18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mało znaczący ale bardzo wkurwiający fakt

Mi...........an • 2012-07-21, 18:42
Zachowanie policji pod Kraśnikiem.

Mi...........an

2012-07-22, 13:29
Ranger napisał/a:


A co z tobą jest nie tak ? Pisałem wielokrotnie - jak można się wk***iać o takie coś skoro nie masz pojęcia o tym, czy czasem ten radiowóz nie jechał do interwencji. Trza było jechać za nimi, nagrać jak się wpie**alają do sklepu z pączkami i iść do wydziału wewnętrznego(każda komenda wojewódzka taki ma) i donieść, jak to panowie policjanci łamią prawo.



HAhahahahaahahah śmieszny jesteś. Jechałem za nimi 8 km i wiesz gdzie się zatrzymali? Pod sklepem i po zakupy z portfelem poszedł Pan Jaśnie Policjant. Jesteś żałosny ze swoim ciskaniem sie człowieku.

ĸuń

2012-07-22, 14:23

snik0

2012-07-22, 14:38
Misiekman napisał/a:



HAhahahahaahahah śmieszny jesteś. Jechałem za nimi 8 km i wiesz gdzie się zatrzymali? Pod sklepem i po zakupy z portfelem poszedł Pan Jaśnie Policjant. Jesteś żałosny ze swoim ciskaniem sie człowieku.



polaczkowanie, zamiast się cieszyć, że normalnie może jechać tą 80tką to jebie, że mu za szybko. Wolałbyś uskuteczniać psi zaprzęg przy 40km/h ? to mogłeś se zwolnić do 50 i się kulać

Mi...........an

2012-07-22, 15:04
Polaczkowanie to twój post.

Ranger

2012-07-22, 15:50
Cytat:

HAhahahahaahahah śmieszny jesteś. Jechałem za nimi 8 km i wiesz gdzie się zatrzymali? Pod sklepem i po zakupy z portfelem poszedł Pan Jaśnie Policjant. Jesteś żałosny ze swoim ciskaniem sie człowieku.



No popatrz, i tego akurat nie nagrałeś... Rzeczywiście ktoś tutaj polaczkuje :)

Mr Dan

2012-07-22, 18:29
To nie policja, ale policjanci, którzy nie przestrzegają prawa, albo nadużywają władzy są źli. Bez waszych "psów" prawdopodobnie byście leżeli teraz na cmentarzu, albo gdzieś w ogródkach zakopani.

muti666

2012-07-22, 23:06
pierdzytni Gdyby zapanowała w naszym jakże wspaniałym państwie anarchia to by ci zgwałcono żonę ,siostrę bądź matkę ,ukradziono wszystko co byś posiadał wiec jak używasz pewnych słów to lepiej zapoznaj się z ich znaczeniem bo wcale bajkowo by nie było ,zapewne było by jeszcze gorzej .

damian12091988

2012-07-22, 23:41
Po pierwsze - mogą jechać na interwencje.
Po drugie - nie muszą włączać sygnałów świetlnych jeżeli nie ma takiej potrzeby.
Po trzecie - sygnał dźwiękowy identycznie jak świetlny ma ułatwić funkcjonariuszom pracę a jego nadmierne używanie jest karane.
Po czwarte - "Co wolno wojewodzie to nie tobie kasztelanie"...
Po piąte - j***ć Psy! ale bez nich tak naprawdę 3/4 z was mogło by nie mieć w miarę normalnego życia. Są normalni ludzie w policji ale "każdy kij ma dwa końce" prawdziwe k***y też się trafiają.

Kotierez

2012-07-23, 09:26
damian12091988 napisał/a:

Po pierwsze - mogą jechać na interwencje.
Po drugie - nie muszą włączać sygnałów świetlnych jeżeli nie ma takiej potrzeby.
Po trzecie - sygnał dźwiękowy identycznie jak świetlny ma ułatwić funkcjonariuszom pracę a jego nadmierne używanie jest karane.



Po pierwsze: jeśli dla Ciebie przekroczenie prędkości o 60% w terenie zabudowanym nie jest wystarczającym powodem do użycia sygnałów to nie wiem co może nim być.
Po drugie: nie ma przepisu który zwalnia policje z koniecznosci przestrzegania kodeksu drogowego - chyba że jedzie jako pojazd uprzywilejowany czyli na sygnale.