18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie na kamerkach

golden13 • 2013-03-29, 18:43
Otóż zainteresowałem się ostatnio kamerkami internetowymi i rzeczami jakie robią tam ludzie. Z moich obserwacji i eksperymentów wywnioskowałem że jest tam pełno idiotów i zboczeńców których można wkręcać jak się tylko chce.
I tu zwracam się do narodu polskiego i wszystkich braci internautów aby wzięli się za tępienia głupoty w internecie. Wkręcajcie tych debili na kamerkach i z pomocą internautów pokażmy ich znajomym z kim się zadają na co dzień.

:spermshot:
PS.
Ale żeby podawać swoje dane to już ku*wa przesada :D

marian39

2013-03-30, 14:58
Kuriki napisał/a:

golden13,


@golden13 Zrozum ,kurczę , że niektórzy jak wchodzą na takie kamerki czy najróżniejszej maści erotyczne portale umożliwiające kontakt z ludźmi, robią po to by się zwyczajnie zabawić. I to nie dlatego, że nie mogą normalnie "zar*chać" tylko z powodu tego, iż cybersex też jest fajny. I normalnie ludzie tam wchodzą z myślą, że ktoś po drugiej stronie też chce tego samego.

Debilami są właśnie takie osoby co wkręcają normalnych użytkowników :nietoperz:

Przyznaj się że sam walisz przed kamerką ;]

Meril

2013-03-30, 15:41
Co to niby za debil, skoro sam go namówiłeś na to? Takie wrabianie ludzi po to by ich ośmieszyć w internecie to jest sk***ysyństwo maksymalne.

UWAGA! Poradnik jak nie dać się oszukać takim frajerom!!!!
1. Spojrzeć czy nie wygląda na gif/filmik. Czy pisze wtedy gdy pisze. Np obraz w kamerce jak się cyckami bawi, a w tym samym czasie pisze do was.
2. Poprosić by coś zrobiła. Naprzykład pomachała, dotknęła nosa itp. (warto nie prosić o coś takiego jak pokazanie cycków bo może mieć nagrane coś takiego)
Dziękuje za uwagę :)

Cirion

2013-03-31, 12:15
Art. 191a. Kodeksu Karnego
§ 1. Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

danis008

2013-04-01, 06:42
matik12345 napisał/a:

Mam na dysku w ch*j takich filmików z kamerek i to tylko z polski ;] nawet mam filmik z taka zajebista sunia kiedyś na Su występowała ciekawe czy ktoś kojarzy nick illy26 ;) powrzucałbym te filmiki ale i tak zaraz usuną ;( chyba ze wiecie jaki temat założyć chcecie żeby wrzucać takie materiały to piszcie ;)





na tym su to niezłe jajca można odpie**alać :D ale ten serwis polega na innej zasadzie niż jest pokazany przez autora tematu ;)

tyrodaria

2014-11-16, 22:20
ma ktoś filmik z tą laską? :D