18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mało znaczący ale bardzo wkurwiający fakt

Mi...........an • 2012-07-21, 18:42
Zachowanie policji pod Kraśnikiem.

magikp1

2012-07-21, 21:56
Kiedyś wracając z Lublina do domu całą droge (60km) jechałem za busem policyjnym głównie przez teren zabudowany średnia prędkość wynosiła 120km/h

pi...........ni

2012-07-21, 21:58
TomdeX napisał/a:

No jestem ciekaw człeku, jakby coś się stało, gdzie byś leciał, a na komendzie powinni ci powiedzieć:
"pierdzytni to K**wa, którą należy tępić jak najgorszą zarazę. Drugie największe sk*******two w tym kraju zaraz po "rzetelnych" mediach. Tyle powiem."
Policja to też ludzie, obrażasz ich, jakbyś obrażał każdego z nas i niby w czym jesteś lepszy od nich?


Jeśli poczułeś się urażony to Ciebie przepraszam. Ale uwierz mi ile w życiu miałem problemów [może i niewiele] to na komendę nie leciałem. Nie ufam policji, tak jak i nie ufam mediom. Oba twory są na rządowym utrzymaniu. A jak są na rządowym utrzymaniu to nie są niezależne i niezawisłe.

antek025

2012-07-21, 22:00
no i przyjda do niego do domu i go aresztuja za jazde o pijaku...

Doomik

2012-07-21, 22:06
esencja mentalności polaka "somsiad ma, to ja też muszę" k***a! Człowieku! Przepisy nie są po to, żeby podburzać naród, i wlepiać im non stop mandaty. Wszystko jest po to, żebyś Ty, Polaku, siedzący na dupie i narzekający, nie stwarzał bezpieczeństwa na drodze innym, także sobie. Faktycznie, do kryminału z nimi, bo jadą 80 km/h. Przecież to też ludzie. Ty nigdy nie przyj***łeś do dechy na pustej drodze służbowym samochodem ? Siedź w swoim golfie II 1.4 tdi i kup kwiatka żonie, albo z dzieckiem do kina idź. Bądź człowiekiem

Vinewood

2012-07-21, 22:07
pewnie gonili jakiegoś pojeba

Cytat:

Jeśli poczułeś się urażony to Ciebie przepraszam. Ale uwierz mi ile w życiu miałem problemów [może i niewiele] to na komendę nie leciałem. Nie ufam policji, tak jak i nie ufam mediom. Oba twory są na rządowym utrzymaniu. A jak są na rządowym utrzymaniu to nie są niezależne i niezawisłe.


Pewnie jak coś ci ukradną to zamiast to jakoś załatwić normalnie to idziesz i zabijasz mu żone i dziecko, żeby wiedział jak to jesT?

l_witek

2012-07-21, 22:07
taaaaaaak a jak jada na akcje??

Policjant na służbie może łamać niektóre przepisy w tym właśnie prędkość jako ze korzysta ze szczególnych przywilejów.
Jak widać na filmie jada suka.
Może właśnie jakiś ch*j właśnie włamuje się do domu czyjegoś, i dostali cynk od świadka
to co? maja podjechać pod dom z cała dyskoteka?? Światełkami i piskami??
I mają mieć nadzieje ze delikwent jest głuchy albo niedowidzi?? hehe
Jebnąłbym tu jakimiś paragrafami ale nie chce mi się teraz czytać ustawy o policji.

EEch. jak dzieci qwa "Plose pani on coś zrobił a mi nie wolno!??"

ryzu

2012-07-21, 22:07
bo kebab stygnie :D

kacamai

2012-07-21, 22:10
Prawa są równie jako pajęczyna: wróbel się przeciśnie, a na muszkę wina

no i skąd ta myśl, że chodzi o bezpieczeństwo itp itd - chodzi o ściągnięcie pieniędzy dla budżetu - to tacy poborcy podatkowi, tylko żeby ostentacji nie było fajny parawan wymyslili

david1

2012-07-21, 22:17
w przepisach jest że policja nawet jak nie jedzie do żadnego wypadku to może w zabudowanym chyba 80 jechać a nie niezabudowanym 110.. niestety

twojamatkajestgruba

2012-07-21, 22:38
pierdzytni napisał/a:

Policja to K**wa, którą należy tępić jak najgorszą zarazę. Drugie największe sk*******two w tym kraju zaraz po "rzetelnych" mediach. Tyle powiem. Anarchia lekiem na chore urzędnicze patologie.



Aleś Ty głupi...jaka anarchia? Taki twór nie ma prawa istnieć i nigdy istniał nie będzie. Rozjebiesz system to zacznie się tworzyć nowa hierarchia. Taki proces inicjuje się samorzutnie ćwoku, bo zawsze ktoś będzie chciał rządzić resztą

ru_ziolo

2012-07-21, 22:40
@ kurabezkosci
z gimbusami też

Kakushkin

2012-07-21, 23:04
Ranger napisał/a:

Co ty pie**olisz ? Policja może używać ''kogutów'' tylko w sytuacjach nadzwyczajnych. Żaden radiowóz np. nie przyjedzie ci do awantury domowej czy młodzieży pijącej alkohol na sygnale. A prędkość to już inna sprawa, radiowóz jest pojazdem tzw. ''uprzywilejowanym'' więc się odjebcie od radiowozów i pilnujcie żebyście sami jeździli zgodnie z przepisami to zapie**alający radiowóz nikomu krzywdy nie zrobi.



Wybacz, nie wiem jak Ciebie uczyli, ale ja wiem, że bez tych 'sytuacji wyjątkowych', tj. właczonych kogutów i sygnału, policja, karetka, straż pożarna to takie same pojazdy jak grupka emerytów w matizie, więc proszę mi tu nie pie**olić :)

Ranger

2012-07-21, 23:11
Cytat:

Wybacz, nie wiem jak Ciebie uczyli, ale ja wiem, że bez tych 'sytuacji wyjątkowych', tj. właczonych kogutów i sygnału, policja, karetka, straż pożarna to takie same pojazdy jak grupka emerytów w matizie, więc proszę mi tu nie pie**olić



pie**olisz głupoty. Policja jadąc do włamania(a nie pojedzie tam na sygnale) również jest pojazdem uprzywilejowanym, więc miałeś ch*jowych nauczycieli, jak widać :)

johniewalker

2012-07-21, 23:12
Te jego pytanie to głupota. Nie stosują się do przepisów? ok. Ty przestrzegaj to dożyjesz do zakrętu na którym nie wyrobią, albo do miejsca w którym kogoś potrącą i wtedy dziękuj losowi za przepisy a nie qrwa wielce buntownik bo tylko 50 na godzine może.

aleksander6

2012-07-21, 23:19
pierdzytni napisał/a:

Policja to K**wa, którą należy tępić jak najgorszą zarazę. Drugie największe sk*******two w tym kraju zaraz po "rzetelnych" mediach. Tyle powiem. Anarchia lekiem na chore urzędnicze patologie.



NIE, lewackim przybłędom na sadisticu.