18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MADOX - trzecia płeć

ManUnited • 2009-11-22, 16:12
Marcin Majewski aka Madox. Uczestnik 2 edycji programu "Mam talent"... I nurtuje mnie pytanie: czy to chłopak z vaginą czy może kobieta z ku*asem ? Ja myśle ze to raczej to drugie a co wy na to ??? ;>










te...........se

2009-11-22, 22:04
Modliszka napisał/a:

Mi też nie wygląda na anorektyka . Dla mnie ten chłopak ma problemy, zrozumiałabym jego styl gdyby czuł się kobietą jak to wielu "odmieńców' <ubierających sie podobnie i stylizujących na kobietę > twierdzi. Madox natomiast jest mężczyzną więc na boga dlaczego robi z siebie lolitę, oglądając wczoraj program myślałam że to dziewczyna - czy ten dzieciak nie ma oczu... nie mówcie mi że to jest normalne ... on nie jest zniewieściały tylko ewidentnie robi z siebie babę.



kiedys mial blog i sam powiedzial ze dazy do wagi 50 kg , i tyle mial . moze walil scieme, ale dla mnie on jest anoreksja . kosci na twarzy nozki , to nie jest postura mezczyzny z prawidlowa waga . niech robi co wam do tego , lubie kolczyki bede obwieszona jak choinka jak zechce i ch*j komus do tego
przejmujecie sie innymi ludzmi nie potrzebnie - ''wyglada jak baba,'moze ma problemy, moze go gwalca w domu ''
przyzwyczajeni jestescie do norm jakie widzicie codziennie a jak ktos wystaje poza normy to trzeba zglebic wysmiac - oczy on ma, ale widzisz nie kazdemu trzeba sie podporzadkowac czego ma nie wygladac tak jak wyglada ? bo masz obraz ''NORMALNEGO '' chlopaka jakich widzisz tysiace ?


nie powiem tez ze mi sie on podoba -ale nie siadam na niego bo wyglada jak baba ,nie mowie ze jest tranwestyta i inne gowna

widze takie osoby - '' no i fajnie wyroznia sie , ma pomysl na siebie niech robi to jak mu sie to podoba '' po ch*j mam komentowac jak on wyglada co robi zmieni to cos ?
przechodze neutralnie

np typ co ma gebe cala obkolczykowana i komentarz '' jak ty wygladasz,jak bedziesz wygladal za pare lat? '' -jakby mu przeszkadzalo jak wyglada to by tego nie robil powyjmowal wszystko z twarzy bo ludzie na niego siadaja . a on ma to w dupie

beren

2009-11-22, 22:08
ten obrazek doskonale podsumuje wszystkie komentarze:

pi...........ki

2009-11-22, 22:18
Co za forum... Jak ktoś się zlituje nad martwym murzyniątkiem to go jada od góry do dołu, a pedalskiej "wolności i oryginalności" broni się jak najświętszej racji :/

Scarlet

2009-11-22, 22:22
wczoraj zdarzyło mi się obejrzeć to całe 'mam talent' z nudów. i pamiętam, że powiedzieli przedstawiając madoxa, że koleś zrobił niesamowity szum wśród internautów i wszystkie fora napie**alają teraz o nim. pomyślałam sobie wtedy: 'thanks fuck, na sadisticu nas to nie czeka'.. :facepalm:

Av...........ge

2009-11-22, 23:20
o ja jebie, ale ktoś wywróżył na początku ze to zbierze w p*zdu postów :D no to ja tez cos napisze, a co :P
anoreksja- a ch*j, chybaście anoreksji nie widzieli :/
ciota- w 100% k***a

dla mnie to takie coś mogłoby zostać na mydło przerobione-wiekszy z tego pozytek, a moze i na harda by to trafiło. Sorry, ale do mnie absolutnie nie dociera moda : jestem facetem, jestem nikim, nie mam na siebie pomysłu to zrobie szum i sie pomaluje/ubiore/zrobie na laske. k***a mać mało takich już mamy?! jak ktoś pisał- luntek, rutowicz, gracjan i te inne ch*jstwa... Ja rozumiem orginalność, ale no k***a :| to nie jest pomysł na siebie. to robienie z siebie kolejnej polskiej "gwiazdy"- czyli zera ktore z ogromu szumu i "kontrowersji" polegającej na upokorzeniu samego siebie staje sie sławnym z tego ze jest sławny. zal mi takich oj zal. Ciekawe co powie o sobie za pare nascie lat

miedziak

2009-11-22, 23:35
takie coś(śpiewając babochłop) ma swoją fachową
nazwę-Drag queen. a co do samego posta to leci pifko
za ciekawostkę i temat do dyskusji

Cord

2009-11-22, 23:53
Achajka napisał/a:

myślenie niektórych, że ktoś jest trochę inny to trzeba temu komuś wpie**olić mnie przeraża... ch*j cie obchodzi co kto ze sobą robi i jak wygląda.. Ja pie**ole...



Nic do 'niego' osobiście nie mam, bo 'go' nie znam. Ale nie możesz mi zabronić śmiania się z w ch*j śmiesznego stworzenia. Ucinając sobie ch*ja (i pokazując to w TVN) wiedział na co się decyduje i musiał się liczyć z taką reakcją ze strony internetu. A takiej ponadprzeciętnej cioty chyba nigdy wcześniej nie widziałem i, jak to się mówi, "he made my day" :mrgreen:

ko...........67

2009-11-23, 07:00
Robienie z siebie laski bedąc facetem nigdy nie przejdzie bo to nie jest jakaś j***na awangarda to nie jest nawet chore.
To przesycenie plastikiem i różem w dzisiejszej kulturze.
On nie jest dziełem buntu , ani indywidualności - wręcz przeciwnie.
Ubiera się tak dla tego samego powodu dla którego Rutowicz pie**oli głupoty.
Ona jest indywidualnością bedąc głupia bo mass kultura nie wymaga mądrości a on jest lalą bo brawo nie wymaga bycia meżczyzną.
Dla mnie ubierając sie jako przynęta do wyr*chania musi być przygotowany na takie uwagi.
Nie mów że każdy kto sie ubierze inaczej zasługuje na szacunek bo równie dobrze mógł sobie nasrać na twarz i pokazać sie w tv.
Też byłby sławny, też inny. Bycie kobietą bedąc facetem to po prostu to w mniejszym stopniu.
A secundo idąc do mam talent niech zaprezentuje go śpiewając i zostanie sławny dzięki talentowi a nie temu że Pudelek będzie o nim pisał bo jest transwestytą
Biedny chłopczyk z problemami z identyfikacją płci
Jest mi tak smutno... :roll:

yarzapp

2009-11-23, 17:44
konie167, smutno Ci?
A może żyletkę?
Niestety ze smutkiem muszę przyznać rację.

ko...........67

2009-11-23, 17:49
Jeśli masz różową to owszem proszę

te...........se

2009-11-23, 19:51
Avalange napisał/a:

o ja jebie, ale ktoś wywróżył na początku ze to zbierze w p*zdu postów :D no to ja tez cos napisze, a co :P
anoreksja- a ch*j, chybaście anoreksji nie widzieli :/
ciota- w 100% k***a

dla mnie to takie coś mogłoby zostać na mydło przerobione-wiekszy z tego pozytek, a moze i na harda by to trafiło. Sorry, ale do mnie absolutnie nie dociera moda : jestem facetem, jestem nikim, nie mam na siebie pomysłu to zrobie szum i sie pomaluje/ubiore/zrobie na laske. k***a mać mało takich już mamy?! jak ktoś pisał- luntek, rutowicz, gracjan i te inne ch*jstwa... Ja rozumiem orginalność, ale no k***a :| to nie jest pomysł na siebie. to robienie z siebie kolejnej polskiej "gwiazdy"- czyli zera ktore z ogromu szumu i "kontrowersji" polegającej na upokorzeniu samego siebie staje sie sławnym z tego ze jest sławny. zal mi takich oj zal. Ciekawe co powie o sobie za pare nascie lat



anoreksje dano mi ogladac przez okolo 2 miesiace.specjalistko
zreszta jak sam o sobie ma takie zzdanie to nie wiem czemu w to watpisz. byc moze widok ciala i twarzy wychudzonej jest norma.
'''mogłoby zostać na mydło przerobione-wiekszy z tego pozytek'' z twojego pie**olenia jest za to wiekszy..wyglada innaczej trzeba go zabic.
''jestem facetem, jestem nikim, nie mam na siebie pomysłu to zrobie szum i sie pomaluje/ubiore/zrobie na laske''- szum to robia osoby wlasnie takie jak ty, ja potrafie przejsc obok tego obojetnie nie komentujac .ciebie widocznie cos boli
i musisz na kogos siasc i odreagowac.

''polegającej na upokorzeniu samego siebie staje sie sławnym z tego ze jest sławny. zal mi takich oj zal. Ciekawe co powie o sobie za pare nascie lat[/quote]
''-hmm upokorzeniu ?wow. jakby to byloby dla niego upokarzajace to by nie wygladal tak jak wyglada ;]
a co ma mowic ? pewnie ze przezyl zycie takie jak chcial,jakby kazdy sie dostosowywal do norm i do spoleczenstwa to bys nie miala swoich ideologi wylewac ;] naucz sie tolerancji

Scarlet

2009-11-23, 21:09
idę po popcorn :mrgreen:

Amy Haber

2009-11-23, 21:15
Tak się składa,że się zgadzam z tymi ludźmi którzy napisali o Luntku bo on jest żałosny.Jeśli zaś chodzi o Maddoxa to też za bardzo za nim nie przepadam,facet to ma być facet a nie "babochłop"
PS.Jestem tolerancyjna ale moja tolerancja ma swoje granice.

marna

2009-11-23, 21:32
Scarlet napisał/a:

idę po popcorn :mrgreen:



no dokładnie...

o jaaaa.... otwieram sadisica po weekendzie, a tu 6 stron natłuczonych o jakimś miło wyglądającym chłopcu, którego płci nie można na pierwszy rzut oka zidentyfikować

:shock: