18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie na kamerkach

golden13 • 2013-03-29, 18:43
Otóż zainteresowałem się ostatnio kamerkami internetowymi i rzeczami jakie robią tam ludzie. Z moich obserwacji i eksperymentów wywnioskowałem że jest tam pełno idiotów i zboczeńców których można wkręcać jak się tylko chce.
I tu zwracam się do narodu polskiego i wszystkich braci internautów aby wzięli się za tępienia głupoty w internecie. Wkręcajcie tych debili na kamerkach i z pomocą internautów pokażmy ich znajomym z kim się zadają na co dzień.

:spermshot:
PS.
Ale żeby podawać swoje dane to już ku*wa przesada :D

meta4122

2013-03-29, 21:30
Po co się oszukiwać, że ktoś prowadzi tu debatę na temat czy dobre czy nie - ma ktoś filmik z tą laską ? :D

pati609

2013-03-29, 21:55
Ma ktoś link do tego pierwszego video ( 4,53 ) ? ;-)

Plecionkarz

2013-03-29, 21:59
autorze
przyznaj że lubisz ku*asy oglądać i to gadanie o wkręcaniu debili to taka przykrywka, normalnemu człowiekowi by po 2-3 razach znudziło się bawienie w taki sposób. Dziwny to sposób tępienia zboczeńców poprzez oglądanie jak sobie walą gruchę.

ZłoconyPenisZagłady

2013-03-29, 22:04
Kuriki napisał/a:

golden13,


@golden13 Zrozum ,kurczę , że niektórzy jak wchodzą na takie kamerki czy najróżniejszej maści erotyczne portale umożliwiające kontakt z ludźmi, robią po to by się zwyczajnie zabawić. I to nie dlatego, że nie mogą normalnie "zar*chać" tylko z powodu tego, iż cybersex też jest fajny. I normalnie ludzie tam wchodzą z myślą, że ktoś po drugiej stronie też chce tego samego.

Debilami są właśnie takie osoby co wkręcają normalnych użytkowników :nietoperz:



Chyba że to omegle, stronka która losuje Ci przypadkową osobę dowolnej rasy płci lub wyznania i niekoniecznie chcącego się zabawić. Chciałeś być rozjemcą a tak zrobiłeś z siebie niedoinformowanego. Tępić zboczeńców na tego typu portalach, a nuż dziewczyna byłaby prawdziwa i niekoniecznie nastawiona na oglądanie cudzych fiutów?

mateusz_gd

2013-03-29, 22:13
prof. Matolewicz napisał/a:

@mateusz_gd
A co znaczy normalny? Zgodny z poglądami konserwatystów? Czy może twoimi? 2 osoby negliżujące się przez internet nikomu krzywdy nie robią, a ktoś kto podszywając się pod inną osobę nagrywa i rozpowszechnia to wbrew woli nagranego jest zwykłym ch*jem.



Wiesz dla mnie to trochę przykre i smutne że dzisiejsza młodzież w ten sposób spędza wolny czas. Ten chłopaczek ma dopiero 18 lat, myślisz że siedząc przed kamerką waląc gruche do obcej osoby rozwija się w dobrym kierunku?
Przyszłość narodu..

axtxn

2013-03-29, 22:55
kazdy typ wali gruche i to jest normalne.
nienormalne natomiast jest podszywanie sie pod laske i wyludzanie zeby pokazywali fiuty
to sie nazywa pedalstwo!

ellsworth

2013-03-29, 23:34
Kuriki napisał/a:

golden13,
Debilami są właśnie takie osoby co wkręcają normalnych użytkowników :nietoperz:


Różnie ich można nazywać. Idioci, zboczeńcy, niedorozwinięte głąby, określeń jest wiele, ale na pewno nie normalni...

Zl...........ny

2013-03-30, 02:37
golden13 napisał/a:

@Kuriki Rozumiem cię, ale spójrz na to z innej strony. Pewnie nie raz i nie dwa nadawałeś (nie, nie mowie ze cos zlego robiles) i zapewne zauważyłeś że dosyć często pojawiają się od razu nagie ch*je. Pewnie przełączyłeś, ale takie dziecko powiedzmy 7-8 lat (wiem ze nie powinno siedziec bo regulamin zabrania korzystania osobom ponizej 13 lat, ale sam wiesz jak jest z przestrzeganiem regulaminów) zobaczy 30-letniego kolesia z narzędziem w ręku to ten obraz wryje mu sie w psyche. I własnie uwazam że akcje takie jak ta zmniejszą liczbę ofiar publicznych koniobijców



Ty jesteś skończony kretyn... jakie ch*je, jakie 7 letnie dzieci? Chatrulette to najzwyklejsze sex kamerki, ludzie tam się tasują bo mają do tego prawo. Może zajmij się innymi stronami jak brazzers tam też O BOŻE! może wejść niewinne dziecko i dostać traumy... o ty k***a jesteś upośledzony superbohater a'ka łowca koniobijców?

KacperTheWeedMaster

2013-03-30, 08:04
Kuriki napisał/a:

golden13,


@golden13 Zrozum ,kurczę , że niektórzy jak wchodzą na takie kamerki czy najróżniejszej maści erotyczne portale umożliwiające kontakt z ludźmi, robią po to by się zwyczajnie zabawić. I to nie dlatego, że nie mogą normalnie "zar*chać" tylko z powodu tego, iż cybersex też jest fajny. I normalnie ludzie tam wchodzą z myślą, że ktoś po drugiej stronie też chce tego samego.

Debilami są właśnie takie osoby co wkręcają normalnych użytkowników :nietoperz:



Normalnych ludzi ? W którym miejscu, sytuacja kiedy rozmowa zaczynająca się od "chcesz zobaczyc penisa?" , staje się normalna ?

T-Will

2013-03-30, 09:07
Jak dla mnie ta kretynka co to robi jest poj***na.

Riffer

2013-03-30, 09:14
Na Temat WINCYYJ! bo brecha :D

Da...........id

2013-03-30, 09:24
Osobiście nie bawią mnie takie rzeczy i nie sądzę, że użytkownicy takich kamerek są "normalni" ale jest to tylko moje subiektywne odczucie - w końcu każdy lubi to co lubi i dopóki nie krzywdzi przy tym nikogo innego to niech sobie wsadza co chce, gdzie chce. A pedałem to jest debil robiący takie filmiki bo jak inaczej można nazwać kolesia proszącego 2 faceta, żeby pokazał mu swojego ku*asa...

A Ci co myślą, że nakręciła to laska są tak naiwni jak ci co wierzą w policyjne porshe, zajączka wielkanocnego i że murzyn to człowiek taki sam jak my.

raistpol

2013-03-30, 10:25
one wszystkie k***y maja na imie kasia albo ania

we...........88

2013-03-30, 12:04
debilami są osoby co walą konia przez kamerke internetową zamiast wyjść na impreze i wyrwać dupeczkę.... ale takie czasy