18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mądre słowa mądrego człowieka

BongMan • 2013-03-28, 12:32
Z pozdrowieniami dla pseudopatriotów.

Archeolog

2013-03-28, 15:18
Ból dupska prawackich pseudopatriotów jest bezcenny. :-)


alveanerleo2

2013-03-28, 15:23
Ja mogę sobie być dumny z czego chcę. Nie wiem czemu lewacy z takim uporem starają się "nawrócić" na swój popie**olony światopogląd jak największą liczbę ludzi. Całe szczęście słabo im się to udaje. A jeśli się wam Polska nie podoba, to możecie z niej wyjechać, postarać się o obywatelstwo innego kraju. My tutaj na prawdę nie potrzebujemy idiotów po socjologii, politologii, hełropeistce czy inszym gównie, którzy klną, jaka to Polska zła, bo nie mogą znaleźć dobrej pracy.

virdem

2013-03-28, 15:31
Wszyscy wielcy patrioci nie biora pod uwage ze jakby sie urodzili w innym kraju byli by dumni z czegos/kogos innego, inne kraje tez maja wspaniala historie, jestescie z nich dumni?
Bycie dumny z kogos bo osiagnal sukces to cos słabego w ch**j, mozna podziwiac, gratulowac, i cieszyc sie ale duma to jest cos czym mozesz sie chwalic np: "jestem z siebie dumny bo nawrzucalem komus na sadolu" to jest twoje osiagniecie i mozesz byc z tego dumny a widze ze niektorzy chetnie by mowili "jestem dumny z mojego kolegi bo ma fajne auto" albo "Jestem dumny z moich przodkow bo walczyli o moj kraj a ja siedze przed kompem"

Jak mozna byc dumnym z czegos na co nie mialo sie wplywu?!

tofur

2013-03-28, 15:33
Dumne z bycia polakami zwykle są osoby, które żadnym osiągnięciem poza byciem polakiem nie mogą się pochwalić a czymś muszą pompować swoje ego. Patriotyzm to nic innego jak pozostałość po społeczeństwie plemiennym z którą ewolucja jeszcze nie do końca sobie poradziła, stąd te wszystkie "jestem dumny, ze jestem polakiem, ch*j w dupe żydom i każdemu kto nie jest z mojego kraju i myśli inaczej niż ja". Na szczęście jesteście wymierającym gatunkiem. polaki-robaki :P

Suka_Blyat

2013-03-28, 15:46
A.J.K.S napisał/a:

Ja pie**ole. Pseudo patrjoty się kłócą :homer:

Patriotyzm to gówno.
Polska to też gówno. Śmierdzące gówno gdzie nic nie osiągniesz jeśli nie masz układów. Jak można być dumnym z takiego kraju?


Jedyne gówno jakie tu jest to ty i tobie podobni "ludzie" wrzucający na osoby, które posiadają taką wartość jak patriotyzm, szacunek do własnej religii itp. Nie wiem co produkuje takich osobników, którzy jedyne co potrafią to jebnąć wiadrem szamba w czyjeś wartości czczące własny Naród, Ojczyznę oraz wiarę...

Światłocień

2013-03-28, 15:47
Polska to taka trochę babcia noblistka pod respiratorem - kiedyś zrobiła coś wielkiego, ale ostatnio wpompowuje się w nią krew i pieniądze, a ona tylko oddycha i dostaje odleżyn. No, ale to ukochana babcia i nie możemy pozwolić jej umrzeć.

Wiecie co? Żałuję, że Polska istnieje. Mam ją bezwarunkowo kochać, bo język, bo pierogi ruskie i cepeliowe hasania? Po stokroć oddaję hołd ludziom, którzy za nią ginęli, ale na mnie ichniejszy tok rozumowania nie przeszedł - mógłbym żyć, gdzie indziej, obchodzić inne święta narodowe. Jednostki warte są tyle samo, bez względu na pochodzenie, więc w czym problem. Mam trzymać się tego beznadziejnego społeczeństwa tylko dlatego, że ktoś kiedyś postanowił za nie umrzeć? Mam spłacać dług wobec trupów żołnierzy czy jak?

Suka_Blyat

2013-03-28, 15:50
Archeolog napisał/a:

Ból dupska prawackich pseudopatriotów jest bezcenny. :-)


Za to wasze lewaczkowe teksty, obrazki czy tam też filmiki wspaniale prezentują niezwykle niski poziom intelektualny i moralny. Macie powód do dumy UE was popiera

JebaćCyganów

2013-03-28, 15:50
To wyjedź stąd, krótka piłka. Tofur, ty też jestes polakiem-robakiem.

alveanerleo2

2013-03-28, 15:55
@Światłocień. Nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Możesz odjechać.

mrkler

2013-03-28, 15:56
Jak zwykle sadole pokazują poziom.... bo przecież najlepiej się sra do własnego gniazda

KTU

2013-03-28, 15:57
Dobrze że ten śmieć który najprawdopodobniej wyznawał filozofię New Age już nie żyje i nie pie**oli już tych farmazonów.

Poza tym ten wielki yntelektualista który myślał że jak pojedzie po religii czy patriotyzmie to jest mądry nie wziął pod uwagę że to czy coś osiągniemy czy nie też w dużej mierze zależy od genów tak samo jak to jaki mamy kolor skóry. Także równie dobrze można powiedzieć że dlaczego dobry piłkarz którego ojciec też był dobrym piłkarzem ma być dumny z tego ze dobrze gra skoro to tylko kwestia genów a jakby się urodził synem spawacza to mógłby w ogóle nie zostać piłkarzem.

PS. Jeszcze coś. Piszecie że patriotyzm to sp***olony wynalazek ludzkości. Byłby gdybyśmy kiedyś wszyscy żyli na kupie w jednej społeczności i ludzie zaczęliby się niepotrzebnie dzielić. A tak jak kiedyś grupy ludzi były porozsiewane po świecie i jedni nie wiedzieli o istnieniu drugich to teraz przy takiej ilości odmiennych języków i przede wszystkim przy takich różnicach kulturowych, mentalnych itp. to dążenie do globalizmu jest teraz dążeniem do burdelu.

tepad.no

2013-03-28, 16:07
Co za idiota. Narodowosc nie ma nic wspolnego z genami. Jestes dumy z tego, co osiagneli twoi przodkowie i z tego, ze wyrastasz w swiecie jaki swoja ciezka praca stworzyli po to, by to kontynuowac i przekazac potomstwu.

Światłocień

2013-03-28, 16:08
alveanerleo2 napisał/a:

@Światłocień. Nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Możesz odjechać.


Trzymają mnie tu bliskie osoby i wspomnienia (bardzo sentymentalna ze mnie bestia). Ale ciągle nie ma to związku z moją narodowością. Niemniej, najpewniej wyjadę w niedalekiej przyszłości...

Kuriki

2013-03-28, 16:22
KTU,

KTU napisał/a:

nie wziął pod uwagę że to czy coś osiągniemy czy nie też w dużej mierze zależy od genów tak samo jak to jaki mamy kolor skóry. Także równie dobrze można powiedzieć że dlaczego dobry piłkarz którego ojciec też był dobrym piłkarzem ma być dumny z tego ze dobrze gra skoro to tylko kwestia genów a jakby się urodził synem spawacza to mógłby w ogóle nie zostać piłkarzem.



Dobre geny i predyspozycje to jedno, a własne wybory to drugie.

Mam w rodzinie zajebistych sportowców i prawników ale mnie jakoś nie ciągnie by w tych dziedzinach sukcesy odnosić chociaż mam predyspozycje.

Znam syna alkoholika lekarza, a do medycyny i alkoholu go nie ciągnie.

Czyiś przodkowie ginęli za swoje ideały, a ich potomkowie nie mają na to ochoty.

Moja fretka jest grzeczna i kochana chociaż jej matka gryzła wszystkich na potęgę :amused:

Czaisz różnicę?

przepon

2013-03-28, 16:25
sarkazm napisał/a:

Idąc tropem Carlina ciężko być dumnym z bycia Amerykaninem. Ich przodkowie nie musieli walczyć o swoje ziemie. "Odkryli" nowy ląd przepędzli stado dzikusów i tyle ich zasług, a dzisiaj cały świat się z nich śmieje, że są nagłupszym narodem. W pewnym sensie rozumiem sens wypowiedzi z jego punktu widzenia.



Nie pisz farmazonów synu, jeno poczytaj trochę i użyj mózgu, bowiem kto jak kto, ale Amerykanie musieli sobie wolność wywalczyć ;)
Wszak to nie "Amerykanie" dotarli do Nowego Świata.