18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mało znaczący ale bardzo wkurwiający fakt

Mi...........an • 2012-07-21, 18:42
Zachowanie policji pod Kraśnikiem.

Kotierez

2012-07-22, 01:08
@Leothyr i Ranger co wy tak mi jedziecie pod gimbusów
Powiem wam ze mam 27 lat i w porownaniu do was nawet nie przechodzilem przez gimnazjum, a skoro mowicie ze tak pierole glupoty po podaj mi jakis paragraf cioto jedna z druga.

masz opis pojazdu uprzywilejowanego

Pojazdy uprzywilejowane wysyłają odpowiednie sygnały:

świetlne sygnały przerywane (błyskowe) ustalonego koloru (zazwyczaj niebieskiego lub czerwonego), w Polsce obowiązkowo koloru niebieskiego - czerwony w zasadzie przeznaczony jest tylko do jazdy w kolumnie.
dźwiękowe sygnały o zmiennym tonie.

Gdybyscie jeszcze nie załapali brak sygnałow znaczy ze pojazd nie jest uprzywilejowany i ma k***a jechac dozwolona predkosc, bo jak jakis dzieciak wyskoczy pod kola to nie bedzie zmiluj bo komus chalupe opie**alaja w co zreszta i tak nie uwierze....

Wiec panowie jak juz z łaski swojej przestaniecie pierolic farmazony i grzebac w necie to zapraszam na ulice, przypilnujcie chodnikow wlepcie pare mandatow za przejscie w nieodpowiednim miejscu i picie piwka moze sie do czegos przydacie...

Szczepan45

2012-07-22, 01:11
Cytat:

A z drugiej strony nie każdy policjant może sobie tak powiedzieć. Bo jakbyś z powyższym filmikiem poszedł na komendę i by się okazało, że nie było żadnej interwencji tylko zapie**alają ''bo tak'' to policjanci by za to odpowiedzieli.


Taaa, już widzę jak by za to odpowiedzieli.
Cytat:

radiowóz jadący na interwencję jest pojazdem uprzywilejowanym. Nie może co prawda ignorować takich przepisów ruchu drogowego jak światla czy znaki, ale może przekroczyć prędkość i wyprzedzać w miejscach niedozwolonych.


Jeżeli jedzie bez sygnału to może i masz rację, ale jeżeli jedzie na sygnale to może na czerwonym przejeżdżać, wjeżdżać pod prąd w jednokierunkową(bo po co ma jechać na około jak może szybko pod prąd i szybko być na miejscu, tylko oczywiście nie zapie**ala pod prąd tą jednokierunkową.

Ranger

2012-07-22, 01:16
Bardzo fajnie, że podałeś opis pojazdu uprzywilejowanego. Szkoda tylko, że jak ostatni ku*as pominąłeś to, co najważniejsze, a mianowicie:
Pojazd uprzywilejowany w ruchu drogowym jest uczestnikiem ruchu o specjalnych uprawnieniach, oznaczonym w specjalny sposób dla odróżnienia od zwykłych pojazdów.

Tak więc karetka, straż pożarna czy policja są pojazdami uprzywilejowanymi CAŁY CZAS. Jednakże nie mogą ignorować przepisów ruchu drogowego, jeśli nie mają włączonego sygnału dźwiękowego. Z WYJĄTKIEM takich sytuacji, jak opisałem w poprzednim poście. Karetka, która jedzie na wezwanie, a nie ma sygnału dźwiękowego również może poruszać się szybciej i wyprzedzać w miejscach niedozwolonych. Tak samo policja jadąca na interwencję.
A jak nie dotarło to zamknij już ryj i się udław własnym jadem, bo męczący jesteś.
Fajnie, że ciulasz z wiekiem i udajesz dorosłego, ale niestety - gimbusa zawsze poznasz.

Cytat:

Taaa, już widzę jak by za to odpowiedzieli.


No tak, bo wydział wewnętrzny to też tylko na dupie siedzi i pała bezgraniczną miłością do swoich kolegów po fachu... Im płacą za udupianie policjantów, szkoda że nie każdy o tym wie :)

Kotierez

2012-07-22, 01:20
Tępa pało

Przestań pie**olic i podaj paragraf, bo jak na razie sam sobie zaprzeczasz

Ranger

2012-07-22, 01:23
Dziwne, że ty nie potrzebowałeś paragrafów by wystosować swoje gimbusiarskie pie**olenie, a teraz nagle paragrafów ci się zachciało.

Tępy ch*j.

Mam nadzieję, że jak kiedyś ci będą gwałcić dziewczynę i zadzwonisz do tej jakże znienawidzonej instytucji to trafisz na takiego służbistę, co stwierdzi że nie będzie niepotrzebnie wykorzystywał swojego autorytetu i przed interwencją jeszcze zajadą do McDonalda :)

Kotierez

2012-07-22, 01:26
Mało ci ze napisałem charakterystyke pojazdu uprzywilejowanego???

Jak mam ci debilu napisac paragraf na cos czego nei ma???

Ty twierdzisz ze jest inaczej wiec pokaz ze masz jaja albo zamilknij na wieki

Ranger

2012-07-22, 01:27
Cytat:

Mało ci ze napisałem charakterystyke pojazdu uprzywilejowanego???



Nie napisałeś żadnej charakterystyki. Z tej charakterystyki wyciąłeś tylko to, co było dla ciebie wygodne, a na jej dopełnienie żądasz paragrafu, bo i tak wiesz, że nie masz racji :)

Cytat:

Ty twierdzisz ze jest inaczej wiec pokaz ze masz jaja albo zamilknij na wieki



Jaja to ja pokazuję tylko twojej starej.

Kotierez

2012-07-22, 01:43
Ranger ale jestes tepy typowy pan policjant dobrze ze nie ma mnie obok bo bym dostał pałą za niesubordynacje.

Suka jak kazdy inny pojazd musi stosować sie do kodeksu drogowego


skoto sie nie znasz to ja ci podpowiem

Art 53 Kodeksu o ruchu drogowym

poucz sie bo moze ci sie przydac

jak ja k***a nei trawie takich glupisz sk***ysynów rzucajacych sie na wszystkie strony jaki to niby nie jest zajebisty i wszystko wiedziacy

Przez ciebie musiem troche pogrzebac ale znalazlem wiec nie pie**olcie mi tu o prawie pseudofachowcy

Mi...........an

2012-07-22, 01:49
Ja pie**olę. Nakręciłem filmik po drodze do domu, wrzuciłem bo mnie wk***ia jak nas traktuje policja czasami a ci sie będą przez komentarze spuszczać jeden na drugiego, ludzie co jest z wami nie tak?

Kotierez

2012-07-22, 01:56
Misiekman napisał/a:

Ja pie**olę. Nakręciłem filmik po drodze do domu, wrzuciłem bo mnie wk***ia jak nas traktuje policja czasami a ci sie będą przez komentarze spuszczać jeden na drugiego, ludzie co jest z wami nie tak?



No prykro mi stary ale strasznie mnie denerwuje jak taka szuja wmawia mi ze nic i tak mu nie mozna zrobic bo jest swieta krowa na drodze a na koniec chce mi wcisnac ze jeszcze na dodatek ma do tego prawo, no krew mnie zalewa.
Ciebie raczej też inaczej nie byłoby filmiku....

Ranger

2012-07-22, 02:06
Cytat:


skoto sie nie znasz to ja ci podpowiem

Art 53 Kodeksu o ruchu drogowym

poucz sie bo moze ci sie przydac



No i widzisz, jaki jesteś pie**olnięty ? Podałeś artykuł, który traktuje o pojazdach uprzywilejowanych Z WŁĄCZONYM SYGNAŁEM ŚWIETLNYM I BŁYSKOWYM. No ja pie**olę, i jeszcze się matoł kłóci...

Cytat:

Przez ciebie musiem troche pogrzebac ale znalazlem wiec nie pie**olcie mi tu o prawie pseudofachowcy


W dupie se pogrzeb. Może ci to lepiej wyjdzie.

Cytat:

ludzie co jest z wami nie tak?


A co z tobą jest nie tak ? Pisałem wielokrotnie - jak można się wk***iać o takie coś skoro nie masz pojęcia o tym, czy czasem ten radiowóz nie jechał do interwencji. Trza było jechać za nimi, nagrać jak się wpie**alają do sklepu z pączkami i iść do wydziału wewnętrznego(każda komenda wojewódzka taki ma) i donieść, jak to panowie policjanci łamią prawo.

adams_123

2012-07-22, 04:21
legalna mafia i tyle... ten filmik to i tak ch*j przy tym co oni robią

takija

2012-07-22, 12:28
Zawsze bawią mnie kłótnie osoby która gówno wie (albo wie z googli) z osobą która faktycznie siedzi i ma wiedzę w poruszanym temacie ;) To takie...żałosne ;)

manieeek

2012-07-22, 12:44
Mieszkam w tych okolicach i stwierdzam, że te jebusy tutaj są wyjątkowo złośliwe i zawzięte. A przy tym mają gdzieś przpepisy.

Leothyr napisał/a:


Tak, tak k***a!
Ogólnie to nic nie robimy, siedzimy tylko w radiowozach i patrzymy, a jak więcej niż 2 gości napie**ala jednego to sp***alamy aż się kurzy, każdy ci to k***a powie, zapytaj w poniedziałek w gimnazjum na przerwie.



Dobrze, że sam do tego doszedłeś. I nie podniecaj się, jeśli ty tego nie robisz, to robi to 80% twoich kolegów. O ile wogóle jesteś policjantem, a nie gimnazjalistą co bardziej by pasowało do twoich wypowiedzi.

orzeszwmorde

2012-07-22, 13:25
Każdy hejter co psioczy na policję z reguły nie miał z nią wielkiej styczności...
..tacy sami ludzie jak cała reszta bandy...



Tylko sie pytam czemu k***a j***na psia mać nie muszą pracować do sześćdziesiątego siódmego roku żucia...
...no k***a czemu...?

Poprzedni ustrój dał im takie przywileje a ponoć był to ustrój przestępczy....co jest do k***y nędzy grane?