18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie na kamerkach

golden13 • 2013-03-29, 18:43
Otóż zainteresowałem się ostatnio kamerkami internetowymi i rzeczami jakie robią tam ludzie. Z moich obserwacji i eksperymentów wywnioskowałem że jest tam pełno idiotów i zboczeńców których można wkręcać jak się tylko chce.
I tu zwracam się do narodu polskiego i wszystkich braci internautów aby wzięli się za tępienia głupoty w internecie. Wkręcajcie tych debili na kamerkach i z pomocą internautów pokażmy ich znajomym z kim się zadają na co dzień.

:spermshot:
PS.
Ale żeby podawać swoje dane to już ku*wa przesada :D

NieWiemZeWiem

2013-03-29, 18:49
lepiej zeby byli idiotami w internecie niz w realu. pokazywanie kogos zachowanie w internecie jego znajomym jest troche glupie ale z drugiej strony i dobre bo zwalczy tą glupote chodz troche ale moze zniszczyc zycie. Jak nie chcesz trafiac na debili to poprostu nie wchodz na takie strony i sruu po problemie. Tak samo po co stresowac sie hejterami i spinaczami dupy, niech sobie pisza co chca a ty idz dalej

Venka

2013-03-29, 18:52
@golden13 - możesz mniej więcej opisać krok po kroku jakich programów użyć itd ?

kozub007

2013-03-29, 18:58
manycam
tylko ściągnij całą wersje nie trial

hr...........ns

2013-03-29, 19:20
masz tego wincyj?

Kuriki

2013-03-29, 19:21
golden13,
golden13 napisał/a:

Z moich obserwacji i eksperymentów wywnioskowałem że jest tam pełno idiotów i zboczeńców których można wkręcać jak się tylko chce.
I tu zwracam się do narodu polskiego i wszystkich braci internautów aby wzięli się za tępienia głupoty w internecie. Wkręcajcie tych debili na kamerkach i z pomocą internautów pokażmy ich znajomym z kim się zadają na co dzień.



@golden13 Zrozum ,kurczę , że niektórzy jak wchodzą na takie kamerki czy najróżniejszej maści erotyczne portale umożliwiające kontakt z ludźmi, robią po to by się zwyczajnie zabawić. I to nie dlatego, że nie mogą normalnie "zar*chać" tylko z powodu tego, iż cybersex też jest fajny. I normalnie ludzie tam wchodzą z myślą, że ktoś po drugiej stronie też chce tego samego.

Debilami są właśnie takie osoby co wkręcają normalnych użytkowników :nietoperz:

golden13

2013-03-29, 19:28
@Kuriki Rozumiem cię, ale spójrz na to z innej strony. Pewnie nie raz i nie dwa nadawałeś (nie, nie mowie ze cos zlego robiles) i zapewne zauważyłeś że dosyć często pojawiają się od razu nagie ch*je. Pewnie przełączyłeś, ale takie dziecko powiedzmy 7-8 lat (wiem ze nie powinno siedziec bo regulamin zabrania korzystania osobom ponizej 13 lat, ale sam wiesz jak jest z przestrzeganiem regulaminów) zobaczy 30-letniego kolesia z narzędziem w ręku to ten obraz wryje mu sie w psyche. I własnie uwazam że akcje takie jak ta zmniejszą liczbę ofiar publicznych koniobijców

Biker50

2013-03-29, 19:37
3/4 użytkowników internetu to debile. Ze wszystkimi nie wygrasz!

Rafal1757

2013-03-29, 19:40
ale nie ustrzeżesz małych i tak od wchodzenia na podobne strony, chociaż jeśli ktoś udostępnia coś w internecie to niech liczy się z tym że to rozniesie się bez jego kontroli

Admin_RedTube

2013-03-29, 19:40
Daj link do tych filmików co można je podstawić i wkręcać idiotów ;)
Sam bym się tak pobawił w ośmieszanie matołów ;D

TomSonWAWA

2013-03-29, 19:41
golden13 ostatnia wrzute Ci chyba usuneli? Szkoda dobre materiały

Kuriki

2013-03-29, 19:42
golden13,
Dzieci powinny pod nadzorem rodziców korzystać z internetu no i jest jeszcze blokada rodzicielska.
Poza tym nie ograniczajmy wolności niewinnych ludzi z tak błahego powodu jakim potencjalna sytuacja z wyryciem się jakiejś sceny w psychikę, którą opisałeś.
A jak rodzic nie pilnuje dziecka to tylko jego wina. I zostaje też reszta zwierząt jak np publicznie parzące się psy i inne koty. Też mają penisy i dziecko może zapytać czy jego aparacik też tak może z kimś innym :-P


Ps Ja w wieku 8 lat to już próbowałem się przespać ze starszymi koleżankami, także wiedz, że czasem się trafiają nadpobudliwe seksualnie jednostki, którym się krzywda nie stanie od niektórych widoków :amused:

ne...........22

2013-03-29, 19:45
w wieku 8 lat?i krzywda ci się nie stała? nie byłbym taki pewien...

Endorfina89

2013-03-29, 19:49
Poprzedni temat (brutalnie usunięty z Sadola) był o wiele lepszy... ale to też spoko :)

Ponadto przyłączam się do prośby o informacje krok po kroku jak takie cudeńka tworzyć :D

No i oczywiście chcemy wincyj!

matik12345

2013-03-29, 19:49
wczoraj na Su polskich kamerkach jakaś para wpie**alała swoje gówno za 1000 żetonów czyli 100 zł stracili resztki człowieczeństwa
uprzedzam pytania nie nie nagrałem bo jak zaczęli żreć musiałem wyłączyć bo mnie na rzyganie zbierało