18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MADOX - trzecia płeć

ManUnited • 2009-11-22, 16:12
Marcin Majewski aka Madox. Uczestnik 2 edycji programu "Mam talent"... I nurtuje mnie pytanie: czy to chłopak z vaginą czy może kobieta z ku*asem ? Ja myśle ze to raczej to drugie a co wy na to ??? ;>










camperboy

2009-11-22, 17:15
j***na ciota. Świat na głowie staje, lesbijki, pedały i teraz coś co ciężko zklasyfikować. Jak ktoś powyżej powiedział, chyba ciężki wpie**ol pomógłby mu się odnaleźć.

erniii

2009-11-22, 17:19
fajna dupa z ryja

AL...........ON

2009-11-22, 17:24
A ja jestem pewien, że gdybym TO widział na ulicy to bym sie za tym obrócił i powiedział fajna dupa. O k***a.. musze teraz uważać :| Gorzej mogło by być tylko wtedy, gdybym sie z tym umówił i dopiero potem sie kapnął że ma pyte między nogami.. Musi mieć kurewsko zmixowane geny listonosza z ojcem i matką..

.:...........:.

2009-11-22, 17:26
ALTON napisał/a:

gdybym sie z tym umówił i dopiero potem sie kapnął że ma pyte między nogami..


To byś się zajebiście wtedy bawił chciałeś napisać chyba? Nie krępuj się.

Ra...........og

2009-11-22, 17:30
Ludzie są różni...

Ta dziewczyna z czerwoną torbą ma na imie Łukasz... Studiuje u mnie na wydziale, prowadzący często mają problem z identyfikacją tego osobnika.

p.s. sorry za rozmazane zdjęcie, ale nie mogłem się powstrzymać od śmiechu jak je robiłem...

madunio

2009-11-22, 17:31
heh po pijaku pewnie niejeden z nas moglby sie pomylic, takze do sylwka ostroznie z alko ;)

Smh

2009-11-22, 17:36
Cytat:

I nurtuje mnie pytanie: czy to chłopak z vaginą czy może kobieta z ku*asem ?



mnie nurtuje, na ch*j się tym nurtować? nie masz innych rzeczy w życiu? zainwestuj w słoik!

Rosemary napisał/a:

A co on wam przeszkadza? :roll:



kompletnie nic, pod warunkiem, że gatunek wymrze w pierwszym pokoleniu :lol:

Cord

2009-11-22, 17:57
ej... całkiem niezła z niego dupa :lol:

Jhud

2009-11-22, 18:28
Dziecko Lorda Zgagi.

Byczarz

2009-11-22, 18:34
Rosemary napisał/a:

A co on wam przeszkadza? :roll:


Ehh.. Zawsze znajdzie się ktoś kto popsuje zabawę w 'zbesztaj, wyśmiej, powiedz co byś mu zrobił '.. : (

Achajka

2009-11-22, 18:37
myślenie niektórych, że ktoś jest trochę inny to trzeba temu komuś wpie**olić mnie przeraża... ch*j cie obchodzi co kto ze sobą robi i jak wygląda.. Ja pie**ole...

100hel

2009-11-22, 18:46
Achajka napisał/a:

myślenie niektórych, że ktoś jest trochę inny to trzeba temu komuś wpie**olić mnie przeraża... ch*j cie obchodzi co kto ze sobą robi i jak wygląda.. Ja pie**ole...



to forum jest dla sadystów, więc nie wiem czemu to cie tak k***a dziwi

TwiceNightly

2009-11-22, 18:51
k***a, ale za co ci jurorzy go propsowali, nie pokazał nic specjalnego.. a na jego widok normalnie mnie odrzuca.. toć to nawet krzty mięśni nie ma :F

SuchyX

2009-11-22, 18:58
Achajka napisał/a:

myślenie niektórych, że ktoś jest trochę inny to trzeba temu komuś wpie**olić mnie przeraża... ch*j cie obchodzi co kto ze sobą robi i jak wygląda.. Ja pie**ole...



Na ch*j się krztusisz jak nie musisz??

Dla mnie to taki zjebów powinno lać się po ryju. Ciekawe co za rok w modzie będzie teraz same EMO dauny.

Grzelu

2009-11-22, 19:00
k***a, dobry koks od co, nauczyciel Pudziana.