18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MADOX - trzecia płeć

ManUnited • 2009-11-22, 16:12
Marcin Majewski aka Madox. Uczestnik 2 edycji programu "Mam talent"... I nurtuje mnie pytanie: czy to chłopak z vaginą czy może kobieta z ku*asem ? Ja myśle ze to raczej to drugie a co wy na to ??? ;>










Dvs

2009-11-22, 20:15
co to k***a, magda mołek?

te...........se

2009-11-22, 20:22
perils napisał/a:

mam bardziej poj***ny od niego - i nie ubieram sie tak zeby ktos wbijal we mnie galki , tylko dlatego ze lubie sie tak ubierac,i jest mi wygodnie , dobrze sie czuje w takim a nie innym stylu.we wlasnym stylu



tak tak , twa szara szmata ktora wyjebie za okno ktoregos pieknego dnia <rozmarzony>

''Dla mnie oni sa niczym.

odnosnie tego MADOXA - zniewiscialy chlopiec.'' -czyli siebie tez tak okreslasz ;)

perils

2009-11-22, 20:23
campire napisał/a:



tak tak , twa szara szmata ktora wyjebie za okno ktoregos pieknego dnia <rozmarzony>

''Dla mnie oni sa niczym.

odnosnie tego MADOXA - zniewiscialy chlopiec.'' -czyli siebie tez tak okreslasz ;)



chodzi mi o jego posture nie styl :)

te...........se

2009-11-22, 20:29
Cytat:

chodzi mi o jego posture nie styl



jego postura jest taka bo jest anorektykiem , :->

perils

2009-11-22, 20:32
campire napisał/a:



jego postura jest taka bo jest anorektykiem , :->




on i anoreksja? nie wyglada. dla mnie wyglada na normalnego szczuplego chlopaka.

Modliszka

2009-11-22, 20:41
Mi też nie wygląda na anorektyka . Dla mnie ten chłopak ma problemy, zrozumiałabym jego styl gdyby czuł się kobietą jak to wielu "odmieńców' <ubierających sie podobnie i stylizujących na kobietę > twierdzi. Madox natomiast jest mężczyzną więc na boga dlaczego robi z siebie lolitę, oglądając wczoraj program myślałam że to dziewczyna - czy ten dzieciak nie ma oczu... nie mówcie mi że to jest normalne ... on nie jest zniewieściały tylko ewidentnie robi z siebie babę.

Wu...........yk

2009-11-22, 20:44
ale po co ta cała rozkmina o jakims transwestycie :/ je*** go pies.

wexors

2009-11-22, 20:50
ALTON napisał/a:

A ja jestem pewien, że gdybym TO widział na ulicy to bym sie za tym obrócił i powiedział fajna dupa.



to samo bym pomyślał i jeszcze dodał że trochę cycki ma małe ale bym sie zdziwił :samoboj:

Scarlet

2009-11-22, 21:00
Modliszka napisał/a:

nie mówcie mi że to jest normalne ... on nie jest zniewieściały tylko ewidentnie robi z siebie babę.



ja nie mówię, że on mi się podoba, czy że umówiłabym się z kimś takim, bo to nie mój typ. po prostu nie uważam, że każdy kto wygląda inaczej ma od razu dostawać wpie**ol. lubię orginalność, nawet jak nie współgra z moją estetyką. przynajmniej jest weselej. ale nie rozumiem dlaczego tak się nim wszyscy przejmujecie, geez, peeps, chill out.

Antek_amb

2009-11-22, 21:09
Mnie bardziej niż jego wygląd zaskoczyło głosowanie widzów. Myślałem, że go polski naród skasuje.

koko.szatan

2009-11-22, 21:15
100hel napisał/a:



to forum jest dla sadystów, więc nie wiem czemu to cie tak k***a dziwi



bo dla mnie np. slowo sadysta nie jest rownoznaczne z debilem

Dvs

2009-11-22, 21:25
no to jesteś debilem.

Cytat:

nie jest



aha, fail :mrgreen:

Bogna

2009-11-22, 21:44
Ja się chciałam odnieść do wypowiedzi naszego kochanego morderatora Buera - jeśli chodzi o figurę, to raczej żadna sadystka nie chciałaby nie mieć krągłych bioder ;) .
A odnosząc się do wypowiedzi Modliszki - nie uważam, żeby fakt, że się lubi pozować do zdjęć był niemęski. Trochę nietrafiony zarzut moim zdaniem :) .
Jeśli chodzi o samego Madoxa - nie śpiewa najlepiej, ale na tle innych dzisiejszych śpiewających 'podmiotów' wyszedł naprawdę nieźle. Żeby być gwiazdą, nie trzeba być geniuszem śpiewu, trzeba być też oryginalnym i sobą. Jeśli on czuje się sobą i czuje się w tym pewnie - nie ma w ogóle problemu dla mnie.

Modliszka

2009-11-22, 21:46
Bogna napisał/a:


A odnosząc się do wypowiedzi Modliszki - nie uważam, żeby fakt, że się lubi pozować do zdjęć był niemęski. Trochę nietrafiony zarzut moim zdaniem :) .



Nie o pozowanie mi chodziło :roll:

Aczkolwiek wisząc na linie wyglądał bardzo komicznie ;)

Bogna

2009-11-22, 21:57
Modliszka napisał/a:

Nie o pozowanie mi chodziło :roll:


Tak zrozumiałam Twoją wypowiedź, nie bij :roll: .