idzwch*j: