18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Machette Kills

repowski • 2013-08-04, 22:41
Czyli Dany Trejo, Mel Gibson, Charlie Sheen, Antonio Banderas, Lady Gaga, Jessica Alba i Robert Rodriguez jako reżyser. :ok***a:
:fuck-off:


fondas

2013-08-05, 08:46
rebelka napisał/a:


Ten film konwencją nie różni się od tego czego po Rodriguezie można się spodziewać, równie dobrze można narzekać, że Woody Alen zrobił przegadany film, albo że polska komedia jest nie jest komedią tylko dramatem.



dokładnie.

Grindhouse Planet Terror był również stylizowany na film akcji klasy B. Laska strzelająca kikutem nogi z przymocowanym M16, wybuchający zombie Quentin Tarantino itp td. Przykład, że z gówna można jednak ulepić coś naprawdę dobrego. Osobiście uwielbiam Rodrigueza (przyjaciela wspomnianego wczesniej Tarantino) i ten trailer poprawił mi humor z rana. Widać, że niektórych ignorantów przyprawia o ból dupy. Ciekawe czy w ogóle jego filmy widzieli czy raczej są to ludzie z cyklu "nie wiem ale się wypowiem"

gruchens

2013-08-05, 08:55
Geneza "Maczety":
Wspólny projekt Rodrigueza i Tarantino w postaci Grindhouse, czyli filmów "Planet Terror" i "Deathproof", które były stylizowane na niskobudżetowe produkcje z lat 70-80. Jednym z bardzo wielu elementów stylizacji na te lata był w "Deathproof" przerywnik w trakcie filmu w postaci trailera innego filmu. W tym wypadku przerysowana, trochę idiotyczna zapowiedź fikcyjnego filmu "Maczeta". Okazało się jednak, że zapowiedź tego fikcyjnego filmu akcji z maczetami w akcji (i tytule) i głównym bohaterem w postaci meksykańskiego zakapiora, którego nigdy w życiu nie spotkano by w normalnym filmie jako ktoś inny niż zła postać, tak się spodobała widzom, że go stworzono.

edit:
i jeszcze - filmy o super człowieku z kosmosu albo o człowieku, którego ugryzł zmutowany pająk i dzięki temu może tryskać pajęczyną z ręki to obejrzą miliony i będą chwalić jakie to zajebiste. Ale coś pozwalające poznać całkiem sympatyczną konwencję starszych filmów, to będzie się traktowało jak szmatławiec :roll:
No nic. Może przynajmniej dzięki temu nie będzie tłoku w kinie ;)

repowski

2013-08-05, 09:31
z takich ciekawostek to danny trejo i robert rodriguez to kuzyni :pijaki:


beephe

2013-08-05, 09:45
Jessica, dla Ciebie uciułam na Hilton.
Jessica, ... co Ty głupia? Ja tak tylko....

gruchens

2013-08-05, 09:51
Jeszcze jedno
RockyWood napisał/a:

strzelające cycki - tego jeszcze nie było :D


było...


W teledysku Lady Gagi. A w tym filmie jeśli dobrze widzę - też w wykonaniu Lady Gagi :D Właśnie takie coś lubię u Rodrigueza :)

(znając Sadolów uprzedzę hejty, że pedał, bo Gagę zna - moja dziewczyna lubi ten utwór, więc i obejrzałem z nią teledysk)

Jarrt

2013-08-05, 10:06
Strzelające cycki... wystarczy internetu na dziś...

MrZet

2013-08-05, 10:07
rebelka napisał/a:


Ten film konwencją nie różni się od tego czego po Rodriguezie można się spodziewać, równie dobrze można narzekać, że Woody Alen zrobił przegadany film, albo że polska komedia jest nie jest komedią tylko dramatem.



Rdoriguez w życiu wyreżyserował samodzielnie 3 dobre filmy, Desperado, Planet Terror i Od Zmierzchu Do Świtu. Chodź w samodzielność ostatniego nie do końca wierzę (wystąpił i napisał scenariusz Quentin). Zdarzyło mu się jeszcze Sin City i Cztery Pokoje robione do spółki z innymi, w tym Tarantino.
Gość przez większość życia robi kino klasy B, bo nie potrafi lepiej.
Maczeta to syf, bezsensowny i nieśmieszny, po co tłumaczyć takie rzeczy konwencją? Takie filmy idą od razu na DVD, a nie do kin. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić ludzi, którzy wydadzą pieniądze na bilet.

deadkennedy

2013-08-05, 10:09
Strzelające cycki były w Nagiej Broni albo Szklanką Po Łapkach :)

Yogii26

2013-08-05, 10:14
Wali kiczem jak z filmów z lat '80... I to mi się podoba! :)

Spartan78 Kce

2013-08-05, 11:04
Kiedy soe ten dziadek zestarzeje?! :)

maciek24043

2013-08-05, 11:24
Jessica Alba-najlepsza dupeczka wśród obecnych aktorek,
Charlie Sheen-największy ćpun wśród aktorów,
Danny Trejo-najpaskudniejszy sk***iel wśród aktorów.
To będzie dobry film.

RavenRR

2013-08-05, 11:38
Poprawia humor :) . Pójdę do kina, jeśli okaże się, że ta rakieta jednak pie**olnęła w Totalitarny Dom.

Calatin

2013-08-05, 11:40
Film o gościu z maczetą pozbawiony krwi, Hollywoodzki klasyk !

!Timon

2013-08-05, 12:29
Głodnym ambitnego kina polecam "Śmierć w Wenecji" albo "Ostatni liść winogrona".