18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MADOX - trzecia płeć

ManUnited • 2009-11-22, 16:12
Marcin Majewski aka Madox. Uczestnik 2 edycji programu "Mam talent"... I nurtuje mnie pytanie: czy to chłopak z vaginą czy może kobieta z ku*asem ? Ja myśle ze to raczej to drugie a co wy na to ??? ;>










Mi...........66

2009-11-22, 19:12
Ja pie**ole, koleś wygląda jak dziewczyna ode mnie z klasy -.- Zaczynam się bać, że ona też może być "z niespodzianką" -.-

Nikumarekko

2009-11-22, 19:16
Achajka napisał/a:

myślenie niektórych, że ktoś jest trochę inny to trzeba temu komuś wpie**olić mnie przeraża... ch*j cie obchodzi co kto ze sobą robi i jak wygląda.. Ja pie**ole...



Albo mieszkasz poza Polską, albo niedawno miałaś spotkanie z bandą dresów...

MsScarlettlove

2009-11-22, 19:17
jak dla mnie to on wygląda jak przeciętna dwudziestoletnia lesbijka
bardziej interesujące jest to kto mu wmówił że ma talent i dlaczego przechodzi dalej? przecież jak tego posłuchać to żenada

Ra...........og

2009-11-22, 19:26
Rosemary napisał/a:

Najlepiej, jeśli wszyscy będą wyglądać tak samo, niczym się nie wyróźniać. Wtedy to dopiero będzie normalny świat


Rok 1984 Orwela :hitler:

ko...........67

2009-11-22, 19:28
Po ch*j wrzucasz tutaj takie gówno ?

te...........se

2009-11-22, 19:30
facet . choruje na anoreksje , jeszcze cie cos interesuje ? poza zawartoscia majtek ? ma glos jak baba wyglada jak baba . ot caly problem

jak ktos sie wyroznia od reszty szarego gowna to jest odrzutkiem spoleczenstwa dla wiekszosci .
zazdrosc ?czy brak pomyslu na siebie ?

Dannyk

2009-11-22, 19:33
Na Tym zdjęciu z rurką ma nogi jak laska

te...........se

2009-11-22, 19:35
Cytat:

jak dla mnie to on wygląda jak przeciętna dwudziestoletnia lesbijka
bardziej interesujące jest to kto mu wmówił że ma talent i dlaczego przechodzi dalej? przecież jak tego posłuchać to żenada


tak tak, oczywiscie
ty po pierwsze nawet bys sie nie dostala tam.
albo nie masz odwagi by zaprezentowac swoj TALENT

perils

2009-11-22, 19:38
campire napisał/a:

facet . choruje na anoreksje , jeszcze cie cos interesuje ? poza zawartoscia majtek ? ma glos jak baba wyglada jak baba . ot caly problem

jak ktos sie wyroznia od reszty szarego gowna to jest odrzutkiem spoleczenstwa dla wiekszosci .
zazdrosc ?czy brak pomyslu na siebie ?




Ale czym on sie wyroznia? bo glos ma zwykly , wyglad? widzialem wiekszych odmiencow.

Czlowiek to czlowiek.

Chociaz pojebow takich jak obronca britney i jego zalosne polskie ksero LUNTEK czy jakos mu tak. - jest chodzaca zalosna szara masa dla mnie ktora mysli ze jest kims a tak naprawde jest nikim. widocznie problemy w dziecinstwie spowodowane brakiem zainteresowania ze strony rowiesnikow sprawily ze musial on wyimaginowac absurdalny image tylko po to by ktos o nim mowil.

ko...........67

2009-11-22, 19:43
campire napisał/a:

jak ktos sie wyroznia od reszty szarego gowna to jest odrzutkiem spoleczenstwa dla wiekszosci .
zazdrosc ?czy brak pomyslu na siebie ?



Krytyka to część wolności słowa.
Uwierz odrzutkiem nie jest, wręcz odwrotnie kolejny chory produkt tej j***nej mass kultury - zniewieściali chłopcy.
Inny sposób by być "wrażliwym" i pokazać swoją odmienność.
Tak jak powiedział pan kot to już nie talent tylko zwrócenie na siebie uwagi przez zj***ną osobowość bo bycie w tv jest cool.
Komercyjne ścierwo

ja...........ta

2009-11-22, 19:51
Wygląd nie czyni go kobietą. Tu trzeba jeszcze w papę brać. ;)

te...........se

2009-11-22, 19:54
konio167 napisał/a:

Krytyka to część wolności słowa.
Uwierz odrzutkiem nie jest, wręcz odwrotnie kolejny chory produkt tej j***nej mass kultury - zniewieściali chłopcy.
Inny sposób by być "wrażliwym" i pokazać swoją odmienność.
Tak jak powiedział pan kot to już nie talent tylko zwrócenie na siebie uwagi przez zj***ną osobowość bo bycie w tv jest cool.
Komercyjne ścierwo



ja nie mowie ze jest odrzutkiem
inni ludzie uwazaja takie osoby za nienormalne,ktore trzeba dobic ''kolejny chory produkt '' - wasz problem tkwi w tym ,ze was boli ze ktos potrafi zwrocic na siebie uwage,jest o niej glosno
chore jest to ze kazdy jest taki sam,- krotkie wloski spodnie skate lub inne gowno
bluza . nudne
dopiero kazdy otwiera gebe bo ktos nalozy rurki ,oczojebne buty itd

perils

2009-11-22, 19:59
campire napisał/a:



ja nie mowie ze jest odrzutkiem
inni ludzie uwazaja takie osoby za nienormalne,ktore trzeba dobic ''kolejny chory produkt '' - wasz problem tkwi w tym ,ze was boli ze ktos potrafi zwrocic na siebie uwage,jest o niej glosno
chore jest to ze kazdy jest taki sam,- krotkie wloski spodnie skate lub inne gowno
bluza . nudne
dopiero kazdy otwiera gebe bo ktos nalozy rurki ,oczojebne buty itd




sztuka jest byc INNYM z wygladu dla innych lecz soba dla wszystkich 8-) .

komercja to najgorsze scierwo - co wnosi j.rutowicz?luntek?ten poj***ny prezenter z wp? - nic.

Trzeba miec patent na to by zaistniec i byc kims.

Dla mnie oni sa niczym.

odnosnie tego MADOXA - zniewiscialy chlopiec.

te...........se

2009-11-22, 20:05
Rosemary napisał/a:

Ale dopóki takie osoby wzbudzają jakąkolwiek reakcję - czy to uwielbienie, czy nienawiść, jak wyżej, osiagają swój cel. Wystarczy ignorować. A ludzie będa szukać innego sposobu, żeby zaistnieć.
Mnie on/a ani ziębi, ani grzeje.



otoz to , xDD

perils

2009-11-22, 20:08
Rosemary napisał/a:


Ale dopóki takie osoby wzbudzają jakąkolwiek reakcję - czy to uwielbienie, czy nienawiść, jak wyżej, osiagają swój cel. Wystarczy ignorować. A ludzie będa szukać innego sposobu, żeby zaistnieć.
Mnie on/a ani ziębi, ani grzeje.



nie kazdy musi miec cel np poprzez ubior - moze poprostu lubi sie tak ubierac? to jego wlasny styl?

przyznaje sie bez bicia , ze jezeli chodzi o styl ubierania to mam bardziej poj***ny od niego :) - i nie ubieram sie tak zeby ktos wbijal we mnie galki , tylko dlatego ze lubie sie tak ubierac,i jest mi wygodnie , dobrze sie czuje w takim a nie innym stylu.we wlasnym stylu 8-)